Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 [RPG;Puzzle;Hack & Slash] Darksiders 2

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Wiłl
Kaigai
Kaigai
Wiłl


Ryo : 0
Likes : 4

[RPG;Puzzle;Hack & Slash] Darksiders 2 Empty
MesajSubiect: [RPG;Puzzle;Hack & Slash] Darksiders 2   [RPG;Puzzle;Hack & Slash] Darksiders 2 Icon_minitimeVin Apr 10 2015, 09:43

[RPG;Puzzle;Hack & Slash] Darksiders 2 Latest?cb=20120518193233

Detalii despre joc:
Darksiders 2 este un action role-playing hack&slash creat de Vigil Games si publicat de catre THQ. Este sequel-ul primei parti, Darksiders: Wrath of War si spune povestea celui maiputernic calaret al apocalipsei, in misiunea sa de a-si salva fratele (War). Actiunea se desfasoara concomitent cu cea din Wrath of War.

Cerinte de sistem:
• OS - Windows XP, Windows Vista SP1 sau Windows 7
• Procesor - 2.0GHz Intel® Core™2 Duo sau echivalentul AMD
• RAM -2GB
• Hard Disk - spatiu liber 20 GB (10 GB vor fi eliberati dupa instalare)
• Placa Video - NVIDIA 9800 GT 512 MB sau echivalentul AMD
• Cont online Steam

Trailers & gameplay:



Screenshots:
Spoiler:

Daca doriti arme ceva ma gasiti pe steam sub numele de Faux cu o imagine a lui L la profil. Am terminat jocul deja de cateva ori.
Sus In jos
TbeatZz_
Kaigai
Kaigai
TbeatZz_


Ryo : 0
Likes : 4

[RPG;Puzzle;Hack & Slash] Darksiders 2 Empty
MesajSubiect: Re: [RPG;Puzzle;Hack & Slash] Darksiders 2   [RPG;Puzzle;Hack & Slash] Darksiders 2 Icon_minitimeMier Iun 17 2015, 08:44

Am observat ca pana pe 22 iunie este discount de 50% , pfff mai bine cumparam asta decat CS:GO , dar cred ca o sa-l cumpar si pe asta ? ^_^

Oricum din gameplay am dedus ca jocul este foarte fain , grafica e excelenta , iar story-ul interesant , de parca nu te poti opri din jucat O,O
Sus In jos
Cristi
Kaigai
Kaigai
Cristi


Ryo : 2
Likes : 5

[RPG;Puzzle;Hack & Slash] Darksiders 2 Empty
MesajSubiect: Re: [RPG;Puzzle;Hack & Slash] Darksiders 2   [RPG;Puzzle;Hack & Slash] Darksiders 2 Icon_minitimeMier Iun 17 2015, 10:37

Eu l-am jucat la un prieten , este foarte smecher si are niste grafici superbe , cel mai mult imi place ca trebuie sa gasesti toate prostiile pentru a deschide usile .
Sus In jos
Wiłl
Kaigai
Kaigai
Wiłl


Ryo : 0
Likes : 4

[RPG;Puzzle;Hack & Slash] Darksiders 2 Empty
MesajSubiect: Re: [RPG;Puzzle;Hack & Slash] Darksiders 2   [RPG;Puzzle;Hack & Slash] Darksiders 2 Icon_minitimeMier Iun 17 2015, 13:22

Plot-ul este putin mai plictisitor decat cel din primul joc, dar tot ramane un joc genial. (de putine ori repetitiv).
Sus In jos
Continut sponsorizat





[RPG;Puzzle;Hack & Slash] Darksiders 2 Empty
MesajSubiect: Re: [RPG;Puzzle;Hack & Slash] Darksiders 2   [RPG;Puzzle;Hack & Slash] Darksiders 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
[RPG;Puzzle;Hack & Slash] Darksiders 2
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [RPG] Darksiders : Wrath of War

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: PC Games :: Jocuri PC Online-
Mergi direct la: