Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja

In jos 
+116
alberto.anghel.33
Tsunayoshi
mario.ghersin
skyreisro
Rykudou-Sennin
Naruto™
Paulla_7
Nywa
Kirigaya Kazuto
Sasuke清
CM Nine
Dex
Ally1605
FCOG
redikbeni
Kabut@
alicuta
RaIkiRi
Nicoleta
Alecks97
Ioana
Hades
terminator65
¬Crowley¬
Bqz
Naruto-Uzumaki
raluca.kpop.1
Aiyaa
roberteuyo
NarutoSageMode1000
Tsuri
rett7
Aroyo
Itachi_Uchiha
Andrutica
Raluca-San
Danzel
shizuke
UchinA_ShisuI
Eu Steffylush
Christian Carter
Scumpika
paracetamol
kurany.petre
AndyBIJUU
Fasolicăăă
MinatoNamikaze
sasusaku love
madaralpha
BestDude02
naruto_shippuden_naruto
UchihaAlexandru
shikamaru_templyer
BobyN1
Tobi
Virus461x
ICEMAN1999
Klodd
MeNaruto
alexshuriken
Kateshiki-chan
XxNarutoxX
criss33alex
.•°Maяyηηa™₪
sogi
al3xxx01
EnzeruHaRoze
Synkron93
Cr1sT1
adygl14
Sakura
qch3yfeog
N.Taylor
pascapaul
AloinoDark
Uchiha_GaBy
UzumakiNaruto
Kaguya
afromancs
Mona™
UnOfficialKode
hangun
Sasuke-kun
daniel123
Katoka-chan
UchihaSasuke
Osirys
George...X
Madara uchiha
MrGaby
antidot2
danydb
Nagato-san
corphish2
MadaraUchiha.
Twenner
~Kirara~Shiva~Loveyou!~
Sasha.
NEGAtiv
andreeangel
ely_lovesAnImE
xXFlorin2Xx
MadaLoveNar
BoGhDaN
gabytoth
darkyuzumaki
sTaR.DaN
BCoMichael
DeadSoul
emanuel.yorev
ramonatopala
Aimejes
garcea111
marcuskonkage
Light Yagami
Senpai
120 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutorMesaj
Kirigaya Kazuto
Kaigai
Kaigai
Kirigaya Kazuto


Ryo : 0
Likes : 0

6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Icon_minitimeLun Mai 27 2013, 21:49

Mi-a placut foarte mult filmul.Toate defapt dar cum zice si Sasuke nu stiu de ce unii au spus ca filmul este mai slab ca celelalte.Dupa mine toate sunt la fel de reusite wink
Sus In jos
Nywa
Kaigai
Kaigai
Nywa


Ryo : 0
Likes : 6

6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Icon_minitimeVin Mai 31 2013, 22:10

Ultimul film Naruto S a fost destul de fain din punctul meu de vedere, fiindca Sakura a trait pentru doua sau trei nopti in cealalta lume, senzatia de singuratate pe care o simte Naruto in lumea reala. Naruto a traiat tot atata timp in sanul familiei lui - ca Menma, dar ce conteaza :-". Am avut supriza sa o vad pe Hinata tupeista, Ino timida, Sasuke in rol de Casanova si Don Juan, Neji un pervers si jumatate, Shizune cu sanii putini mariti, Kiba ca shaman al pisicilor, Sai afon la arta si duma cea mai mare - bat tobele -: Shino cu insecticidul dupa el rolling on the floor. Dar... vesnicul dar la Manu >.<. Dar mi-ar fi placut foarte mult sa vad o lupta intre Sasuke Uchiha din lumea reala sau lumea lui Naruto, intr-o lupta cu Sasuke Uchiha din lumea lui Menma. Aia ar fi fost cireasa de pe tort fericit)
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬


Ryo : 1
Likes : 5

6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Icon_minitimeLun Iun 03 2013, 09:41

Am gasit tot filmul, pe parti, cu audio japoneza si sub engleza, mai HD decat celelalte, si fara watermarkul acela stupid, alb din centrul ecranului (ei bine, acum este alt watermark, dar macar este in colt stanga sus, deci nu deranjeaza).
Link: http://www.animeplus.tv/naruto-shippuden-movie-6-road-to-ninja-2012
Sus In jos
Paulla_7
Kaigai
Kaigai
Paulla_7


Ryo : 0
Likes : 1

6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Icon_minitimeVin Iun 14 2013, 13:40

eu cred ca este cel mai frumos film naruto am auzit ca o sa apara si al 7-lea
Sus In jos
Naruto™
Kaigai
Kaigai
Naruto™


Ryo : -2
Likes : 1

6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Icon_minitimeJoi Iun 27 2013, 20:26

E cel mia reusit de pana acum
Sus In jos
Rykudou-Sennin
Kaigai
Kaigai
Rykudou-Sennin


Ryo : 0
Likes : 0

6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Icon_minitimeVin Aug 09 2013, 18:14

Aplauze Asteptam urmatorul film , toate sunt reusite pana acum , nu se pot face diferente:)
Sus In jos
skyreisro
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Icon_minitimeDum Aug 25 2013, 22:39

Ciudat episod dar pedoparte am avut sansa sai vedem in actiune pa pariti lu naruto:X
Sus In jos
mario.ghersin
Kaigai
Kaigai
mario.ghersin


Ryo : 0
Likes : 0

6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Icon_minitimeMar Sept 03 2013, 09:47

super film, am avut parte si de comedie si de emotie si aventura. Cel mai emotionant moment a fost cand si-a intalnit naruto parinti, apoi a fost amuzant cum a reactionat Kushina, iar cel mai tare a fost cand au venit Akatsuki sa ii avute si cand l-a eliberat pe kurama sa il ajute sa se lupte cu celalalt kurama. Deabea astept urmatorul film.Aplauze
Sus In jos
Tsunayoshi
Kaigai
Kaigai
Tsunayoshi


Ryo : 0
Likes : 0

6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Icon_minitimeMier Sept 04 2013, 13:58

Superb film , e a 3-a oară când îl văd , si nu mă satur de el deloc .
Sus In jos
alberto.anghel.33
Kaigai
Kaigai
alberto.anghel.33


Ryo : 0
Likes : 0

6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Icon_minitimeSam Sept 07 2013, 11:42

Cel mai mult mi-a placut cand Kuuby din lumea reala se lupta cu Kuuby din lumea paralela,atunci cand Shino  datea cu insecticid.(Asta a fost o parte haioasa)Rasete
Sus In jos
Nimha
Kaigai
Kaigai
Nimha


Ryo : 0
Likes : 0

6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Icon_minitimeSam Sept 07 2013, 17:19

a fost super tare filmul mai ales ca erau intoarse pe dos personajele,dar cine s-ar fi gandit ca se  va lupta cu naruto paralel O.o
Sus In jos
Naruto↔Kurama™
Kaigai
Kaigai
Naruto↔Kurama™


Ryo : 0
Likes : 0

6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Icon_minitimeSam Noi 23 2013, 21:50

Spuer tare filmul. L-am descarcat, l-am bagat pe stick si akm ma uit la el de vreo 3 ori pe saptamana. Debea astept filmul 7.
Sus In jos
uchihaNaruto
Kaigai
Kaigai
uchihaNaruto


Ryo : 0
Likes : 0

6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Icon_minitimeMar Feb 04 2014, 11:49

e super!!! lam vazut acum o saptamana si e mega tare!!!
Sus In jos
uchihaNaruto
Kaigai
Kaigai
uchihaNaruto


Ryo : 0
Likes : 0

6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Icon_minitimeMar Feb 04 2014, 11:53

si inca ceva... cea mai haioasa parte mi sa parut aia atunci cand vad cu toti ca era Lee imbracat in sutienul si chilotii lui Ten-Ten rolling on the floor
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Icon_minitimeMar Feb 04 2014, 12:20

uchihaNaruto a scris:
si inca ceva... cea mai haioasa parte mi sa parut aia atunci cand vad cu toti ca era Lee imbracat in sutienul si chilotii lui Ten-Ten rolling on the floor

Ai facut dublu post. De data asta primesti o avertizare.

Data viitoare vei primi warn. Exista un regulament.. Te rog sa il citesti. Doar da click aici !

Cu stima si respect
Kakashi.
Sus In jos
Continut sponsorizat





6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: 6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja   6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja - Pagina 14 Icon_minitime

Sus In jos
 
6 - Naruto Shippuden: Road to Ninja
Sus 
Pagina 14 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14
 Subiecte similare
-
» Naruto Shippuden Ultimate Ninja 5
» Naruto Shippuden Ultimate Ninja 4 PC Download
» Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PC Download
» Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution [PC Download]
» Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst Download

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Naruto :: Filme :: Naruto Shippuden-
Mergi direct la: