Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Konnichiwa minna-san ~^-^

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Paulla_7
Kaigai
Kaigai
Paulla_7


Ryo : 0
Likes : 1

Konnichiwa minna-san ~^-^ Empty
MesajSubiect: Konnichiwa minna-san ~^-^   Konnichiwa minna-san ~^-^ Icon_minitimeVin Iun 17 2016, 09:39

Nume: Paula Calenciuc

Vârsta: 16 ani

Anime preferat: Naruto, One Piece (nu ma pot decide intre ele XD)


Personaj pozitiv preferat: Itachi, Naruto, Luffy

Personaj negativ preferat: Doflamingo, Pain

Lupta preferată: Naruto vs Pain / Luffy vs Doflamingo

De unde aţi aflat de forum?: Eu m-am inscris pe forum cam acum 3 ani, dar dupa un timp nu am avut timp sa intru pe el (scoala si un timp am avut foarte multe deranjamente cu internetul).

Ce părere aveţi despre forum: Mi-a placut foarte mult inainte, iar acum, dupa ce m-am uitat sa vad cam ce este schimbat, im place la fel de mult fericit

Câteva lucruri despre voi: Despre mine? Pai cum am mentionat mai sus, sunt de cam 3 ani pe forum doar ca de 2 ani nu am mai intrat din cauza unor probleme. Cat despre persoana mea, sunt de cam 5-6 ani un otaku, adica ma uit la anime foarte des. Am inceput sa ma uit la Naruto de cand eram micuta pe Jetix iar mai tarziu ma uitam pe Animax, insa niciodata nu am dat foarte mare atentie sa ma uit complet la el (decat dupa un timp in care nu aveam ce face). Eu locuiesc in orasul Milisauti, judetul Suceava, dar din cauza problemelor, am fost nevoita sa ma mut in Germania alaturi de parinti mei si sora mea. Vin insa in fiecare vara acasa pentru ca imi este mereu prea dor de Romania. Imi place foarte mult fotbalul, chiar daca nu pare, muzica (cam aproape orice), imi place sa cant (chiar daca se sparge cate ceva cand cant XD). Sunt o fata prietenoasa, imi place sa imi petrec timpul alaturi de oameni dragi mie si imi place sa ma distrez.

Sper ca ne vom putea intelege si chiar vreau sa (re)intru in comunitatea asta minunata fericit
Sus In jos
Hashirama
Kaigai
Kaigai
Hashirama


Ryo : 0
Likes : 17

Konnichiwa minna-san ~^-^ Empty
MesajSubiect: Re: Konnichiwa minna-san ~^-^   Konnichiwa minna-san ~^-^ Icon_minitimeDum Iun 19 2016, 21:11

Bine ai revenit !
Sus In jos
Uchiha Kakashi
Kaigai
Kaigai
Uchiha Kakashi


Ryo : 26
Likes : 3

Konnichiwa minna-san ~^-^ Empty
MesajSubiect: Re: Konnichiwa minna-san ~^-^   Konnichiwa minna-san ~^-^ Icon_minitimeLun Iul 18 2016, 23:13

Bine ai (re)venit fericit
Sus In jos
Continut sponsorizat





Konnichiwa minna-san ~^-^ Empty
MesajSubiect: Re: Konnichiwa minna-san ~^-^   Konnichiwa minna-san ~^-^ Icon_minitime

Sus In jos
 
Konnichiwa minna-san ~^-^
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» konnichiwa minna san!!!
» Hey minna
» Hey minna.
» Ohaio minna-san !
» Hey minna, m-am intors!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Bun Venit! :: Eşti nou? Prezintă-te! :: Prezentări vechi-
Mergi direct la: