Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Boruto: Filmul; Trailer intreg

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬


Ryo : 1
Likes : 5

Boruto: Filmul; Trailer intreg Empty
MesajSubiect: Boruto: Filmul; Trailer intreg   Boruto: Filmul; Trailer intreg Icon_minitimeMier Iun 24 2015, 23:41


Ce parere aveti?


Ultima editare efectuata de catre Sherlock in Dum Iun 28 2015, 23:40, editata de 1 ori
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing


Ryo : 0
Likes : 7

Boruto: Filmul; Trailer intreg Empty
MesajSubiect: Re: Boruto: Filmul; Trailer intreg   Boruto: Filmul; Trailer intreg Icon_minitimeDum Iun 28 2015, 23:30

*schimba trailer'ul*
Mi se pare foarte interesant,si am inteles ca Sarada vrea sa fie Hokage,si ati observat ca la sfarsit Boruto poate folosi Rasengan si Chidori asta mi se pare foarte tare,si ati mai observat ca Boruto poarta vechiul hanorac(sau ce o mai fi si el)a lui naruto si banda lui Sasuke,si serios,dusmanii parca is iar niste rude de alu Kaguya :\
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Boruto: Filmul; Trailer intreg Empty
MesajSubiect: Re: Boruto: Filmul; Trailer intreg   Boruto: Filmul; Trailer intreg Icon_minitimeLun Iun 29 2015, 00:23

Lel, ce freză avea Gaara o.o
Oricum, pare interesant filmul.
Sus In jos
DiZi
Kaigai
Kaigai
DiZi


Ryo : 0
Likes : 19

Boruto: Filmul; Trailer intreg Empty
MesajSubiect: Re: Boruto: Filmul; Trailer intreg   Boruto: Filmul; Trailer intreg Icon_minitimeLun Iun 29 2015, 01:27

Sper să apară cat mai repede..dar după cum a mers treaba cu The Last,cred că o variantă bună a acestuia o să apară prin primăvară..
Oricum,arată interesant.
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Boruto: Filmul; Trailer intreg Empty
MesajSubiect: Re: Boruto: Filmul; Trailer intreg   Boruto: Filmul; Trailer intreg Icon_minitimeLun Iun 29 2015, 13:56

Mie imi place. Am mai vazut niste imagini si mi s-a parut destul de tare, dar cred ca va dura ceva pana sa apara. Parul lui Gaara se putea si mai bun. : )) Sarada mi se pare geniala, iar Boruto este si el un personaj reusit. Astept filmul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Boruto: Filmul; Trailer intreg Empty
MesajSubiect: Re: Boruto: Filmul; Trailer intreg   Boruto: Filmul; Trailer intreg Icon_minitime

Sus In jos
 
Boruto: Filmul; Trailer intreg
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Naruto :: Filme-
Mergi direct la: