Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 [FPS] CS:GO

In jos 
AutorMesaj
TbeatZz_
Kaigai
Kaigai
TbeatZz_


Ryo : 0
Likes : 4

[FPS] CS:GO  Empty
MesajSubiect: [FPS] CS:GO    [FPS] CS:GO  Icon_minitimeLun Iun 22 2015, 10:38

Descrierea jocului: CS:GO , sau Counter Strike Global Offensive , este un joc de FPS din seria Counter Strike . Counter Strike-ul este cel mai popular joc de FPS din lume . Exista mai multe moduri de joc in CS:GO , cum ar fi Multiplayer sau Offline (cu soldati din joc ).Totul este aproximativ ca in versiunile anterioare , doar ca grafica este cam de x500 ori mai mare.Si este cu plata jocul  , 10$. In acest joc exista arme basic ( cum ar fi AK47 sau AWP ) . Ei bine , la toate armele de baza poti cumpara Skinuri pentru ele . Un skin poate costa de la 0,50$ la 500$. Nu se schimba nimic din puterile armei cand ai un Skin , este doar pentru placerea ta sa vezi ca arma arata diferit.
Trailer/Poze sugestive:Acesta este trailer-ul jocului :


Si aici un Gameplay :


Cerințe de sistem
Spoiler:

Notele membrului: Eu am cumparat acest joc cam acum 1 luna in urma , nu am Skinuri , dar grafica este excelenta!!Nu te plictisesti jucand-ul . Eu joc deobicei Multiplayer , dar , pentru player-ii noi , este mai bine sa joace Offline with Bots (singur cu soldatii din joc).Daca am omis ceva despre joc , cum ar fi Modurile de jucat , vreo 5-6 , le puteti scrie in comentarii voi daca doriti >.<.
Cine doreste sa joace cu mine , rugati-ma in PM sa va dau contul meu de Steam.
Sus In jos
 
[FPS] CS:GO
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: PC Games :: Jocuri PC Online-
Mergi direct la: