Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Buna unicorni !

In jos 
+4
XanoTHEr.
Quinzel
VastoLorde
Cristi
8 participanți
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator




Buna unicorni ! Empty
MesajSubiect: Buna unicorni !   Buna unicorni ! Icon_minitimeLun Iul 06 2015, 20:19

Deci , ar trebuii sa ma prezint . Mi-ar lua ore intregi sa ma prezint , dar o sa ma rezum la cateva lucruri .
Ma numesc Teona , am 13 ani si sunt unguroaica , drept urmare I hate persoanele rasiste.
Sunt o fire timida si inchisa , uneori mie frica sa zambesc deoarece port aparat dentar.
Nu am multe pasiuni , iubesc sa desenez , iar handbalul is my life . Am dat de acest forum intamplator si sper sa ma acomodez aici . kankuro
Sus In jos
Cristi
Kaigai
Kaigai
Cristi


Ryo : 2
Likes : 5

Buna unicorni ! Empty
MesajSubiect: Re: Buna unicorni !   Buna unicorni ! Icon_minitimeLun Iul 06 2015, 20:23

Salut, bine ai venit și sper să ne distrăm împreună , să treci și pe la regulament pentru a nu exista probleme , have fun! 

P.S : Pika fie cu tine  Dragut
Sus In jos
VastoLorde
Kaigai
Kaigai
VastoLorde


Ryo : 0
Likes : 18

Buna unicorni ! Empty
MesajSubiect: Re: Buna unicorni !   Buna unicorni ! Icon_minitimeLun Iul 06 2015, 20:25

Bine ai venit pe forum, Teona!
Sper sa te distrezi si sa iti faci cat mai multi prieteni.
Te astept cu desenele!
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel


Ryo : 1
Likes : 20

Buna unicorni ! Empty
MesajSubiect: Re: Buna unicorni !   Buna unicorni ! Icon_minitimeLun Iul 06 2015, 20:44

No bunăă.
Bun venit aici. Ești unguroaică? Chiar mă întreb dacă ești din Ardeal omg. Și eu joc handbal de aproape cinci ani. ^_^ Sunt din Ardeal, mhm. Mă bucur că ai venit pe-aici. Sper că ne vom înțelege.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Buna unicorni ! Empty
MesajSubiect: Re: Buna unicorni !   Buna unicorni ! Icon_minitimeLun Iul 06 2015, 20:54

Buna Teona-san! Bine ai venit in grupul nostru de unicorni! ^^ Si mie imi displace profund rasismul - oricum, pe forum nu cred ca exista asa ceva. Sunt sigura ca te vei integra perfect in mica noastra comunitate si sper sa te distrezi.
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

Buna unicorni ! Empty
MesajSubiect: Re: Buna unicorni !   Buna unicorni ! Icon_minitimeLun Iul 06 2015, 21:13

Bine ai venit! ( restul au spus colegii mei).


P.S.: Eu cred că persoanele cu aparat dentar sunt extrem de drăguțe.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Buna unicorni ! Empty
MesajSubiect: Re: Buna unicorni !   Buna unicorni ! Icon_minitimeLun Iul 06 2015, 21:27

Pikachu Carter a scris:
No bunăă.
Bun venit aici. Ești unguroaică? Chiar mă întreb dacă ești din Ardeal omg. Și eu joc handbal de aproape cinci ani. ^_^ Sunt din Ardeal, mhm. Mă bucur că ai venit pe-aici. Sper că ne vom înțelege.

Da sunt din Ardeal . ^ ^

Multumesc tuturor  pentru primirea calduroasa , iar J. Whittemore apreciez ca iti plac persoanele cu aparat dentar . Dragut
Sus In jos
TbeatZz_
Kaigai
Kaigai
TbeatZz_


Ryo : 0
Likes : 4

Buna unicorni ! Empty
MesajSubiect: Re: Buna unicorni !   Buna unicorni ! Icon_minitimeLun Iul 06 2015, 22:24

Heii bun venit pe acest forum incredibilistic , iti urez prietenii cu multi multi membi : )
Sus In jos
Hashirama
Kaigai
Kaigai
Hashirama


Ryo : 0
Likes : 17

Buna unicorni ! Empty
MesajSubiect: Re: Buna unicorni !   Buna unicorni ! Icon_minitimeLun Iul 06 2015, 22:57

Welcome si sper sa te distrezi !
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Buna unicorni ! Empty
MesajSubiect: Re: Buna unicorni !   Buna unicorni ! Icon_minitimeMar Iul 07 2015, 14:57

Buna Stormi! Bine ai venit pe forum! Sper sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni. Aparatul dentar este foarte cute. ;3
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi


Ryo : -3
Likes : 6

Buna unicorni ! Empty
MesajSubiect: Re: Buna unicorni !   Buna unicorni ! Icon_minitimeMar Iul 07 2015, 15:39

Bine ai venit pe forum! Distreaza-te si fa-ti prieteni! fericit
Sus In jos
Continut sponsorizat





Buna unicorni ! Empty
MesajSubiect: Re: Buna unicorni !   Buna unicorni ! Icon_minitime

Sus In jos
 
Buna unicorni !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Buna buna, Vivaa aici ^^ .
» Buna:)
» Buna all:*
» Buna!!!
» buna buna buna

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Bun Venit! :: Eşti nou? Prezintă-te! :: Prezentări vechi-
Mergi direct la: