Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Bine v-am gasit !

In jos 
+3
Ayame
KaimuroUciha
CrIsSsTiAn
7 participanți
AutorMesaj
CrIsSsTiAn
Kaigai
Kaigai
CrIsSsTiAn


Ryo : 0
Likes : 0

Bine v-am gasit ! Empty
MesajSubiect: Bine v-am gasit !   Bine v-am gasit ! Icon_minitimeVin Dec 30 2016, 16:25

Nume:Cristian
Vârsta:19
Anime preferat: Naruto (toata franciza)
Personaj pozitiv preferat:Naruto ,de ce?,a fost erou de la inceput pana la sfarsit.
Personaj negativ preferat:Sasuke,de ce?, eu nu prea il consider un personaj negativ insa a facut multe lucruri rele pentru a face unele mai bune.
Lupta preferată:Naruto vs Sasuke(Final Battle)
De unde aţi aflat de forum?:Pai iubesc foarte tare acest anime si m-am gandit ca nu sunt singurul asa ca am scris pe google fan naruto si am dat de acest site.
Ce părere aveţi despre forum:Mi se pare super, dar inca nu am cunoscut pe nimeni si vreau sa imi fac multi prieteni si sa ma relaxez aici. 
Câteva lucruri despre voi:Ma numesc Gheorghe Cristian, am 19 ani, sunt anul 2 la facultatea :Universitatea Politehnica din Bucuresti,ascult muzica:nightcore,trap,dubstep,rock ceva gen:Starset-My Demons,melodii NCS si melodiile din animeuri;joc counter-strike , metin si doar atat , atat permite pcu rolling on the floor, sunt o fire sociabila, amuzanta,putin iute la manie,muncitoare.Cam atat despre mine astept sa va cunosc pe fiecare in parte !


Ultima editare efectuata de catre CrIsSsTiAn in Vin Dec 30 2016, 16:56, editata de 1 ori
Sus In jos
KaimuroUciha
Kaigai
Kaigai
KaimuroUciha


Ryo : 52
Likes : 1

Bine v-am gasit ! Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit !   Bine v-am gasit ! Icon_minitimeVin Dec 30 2016, 16:52

Salut si bine ai venit ma numesc KaimuroUciha si te salut daca doresti sa stii ce trebuie sa faci poti intra Aici si iti voi explica imediat
Sus In jos
Ayame
Asistent Konoha
Asistent Konoha
Ayame


Ryo : 237
Likes : 16

Bine v-am gasit ! Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit !   Bine v-am gasit ! Icon_minitimeVin Dec 30 2016, 17:01

Hei! Bine ai venit, Cristian.  hinata Sper sa ne intelegem bine si sa iti placa aici.
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

Bine v-am gasit ! Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit !   Bine v-am gasit ! Icon_minitimeVin Dec 30 2016, 22:32

Salutări. 
Ești bine venit în familia noastră!
Sus In jos
Kaguya
Ōtsutsuki Leader
Kaguya


Ryo : 757
Likes : 10

Bine v-am gasit ! Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit !   Bine v-am gasit ! Icon_minitimeSam Dec 31 2016, 00:54

Bine ai venit în comunitatea noastră !
Sus In jos
Uchiha Kakashi
Kaigai
Kaigai
Uchiha Kakashi


Ryo : 26
Likes : 3

Bine v-am gasit ! Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit !   Bine v-am gasit ! Icon_minitimeSam Dec 31 2016, 13:20

Bine ai venit ,alaturi de noi !!! fericit
Sus In jos
Asura
Genin Konoha
Genin Konoha
Asura


Ryo : 312
Likes : 3

Bine v-am gasit ! Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit !   Bine v-am gasit ! Icon_minitimeDum Ian 01 2017, 04:12

Hei ! Bine ai venit prin noi ! fericit
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bine v-am gasit ! Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit !   Bine v-am gasit ! Icon_minitime

Sus In jos
 
Bine v-am gasit !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» bine v-am gasit!
» Bine v-am gasit!
» Bine v-am gasit!
» Bine v-am gasit
» Bine v-am gasit !!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Bun Venit! :: Eşti nou? Prezintă-te! :: Prezentări vechi-
Mergi direct la: