Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Cea mai sexy fată de pe forum

In jos 
+14
Kazumo
Zeus
Zet
Gekiro
Edi
XxNarutoxX
Siraxta
pAnDElina
Ina
Chocolate
Damaris
DeadSoul
Nicoleta
Matsuri
18 participanți

Care este cea mai sexy fată de pe forum?
Nr. 1
Cea mai sexy fată de pe forum I_vote_lcap58%Cea mai sexy fată de pe forum I_vote_rcap
 58% [ 7 ]
Nr. 2
Cea mai sexy fată de pe forum I_vote_lcap8%Cea mai sexy fată de pe forum I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
Nr. 3
Cea mai sexy fată de pe forum I_vote_lcap0%Cea mai sexy fată de pe forum I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nr. 4
Cea mai sexy fată de pe forum I_vote_lcap0%Cea mai sexy fată de pe forum I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nr. 5
Cea mai sexy fată de pe forum I_vote_lcap8%Cea mai sexy fată de pe forum I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
Nr. 6
Cea mai sexy fată de pe forum I_vote_lcap8%Cea mai sexy fată de pe forum I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
Nr. 7
Cea mai sexy fată de pe forum I_vote_lcap8%Cea mai sexy fată de pe forum I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
Nr. 8
Cea mai sexy fată de pe forum I_vote_lcap8%Cea mai sexy fată de pe forum I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
Total voturi : 12
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Cea mai sexy fată de pe forum Empty
MesajSubiect: Cea mai sexy fată de pe forum   Cea mai sexy fată de pe forum Icon_minitimeSam Ian 03 2015, 00:49

Bună seara, drage membre Anime FCR! Staff-ul a decis să mai destindă atmosefera printr-un concurs la care se pot înscrie toate fetele de pe forum! 
Spuneţi aici într-un post că vă înscrieţi şiîmi trimiteţi mie pm cu o poza.
Juriu: Toţi băieţii de pe forum
Perioada de înscriere: 03.01  -  07.01

Atenţie! Nu dorim ceartă la final, fiecare vot va fi argumentat şi reţineţi că într-un concurs există câştigători şi pierzători, dar sperăm să vă intereseze mai mult distracţia, nu să vă înjurati după deoarece veţi fi pedepsite corespunzător în cazul acesta.


Ultima editare efectuata de catre Damaris in Sam Ian 03 2015, 01:13, editata de 1 ori
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Cea mai sexy fată de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai sexy fată de pe forum   Cea mai sexy fată de pe forum Icon_minitimeSam Ian 03 2015, 00:57

Matsuri se baga.
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Cea mai sexy fată de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai sexy fată de pe forum   Cea mai sexy fată de pe forum Icon_minitimeSam Ian 03 2015, 01:40

Si eu ma bag, ar fi parut dubios sa anunt in postul in care am prezentat concursul.
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Cea mai sexy fată de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai sexy fată de pe forum   Cea mai sexy fată de pe forum Icon_minitimeSam Ian 03 2015, 17:03

N-am nimic de pierdut. Mă bag și eu.
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Cea mai sexy fată de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai sexy fată de pe forum   Cea mai sexy fată de pe forum Icon_minitimeSam Ian 03 2015, 17:31

Zancrow a scris:
Nici eu nu am ce să pierd deci mă pot băga. Hermafrodit for the win.
da:
Bineinteles ca nu ai ce pierde, iti oferim un warn pentru spam-off topic.
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul


Ryo : 2
Likes : 34

Cea mai sexy fată de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai sexy fată de pe forum   Cea mai sexy fată de pe forum Icon_minitimeLun Ian 05 2015, 18:22

Haideti, fară teamă, sunt sigur că sunt mult mai multe fete drăguțe pe forum care ar putea avea măcar o șansă în a ieși câștigătoare!
Știu că nu e ceva semnificativ, dar fiecare participantă primește de la mine câte 300 ryo, evident în afară de cele din  staff.
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Cea mai sexy fată de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai sexy fată de pe forum   Cea mai sexy fată de pe forum Icon_minitimeLun Ian 05 2015, 18:55

XxNarutoxX a scris:
DeadSoul a scris:
Haideti, fară teamă, sunt sigur că sunt mult mai multe fete drăguțe pe forum care ar putea avea măcar o șansă în a ieși câștigătoare!
Știu că nu e ceva semnificativ, dar fiecare participantă primește de la mine câte 300 ryo, evident, nu e valabil și pentru fetele din staff.
Pui si la baieti recompensa asta?Am nevoie pentru caracter:))
Tinand cont ca nu a pus-o, nici nu o va face. Daca vrei ryo, munceste pentru el. Nu mai face spam prin topicuri pentru ryo. Esti avertizat in acest caz.
Sus In jos
Chocolate
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 30

Cea mai sexy fată de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai sexy fată de pe forum   Cea mai sexy fată de pe forum Icon_minitimeLun Ian 05 2015, 21:08

Știi ce, mă bag și eu.
Sus In jos
Ina
Kaigai
Kaigai
Ina


Ryo : 0
Likes : 23

Cea mai sexy fată de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai sexy fată de pe forum   Cea mai sexy fată de pe forum Icon_minitimeLun Ian 05 2015, 21:20

Ok, ok...ma bag si eu.
-nu pot sa cred ca particip la asta-
Sus In jos
pAnDElina
Kaigai
Kaigai
pAnDElina


Ryo : 0
Likes : 0

Cea mai sexy fată de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai sexy fată de pe forum   Cea mai sexy fată de pe forum Icon_minitimeMar Ian 06 2015, 17:19

Vreau si eu sa ma inscriu la acest concurs. ^^


Ultima editare efectuata de catre pAnDElina in Mar Ian 06 2015, 18:19, editata de 1 ori
Sus In jos
Siraxta
Kaigai
Kaigai
Siraxta


Ryo : 0
Likes : 17

Cea mai sexy fată de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai sexy fată de pe forum   Cea mai sexy fată de pe forum Icon_minitimeMier Ian 07 2015, 15:22

Doamne'ajută. Mă bag și eu.
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Cea mai sexy fată de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai sexy fată de pe forum   Cea mai sexy fată de pe forum Icon_minitimeMier Ian 07 2015, 20:41

Membra numarul 1:

Membra numarul 2:

Membra numarul 3:

Membra numarul 4:

Membra numarul 5:

Membra numarul 6:

Membra numarul 7:

Membra numarul 8:
Start vot!
Nu aveţi voie să spuneţi/insinuaţi care e membrul din poză. 
Sus In jos
XxNarutoxX
Kaigai
Kaigai
XxNarutoxX


Ryo : 0
Likes : 1

Cea mai sexy fată de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai sexy fată de pe forum   Cea mai sexy fată de pe forum Icon_minitimeMier Ian 07 2015, 21:04

Nu se poate sa votez si nr 5 si nr 8 nu?fericit)
In fine,m-am decis,votez cu nr 5,imi place zambetul ei.


Ultima editare efectuata de catre XxNarutoxX in Mier Ian 07 2015, 21:22, editata de 2 ori
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi


Ryo : -3
Likes : 6

Cea mai sexy fată de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai sexy fată de pe forum   Cea mai sexy fată de pe forum Icon_minitimeMier Ian 07 2015, 21:09

Votez numarul 5 pentru ca imi place cel mai mult si arata cel mai bine. fericit
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Cea mai sexy fată de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai sexy fată de pe forum   Cea mai sexy fată de pe forum Icon_minitimeMier Ian 07 2015, 21:10

Votul meu merge spre membra numărul 1,deoarece. E frumoasă, arată cute,e drăguță, iar acei ochi *-*, oh god , ai ei sunt pur și simplu atât de frumoși, cu alte cuvinte te poți pierde în ei fără măcar să vrei asta,în concluzie votul meu merge spre membra cu numărul 1.
Sus In jos
Zet
Kaigai
Kaigai
Zet


Ryo : 0
Likes : 4

Cea mai sexy fată de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai sexy fată de pe forum   Cea mai sexy fată de pe forum Icon_minitimeMier Ian 07 2015, 21:11

Fete frumoase, bune de măritat. Fermer caut nevastă.
Ei bine cât despre minunatele noastre concurente, spun că au reuşit să mă facă nedumerit în decizia mea. Totuşi, cele mai aproape de "aşteptările" mele ar fi membrele 4 şi 5. Este greu să mă decid.
Din păcate, chiar trebuie să aleg doar una vreau harem la fermă, iar aceea este membra numărul 5.
Îmi place cel mai mult zâmbetul ăla, plin de viaţă. Să fim serioşi, fetele sunt mai sexy când zâmbesc happy.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Cea mai sexy fată de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai sexy fată de pe forum   Cea mai sexy fată de pe forum Icon_minitimeMier Ian 07 2015, 21:13

Vot Domnisoara Nr 5

Motiv : Are un vino incoace , te atrage cu privirea , ce sa mai iti vine sa te duci la ea sa o inviti la un hotel , zambeste foarte mult iar machiajul e .... erotic fericit)


Deci baieti daca vreti sa iesiti cu o fata , iesiti cu una ca domnisoara nr 5 , asa veti face toti ceilalti barbati si baieti invidiosi


Drago Out
Sus In jos
Zeus
Kaigai
Kaigai
Zeus


Ryo : 0
Likes : 2

Cea mai sexy fată de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai sexy fată de pe forum   Cea mai sexy fată de pe forum Icon_minitimeMier Ian 07 2015, 21:21

O votez pe membra cu numarul 1, because its so cuteeeeeeeeeeeeeeeeee  LoL
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul


Ryo : 2
Likes : 34

Cea mai sexy fată de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai sexy fată de pe forum   Cea mai sexy fată de pe forum Icon_minitimeMier Ian 07 2015, 21:44

Votez cu numarul 7 fiindcă e drăguță, deșteaptă, amabilă și foarte frumoasă și dacă ar vrea, ar putea lăsa toți baieții de pe forum cu gura căscată!
P.S: Toate fetele sunt extrem de drăguțe și simpatice.
Sus In jos
Kazumo
Kaigai
Kaigai
Kazumo


Ryo : 0
Likes : 0

Cea mai sexy fată de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai sexy fată de pe forum   Cea mai sexy fată de pe forum Icon_minitimeMier Ian 07 2015, 21:56

Tipa de la 1 chiar are niste ochi faini, 5 e simpatica, dar 8 mi se pare cea mai frumoasa si matura. Eu votez cu 8.
Sus In jos
RedKing
Kaigai
Kaigai
RedKing


Ryo : 0
Likes : 4

Cea mai sexy fată de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai sexy fată de pe forum   Cea mai sexy fată de pe forum Icon_minitimeMier Ian 07 2015, 22:23

Toate au cate ceva frumos. Insa, concurenta cu numarul opt mi-a atras atentia. Zambetul si parul m-au atras, deci votul meu merge spre concurenta cu numarul opt.
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

Cea mai sexy fată de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai sexy fată de pe forum   Cea mai sexy fată de pe forum Icon_minitimeMier Ian 07 2015, 23:15

Nu prea e corect sa votez stiind aproape toate fetele de pe forum.
Oricum, votul meu merge catre fata cea frumoasa cu ochii albastrii, si anume numarul 1 ( unu ).
Yeah!
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing


Ryo : 0
Likes : 7

Cea mai sexy fată de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai sexy fată de pe forum   Cea mai sexy fată de pe forum Icon_minitimeMier Ian 07 2015, 23:56

Cand am vazut toate fetele am spus:,,Avem asa fete pe forum?!''
Eu votez membra cu nr.6 e foarte draguta,simpatica si mi se pare asa gingasa,si inca mai poarta ochelari *_* Kawaeeee~
Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami


Ryo : 0
Likes : 43

Cea mai sexy fată de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai sexy fată de pe forum   Cea mai sexy fată de pe forum Icon_minitimeJoi Ian 08 2015, 20:35

ochiurile e oglindurile sufletelui ,deci 1 se distanteaza detasat

aaa,n-am 10 cuvinte inca,deci bine ma :)) no, ce sa zic,diferenta pe care o face fata asta e ca ea e naturala, si nu incearca sa cucereasca privitorul cu provocari din astea non-verbale ce tin de pozitia corpului ondulat,priviri amenintatoare si alte bullshituri de centura, ci e sincera si radianta,iar pentru asta merita first place
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Cea mai sexy fată de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai sexy fată de pe forum   Cea mai sexy fată de pe forum Icon_minitimeMier Ian 14 2015, 18:20

Castigatoare este Nicoleta. Felicitari tuturor participantelor! Sunteti superbe. Cine vrea ca poza sa fie stearsa sa lase un mesaj. ^^

Adevarata castigatoare este Damaris, fata borcan cu cap de bostan. Felicitari ai castigat o rezerva de sharoma pe viata plus o excursie in tunelul timpului, daca o sa ai loc in el.
Sus In jos
 
Cea mai sexy fată de pe forum
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cea mai sexy fata de pe forum
» 40 - Kakashi și Orochimaru: față-în-față!
» O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )
» 73 - Cealaltă față a lunii
» 21 - Fața reala a lui Sasori

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Concursuri :: Arhivă Concursuri & Event-uri-
Mergi direct la: