Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Prezentare

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Dellz
Kaigai
Kaigai
Dellz


Ryo : 0
Likes : 0

Prezentare Empty
MesajSubiect: Prezentare   Prezentare Icon_minitimeSam Ian 09 2016, 14:03

Bună tuturor. 

Nume: Delia
Vârsta: 19
Anime preferat: Nu-s genul să aibă favorite, dar InuYasha are un loc special de multă vreme. În rest cred că ar dura prea mult. O să-mi las MAL-ul mai jos dacă e ceva.
Manga preferată: Aku no Hana, Deathtopia, Psycho etc.
Personaj pozitiv preferat: Eh pozitiv, negativ, chestii relative. Totuşi ar fi: Monkey D. Luffy, Sakata Gintoki, Gon Freecs, Nobuchika Ginoza etc.
Personaj negativ preferat: Idem ca şi mai sus. Îmi plac totuşi antagoniştii ca Orihara Izaya, Makishima Shogo, Hisoka ş.a.m.d
Lupta preferată: Habar n-am probabil lupta dintre Yuuske Urameshi şi Toguro Brothers din Yu Yu Hakusho.
De unde aţi aflat de forum?: De la un partener
Ce părere aveţi despre forum: Drăguţă grafică deşi mi se pare inestetic chat-ul în partea dreptă. L-aş pune undeva la Portal, dar cine sunt eu să judec.
Hobby-uri: anime&manga, gătit, şofat, călătoriile
Câteva lucruri despre voi: Ce să zic aici, probabil nimic ieşit din comun. Sunt e persoană destul de egoistă şi narcisită. De fel sunt optimistă, dar am şi eu momentele mele de scepticism. Nu-mi place să fac chestii pe jumătate şi nici nu fac treabă de mântuială. Sunt liniştită şi probabil îmi pun întrebări pe care nu toată lumea şi le pune. Mă enevez foarte greu, dar şi când e se întâmplă îmi ies din minţi, deşi asta s.a întâmplat doar odată. ah da, mănânc extrem de mult pentru cineva de dimensiunea mea.

Cam atât, oamenii sunt fiinţe complexe, deci asta nu mă descrie complet. Om mai vedea pe parcurs. Fiecare să tragă ce concluzii vrea.
See ya.
Sus In jos
kosty. xD
Kaigai
Kaigai
kosty. xD


Ryo : 0
Likes : 2

Prezentare Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare   Prezentare Icon_minitimeDum Ian 10 2016, 20:51

Nu prea mai stiu ce se intampla cu forumul .. Btw welcome , citeste regulamentul , vezi daca poti intra intr-un sat si sa speram ca forumul isi va revenii xD
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Prezentare Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare   Prezentare Icon_minitimeMier Ian 13 2016, 16:22

Salut, Delia ;-;. Bă și câți or să se sperie de mine că postez acum. O curiozitate. Ce muzică asculți? Also. Hisoka. Badass choice.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prezentare Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare   Prezentare Icon_minitime

Sus In jos
 
Prezentare
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Prezentare .
» Prezentare
» Prezentare
» Prezentare
» Prezentare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Bun Venit! :: Eşti nou? Prezintă-te! :: Prezentări vechi-
Mergi direct la: