Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri

In jos 
+3
Matsuri
I. Enzo
BeTo
7 participanți
AutorMesaj
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Empty
MesajSubiect: Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri   Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Icon_minitimeVin Mai 01 2015, 20:55

Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri 6084210
Salutari Dragi Membri Buna

Aici va inscrieti la al Doilea Turneu al Campionatului Naruto Freedom Wings bazat pe Naruto-Arena. Inscrierile se pot face pana pe 15 mai 2015 dupa care vor incepe bataliile iar inscrile se vor incheia, daca vreti sa participati si sa va inscrieti, o puteti face la urmatorul turneu, prenotand Aici. Dupa data de 15 vor incepe bataliile si vor dura pana la sfarsitul luni.

Ca sa va inscrieti la etapa si sa intrati in Campionat lasati mai jos un mesaj de genul "Vreau sa Particip"

Participanti

1. BeTo
2. DeadSoul
3. Fortsenberg
4. curse-sasuke1
5. Itachi2498
6. Senpai


Premii
Veti primi punctele pentru campionat dupa cum este specificat aici
Locul 1 primeste 300 ryo pe forum, al 2-lea 150 iar al 3-lea 100 ryo.


Link-uri utile pentru Campionat
Aici aveti Clasamentul General a Campionatului Freedom Wings
Aici aveti o descriere mai detaliata si clara a Campionatului
Aici Puteti afla mai multe despre jocul online Naruto-Arena si cum se joaca
Aici puteti gasi strategii si echipe pentru a deveni mai bun in joc
Aici puteti contacta prin PM pe Senpai in caz de probleme sau intrebari.
Sus In jos
BeTo
Kaigai
Kaigai
BeTo


Ryo : 0
Likes : 0

Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Empty
MesajSubiect: Re: Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri   Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Icon_minitimeSam Mai 02 2015, 12:02

Yuhu primu' .Vreau sa imi iau revansa batting eyelashes .
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul


Ryo : 2
Likes : 34

Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Empty
MesajSubiect: Re: Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri   Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Icon_minitimeSam Mai 02 2015, 23:15

Vreau si eu
Sus In jos
I. Enzo
Kaigai
Kaigai
I. Enzo


Ryo : 0
Likes : 5

Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Empty
MesajSubiect: Re: Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri   Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Icon_minitimeDum Mai 03 2015, 03:16

Particip si eu!  Cool LoL
Sus In jos
curse-sasuke1
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Empty
MesajSubiect: Re: Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri   Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Icon_minitimeDum Mai 03 2015, 18:03

Buna, sunt nou pe aici, dar are ceva? Pentru ca si eu vreau sa particip !
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Empty
MesajSubiect: Re: Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri   Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Icon_minitimeDum Mai 03 2015, 21:00

Nu e nicio problema daca esti nou. Imediat va pun pe lista participantilor.^^
Sus In jos
VastoLorde
Kaigai
Kaigai
VastoLorde


Ryo : 0
Likes : 18

Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Empty
MesajSubiect: Re: Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri   Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Icon_minitimeLun Mai 04 2015, 18:56

Particip!
Sus In jos
curse-sasuke1
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Empty
MesajSubiect: Re: Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri   Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Icon_minitimeMar Mai 05 2015, 16:20

Cum ne contactam ca sa ne putem lupta in legatura cu Warul pe N-A, pentru ca pe mine nu ma lasa sa trimit PM-uri, si apropo, chiar daca stiu ca nu-i subiectul in aceasta categorie, vreau sa stiu ce inseamna : ceakra, ryo, likes si misiuni completate. Ma refer cum le faci, deoarece stiu ce inseamna fiecare. Multumesc anticipat, si sper sa ma ma puteti ajuta cat mai repede posibil, ca sunt curios! fericit
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Empty
MesajSubiect: Re: Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri   Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Icon_minitimeMier Mai 06 2015, 20:51

curse-sasuke1 a scris:
Cum ne contactam ca sa ne putem lupta in legatura cu Warul pe N-A, pentru ca pe mine nu ma lasa sa trimit PM-uri, si apropo, chiar daca stiu ca nu-i subiectul in aceasta categorie, vreau sa stiu ce inseamna : ceakra, ryo, likes si misiuni completate. Ma refer cum le faci, deoarece stiu ce inseamna fiecare. Multumesc anticipat, si sper sa ma ma puteti ajuta cat mai repede posibil, ca sunt curios! fericit
Daca nu poti trimite PM din cauza ca nu ai destule zile pe forum si mesaje poti lasa aici o metoda de contact (skype, id yahoo, facebook, etc) 
Despre chakra si ryo ai niste ghiduri cum intri pe forum la Bun Venit---Ghiduri oricum chakra sunt mesajele facute pe forum iar ryo sunt bani tai virtuali pe forum, adica ryo e moneda forumului si primesti cand faci mesaje, participi la concursuri, faci misiuni etc. Misiunile completate sunt numarul de misiuni ce ai facut pe forum, cum intri pe forum RPG---Avanseaza in Grad----Misiuni, aici le gasesti fericit daca mai ai ceva poti sa intrebi oricand fericit
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Empty
MesajSubiect: Re: Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri   Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Icon_minitimeVin Mai 15 2015, 20:25

Suntem in 15 Mai, deci sa inceapa meciurile fericit Tot ce trebuie sa faceti este sa castigati 3 batalii din 5, castigatorul anunta aici scorul.

Runda I
1. Fortsenberg VS DeadSoul
2. Itachi2498 VS curse-sasuke1
3. kanechiKen VS Senpai
4. BeTo pierzator dintre Fortsenberg si DeadSoul

Pierzatori nu pierd definitiv ci intra in faza a doua pentru locul 3, deci cine pierde mai are inca o sansa pentru podium.

Aveti 4 zile sa terminati cu toti bataliile, de nu o sa se aleaga un castigator random

Mult Noroc fericit
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul


Ryo : 2
Likes : 34

Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Empty
MesajSubiect: Re: Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri   Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Icon_minitimeDum Mai 17 2015, 11:32

Florin, poti sa ma cauti pe facebook sau pe skype, o sa mai intru si pe chat aici sa vad daca te gasesc.
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul


Ryo : 2
Likes : 34

Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Empty
MesajSubiect: Re: Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri   Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Icon_minitimeLun Mai 18 2015, 20:36

Trec mai departe, 3-1.
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Empty
MesajSubiect: Re: Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri   Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Icon_minitimeMier Mai 20 2015, 20:01

Au expirat cele 4 zile, deci azi trecem la runda urmatoare fericit 

Runda I
1. Fortsenberg VS DeadSoul castigator Dead
2. Itachi2498 VS curse-sasuke1 castigator Itachi
3. kanechiKen VS Senpai Castigator Senpai
4. BeTo VS Fortsenberg  castigator Beto


Runda II
1.BeTo VS Senpai 
2. DeadSoul VS Itachi2498 

Aveti 4 zile sa terminati cu toti bataliile, de nu o sa se aleaga un castigator random.

Mult Noroc fericit[/quote]
Sus In jos
VastoLorde
Kaigai
Kaigai
VastoLorde


Ryo : 0
Likes : 18

Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Empty
MesajSubiect: Re: Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri   Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Icon_minitimeJoi Mai 21 2015, 20:33

Am castigat. (3-0)
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Empty
MesajSubiect: Re: Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri   Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Icon_minitimeSam Mai 23 2015, 18:57

Am castigat si eu

Runda Finala
Senpai VS Itachi2498
Sus In jos
VastoLorde
Kaigai
Kaigai
VastoLorde


Ryo : 0
Likes : 18

Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Empty
MesajSubiect: Re: Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri   Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Icon_minitimeSam Mai 23 2015, 20:31

Am castigat (3-0)
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Empty
MesajSubiect: Re: Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri   Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Icon_minitimeLun Mai 25 2015, 18:54

Locul I - Itachi2498

Locul II - Senpai

Locul III
1. BeTo VS DeadSoul
2. Fortsenberg pierzator dintre Beto si DeadSoul

Aveti 2 zile de timp.
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai


Ryo : 0
Likes : 85

Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Empty
MesajSubiect: Re: Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri   Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Icon_minitimeJoi Mai 28 2015, 15:20

Senpai a scris:
Locul I - Itachi2498

Locul II - Senpai

Locul III
1. BeTo VS DeadSoul
2. Fortsenberg pierzator dintre Beto si DeadSoul

Aveti 2 zile de timp.
Dat ca nimeni nu s-a luptat castiga BeTo locul 3. 

Locul I - Itachi2498 

Locul II - Senpai

Locul III - BeTo

Aici se incheie si al doilea Turneu din Campionat, curand va fi actualizata si clasamentul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Empty
MesajSubiect: Re: Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri   Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri Icon_minitime

Sus In jos
 
Al Doilea Turneu Naruto-Arena: Inscrieri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT
» Al doilea roman epilog Naruto, programat pentru 4 martie
» Concurs de Naruto Arena
» Naruto-Arena - Joc in Browser Online
» Echipe de Crescut la Naruto-Arena

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Concursuri :: Campionat Naruto-Arena-
Mergi direct la: