Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Back?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Chocolate
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 30

Back? Empty
MesajSubiect: Back?   Back? Icon_minitimeMier Iun 21 2017, 18:35

Nume: Kay 
Vârsta: (aproape) 21
Anime preferat: One Piece, cu mentiuni mai mult decat onorabile Nana, Death Note, si Pandora Hearts
Personaj pozitiv preferat: Zoro
Personaj negativ preferat: Nu sunt sigura cat de negativ mai e zilele astea, dar Crocodile
Lupta preferată: Luffy v Lucci
De unde aţi aflat de forum?: Am fost pe aici acum vreo 2 ani (nu stiu daca ma mai stie cineva), si nu-mi amintesc cum am reusit sa ajung din nou, sincer. Nici prima oara nu stiu cum am ajuns, so... I am just lost.
Ce părere aveţi despre forum: E nice, vad ca se mai lucreaza inca, ceea ce e super bine.
Câteva lucruri despre voi: Sunt foarte pasionata de tot ce tine de Japonia, limba (chit ca vine si imi da peste nas cateodata, especially those damn kanji), cultura, literatura, traditii, pop culture, etc. La animeuri nu prea ma uit, ca nu prea am gasit nimic care sa-mi capteze interesul in ultimul timp, si sincer, nici nu am foarte mult timp liber in general; ajunsesem la zi cu One Piece, dar nu pot sa ma tin de ele cand apar, asa ca recuperez ulterior. Imi place sa scriu (in ultimul timp scriu in principal RP) si cateodata lucrez in Photoshop. 
Ah, si vorbesc romgleza, scuze daca deranjeaza pe cineva chestia asta, o fac inconstient.
Sus In jos
TheCrimsonFucker
Kaigai
Kaigai
TheCrimsonFucker


Ryo : 9
Likes : 1

Back? Empty
MesajSubiect: Re: Back?   Back? Icon_minitimeMier Iun 21 2017, 21:12

Bine ai revenit pe forum
Speram sa terminam e lucru dupa sesiune
Speram de asemenea sa te distrezi
Sus In jos
Ayame
Asistent Konoha
Asistent Konoha
Ayame


Ryo : 237
Likes : 16

Back? Empty
MesajSubiect: Re: Back?   Back? Icon_minitimeJoi Iun 22 2017, 22:30

Bine ai revenit pe forum! Sper sa-ti placa aici si sa-ti faci prieteni noi.   hinata
Sus In jos
Continut sponsorizat





Back? Empty
MesajSubiect: Re: Back?   Back? Icon_minitime

Sus In jos
 
Back?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Bun Venit! :: Eşti nou? Prezintă-te! :: Prezentări vechi-
Mergi direct la: