Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Cel mai sexy băiat de pe forum

In jos 
+14
Makise
Ina
Matsuri
BloodCrown.
Mitsukami
Edi
Mk01
DeadSoul
Christian Carter
Senpai
XanoTHEr.
Allesz
XxNarutoxX
RedKing
18 participanți

Care este cel mai sexy baiat de pe forum?
Nr. 1
Cel mai sexy băiat de pe forum I_vote_lcap25%Cel mai sexy băiat de pe forum I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Nr. 2
Cel mai sexy băiat de pe forum I_vote_lcap25%Cel mai sexy băiat de pe forum I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Nr. 3
Cel mai sexy băiat de pe forum I_vote_lcap25%Cel mai sexy băiat de pe forum I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Nr. 4
Cel mai sexy băiat de pe forum I_vote_lcap25%Cel mai sexy băiat de pe forum I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Nr. 5
Cel mai sexy băiat de pe forum I_vote_lcap0%Cel mai sexy băiat de pe forum I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nr. 6
Cel mai sexy băiat de pe forum I_vote_lcap0%Cel mai sexy băiat de pe forum I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nr. 7
Cel mai sexy băiat de pe forum I_vote_lcap0%Cel mai sexy băiat de pe forum I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nr. 8
Cel mai sexy băiat de pe forum I_vote_lcap0%Cel mai sexy băiat de pe forum I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nr. 9
Cel mai sexy băiat de pe forum I_vote_lcap0%Cel mai sexy băiat de pe forum I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nr. 10
Cel mai sexy băiat de pe forum I_vote_lcap0%Cel mai sexy băiat de pe forum I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 4
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Cel mai sexy băiat de pe forum Empty
MesajSubiect: Cel mai sexy băiat de pe forum   Cel mai sexy băiat de pe forum Icon_minitimeSam Ian 03 2015, 00:47

Bună seara, dragi membri Anime FCR! Staff-ul a decis să mai destindă atmosefera printr-un concurs la care se pot înscrie toţi membri masculini! 
Spuneţi aici într-un post că vă înscrieţi şi îmi trimiteţi mie pm cu o poză. 
Juriu: Toate fetele de pe forum.
Perioada de înscriere: 03.01  -  07.01

Atenţie! Nu dorim ceartă la final, fiecare vot va fi argumentat şi reţineţi că într-un concurs există câştigători şi pierzători, dar sperăm să vă intereseze mai mult distracţia, nu să vă înjurati după deoarece veţi fi pedepsiţi corespunzător în cazul acesta.


Ultima editare efectuata de catre Damaris in Lun Ian 12 2015, 20:02, editata de 2 ori
Sus In jos
RedKing
Kaigai
Kaigai
RedKing


Ryo : 0
Likes : 4

Cel mai sexy băiat de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai sexy băiat de pe forum   Cel mai sexy băiat de pe forum Icon_minitimeSam Ian 03 2015, 00:56

Ma inscriu.


Ultima editare efectuata de catre RedKing in Sam Ian 03 2015, 01:26, editata de 2 ori
Sus In jos
XxNarutoxX
Kaigai
Kaigai
XxNarutoxX


Ryo : 0
Likes : 1

Cel mai sexy băiat de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai sexy băiat de pe forum   Cel mai sexy băiat de pe forum Icon_minitimeSam Ian 03 2015, 01:18

Ma inscriu...
Sus In jos
Allesz
Kaigai
Kaigai
Allesz


Ryo : 3
Likes : 4

Cel mai sexy băiat de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai sexy băiat de pe forum   Cel mai sexy băiat de pe forum Icon_minitimeSam Ian 03 2015, 01:51

Hai ma ca ma înscriu și eu...
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

Cel mai sexy băiat de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai sexy băiat de pe forum   Cel mai sexy băiat de pe forum Icon_minitimeDum Ian 04 2015, 20:34

N-am ce pierde.
Ma inscriu.
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Cel mai sexy băiat de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai sexy băiat de pe forum   Cel mai sexy băiat de pe forum Icon_minitimeDum Ian 04 2015, 21:00

Si DeadSoul se inscrie.


Ultima editare efectuata de catre Senpai in Dum Ian 04 2015, 21:11, editata de 1 ori
Sus In jos
Christian Carter
Kaigai
Kaigai
Christian Carter


Ryo : -5
Likes : 0

Cel mai sexy băiat de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai sexy băiat de pe forum   Cel mai sexy băiat de pe forum Icon_minitimeDum Ian 04 2015, 21:01

Mor. fericit)
Ma inscriu si eu.
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul


Ryo : 2
Likes : 34

Cel mai sexy băiat de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai sexy băiat de pe forum   Cel mai sexy băiat de pe forum Icon_minitimeDum Ian 04 2015, 21:02

Senpai se inscrie si el.
Sus In jos
Mk01
Kaigai
Kaigai
Mk01


Ryo : 0
Likes : 0

Cel mai sexy băiat de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai sexy băiat de pe forum   Cel mai sexy băiat de pe forum Icon_minitimeLun Ian 05 2015, 15:21

Dacă se bagă şi Andrei mă bag şi eu fericit)
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi


Ryo : -3
Likes : 6

Cel mai sexy băiat de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai sexy băiat de pe forum   Cel mai sexy băiat de pe forum Icon_minitimeLun Ian 05 2015, 21:51

Si eu ma inscriu.
Sus In jos
Mitsukami
Kaigai
Kaigai
Mitsukami


Ryo : 0
Likes : 0

Cel mai sexy băiat de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai sexy băiat de pe forum   Cel mai sexy băiat de pe forum Icon_minitimeMar Ian 06 2015, 22:56

Ma inscriu si eu , doar ca sa fim mai multi invingator
(Edit : se pare ca nu am destule mesaje pe forum si nu pot sa trimit PM , pot sa o trimit altfel sau sunt descalificat?)
Sus In jos
BloodCrown.
Kaigai
Kaigai
BloodCrown.


Ryo : 0
Likes : 8

Cel mai sexy băiat de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai sexy băiat de pe forum   Cel mai sexy băiat de pe forum Icon_minitimeMier Ian 07 2015, 20:03

Particip la concurs.....\(*o*)/
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Cel mai sexy băiat de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai sexy băiat de pe forum   Cel mai sexy băiat de pe forum Icon_minitimeMier Ian 07 2015, 20:40

Membrul numarul 1:

Membrul numarul 2:

Membrul numarul 3:

Membrul numarul 4:

Membrul numarul 5:

Membrul numarul 6:

Membrul numarul 7:

Membrul numarul 8:

Membrul numarul 9:

Membrul numarul 10:

Start vot!
Nu aveţi voie să spuneţi/insinuaţi cine este membrul din poză.


Ultima editare efectuata de catre Damaris in Lun Ian 12 2015, 20:02, editata de 1 ori
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Cel mai sexy băiat de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai sexy băiat de pe forum   Cel mai sexy băiat de pe forum Icon_minitimeMier Ian 07 2015, 21:24

Huh. Frumusete multa pe aici. Sa vedem.
Numarul 2, 3 si 9. Hmm... Sunteti asa frumosi. De ce? Oh Doamne. Cea mai grea decizie.
Numarul 2. :> Imi place. Parul, atitudinea. Frumos.
Numarul 3. Ochii aia ma omoara. Ma topesc dupa ochii albastrii si mai ales acesti ochi. :> Dragut.
Numarul 9. Zambetul ala ma face sa uit cum ma cheama. Modestie. :> Adorabil.

Vot numarul 9. Nu rezist zambetului ala cuceritor. Chiar daca am votat cu 9 asta nu inseamna ca restul nu sunteti draguti. In special ochii albastri si parul ala rebel. : D
Sus In jos
Ina
Kaigai
Kaigai
Ina


Ryo : 0
Likes : 23

Cel mai sexy băiat de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai sexy băiat de pe forum   Cel mai sexy băiat de pe forum Icon_minitimeMier Ian 07 2015, 22:35

Mno, am de ales intre 2 si 3. De ce Doamne trebuie sa fie ambii in acelasi concurs?
 Nu o sa incep sa ii descriu ca o sa incep sa aberez la cat de dulci sunt si ca am nevoie de un evantai -ce limba romana am in mine-
Mi-e tare greu sa aleg, insa aleg numarul...numarul
Spoiler:
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Cel mai sexy băiat de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai sexy băiat de pe forum   Cel mai sexy băiat de pe forum Icon_minitimeMier Ian 07 2015, 22:52

Vă mulțumesc mult pentru ladyboner.


M-ați pus în situația în care nu știu pe cine să aleg lacrimi
3 are ochii ăia, Doamne, la fel și 4...ochii albaștrii și negrii/căprui mă înnebunesc
Oh... Pe cine să aleg eu? 3 sau 4? Ugh


3 are nasul ok, dar buze mici, 4 are buze ok si nasul la fel de ok...



Cred că aleg...
4?:
Sus In jos
Siraxta
Kaigai
Kaigai
Siraxta


Ryo : 0
Likes : 17

Cel mai sexy băiat de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai sexy băiat de pe forum   Cel mai sexy băiat de pe forum Icon_minitimeMier Ian 07 2015, 22:56

Votez cu numărul 3. Are un aspect la fel de adorabil precum personalitatea. 
Ştiu că frumuseţea e în ochii celui care priveşte, dar de data asta e în ochii celui pe care îl priveşti. o_o E un hăbăuc, ce să mai.
Totuşi, nici concurenţii cu numărul 2, respectiv 7, nu sunt de ignorat.
Sus In jos
Chocolate
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 30

Cel mai sexy băiat de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai sexy băiat de pe forum   Cel mai sexy băiat de pe forum Icon_minitimeMier Ian 07 2015, 23:27

I am not okay. Sooo not okay. I need air.
Votez cu concurentul numărul patru. Mi se pare cel mai cute dintre toți, plus că mi se pare că seamănă cu un tip pe care am un crush uriaș ^^;
Toți concurenții arată foarte bine, și îmi pare rău că nu pot vota cu toți.
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Cel mai sexy băiat de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai sexy băiat de pe forum   Cel mai sexy băiat de pe forum Icon_minitimeJoi Ian 08 2015, 02:04

Ce de bunaciiiiiiiiiiuni :> Aici e de mine :]] Let me see :-?

1. Cat de cat frumos :> Pozitia ta spune "Come to papa" :]] Nu imi place cum ti-ai facut parul, dar daca tie iti place, nu conteaza parerea mea. In rest nimic de comentat ^^

2. Trebuie sa fie o crima sa existe asa bunaciune :> Ptiu sa nu ti diochi <3 Imi place mai mult a doua poza :> dwa :]] nici nu se putea altfel Cred ca ai ales acea poza pentru a baga fetele in boala. Look at those abs @_@ Dar pacat ca este ceva ce imi place si mai mult la un baiat decat abdomenul :> nu va ganditi la prostii OCHII

3. Look at those eyes @_@ I love you. Marry me <3 Cum sa nu iti placa acei ochi? Atat de frumosi, atat de perfecti. Te iubesc Dragut Call me :>

4. Nu te stiam asa buuunnn :]] I like your hair, imi place caciula : )) Dar nu zambesti Deranjat! -1 punct :]]

5. Nu stiu cine esti, dar sunt curioasa : )) De ce nu zambesti? De ce?!?!?! @_@ In rest esti ada de ododo <3 Tre sa te smotocesc <3

6. Cred ca ai facut poza asta special pentru acest concurs, nu? : )) Desi nu prea este clara, imi place ce vad :>

7. Ce bunaciune @_@ I'm in love <3 Nimic de reprosat :>Esti major? Suna-ma :]]

8. Uitati restu ca am zis sa ma sunati. Pe asta tre sa-l iau odata : )) 28 Septembrie, nu uita :> 

9. Te pensezi? Fara suparare :]] Adica nu e nimic anormal : )) 

10. Daca ti-ai lasa parul mai lung, ai fi o mega bunaciune <3

11. Ar trebui sa zambesti mai des, smille ^^ Cred ca daca iti aranjai parul altfel, poza era mult mai faina. In rest nimic de reprosat ^^ Nice pic :>



Acestea fiind spuse, votul meu merge catre nr 3 :> Fara suparare baieti. Toti sunteti frumosi, dar ce sa fac? ;~; nr 3 e asa adorabil si ii ador ochii. I'm in love Dragut


Multumim tuturor pentru participare si nu uitati ... Fiecare este frumos in felul sau.
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Cel mai sexy băiat de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai sexy băiat de pe forum   Cel mai sexy băiat de pe forum Icon_minitimeLun Ian 12 2015, 20:05

Din motive personale, membrul cu numarul 11 s-a retras din concurs. 
Sfarsitul concursului este pe 14!
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Cel mai sexy băiat de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai sexy băiat de pe forum   Cel mai sexy băiat de pe forum Icon_minitimeMier Ian 14 2015, 18:22

Castigatorul este DeadSoul. Felicitari! Toti sunteti foarte draguti. Cine doreste ca fotografia sa-i fie stearsa sa lase un mesaj. ^^
Sus In jos
 
Cel mai sexy băiat de pe forum
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cel mai sexy baiat de pe forum
» Cel mai pervers baiat de pe forum
» O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )
» DBZ: Episodul 181 - Incredere intr-un baiat
» DBZ: Episodul 90 - Son Goku, un curajos, un baiat minunat.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Concursuri :: Arhivă Concursuri & Event-uri-
Mergi direct la: