Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Regulament concursuri

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Regulament concursuri Empty
MesajSubiect: Regulament concursuri   Regulament concursuri Icon_minitimeLun Iun 03 2013, 17:38

1. Daca nu se respecta urmatorul model de concurs , duel autorul va primi un warn + T/C la topic
Nume:

Descriere:

Perioada:

Concurenti:

Juriu:

2. Nu se accepta alte comentari de alti fani care nu sunt juriu sau concurenti !

3. Juriu va comenta cand vor alege tema si dupa ce vor aparea creatile , amv-urile , fic-urile, etc ale concurentilor !

4. Concurenti nu au voie sa comenteze nimic , doar au voie sa posteze creatile , amv-urile , fic-urile, etc !

5. Juriu va trebui sa aleaga tema in maxim 24 de ore , daca unu din ei nu va colabora cu ceilalti va fi exclus !

6. Nu aveti voie sa creati mai multe concursuri in acelasi timp , doar 1 ,iar dupa ce se va termina acel concurs respectiv persoana care a creat concursul poate face altul

7.Un concurs poate avea perioada maxim 7

8. Concurenti nu mai au voie sa posteze creatile in posturi , se vor intelege prim PM sau chat si creatiile le va posta unu singur pentru a nu se mai vota prin cunostie si le vor trimite prim PM la acela dar nu va trebuie numele autorilor sa fie scrise

9. Cine se baga inntr-un concurs de orice fel sj nu mai posteza lucrarea, indiferent de problema sa fie sanctionat

 10. Daca va inscrieti in juriu si pana la data limita nu votati, ve-ti fii sanctionati.


Ultima editare efectuata de catre Katoka-chan in Vin Iul 05 2013, 09:26, editata de 2 ori
Sus In jos
izabela :*
Kaigai
Kaigai
izabela :*


Ryo : 0
Likes : 3

Regulament concursuri Empty
MesajSubiect: Re: Regulament concursuri   Regulament concursuri Icon_minitimeLun Iun 03 2013, 17:48

Kato , chiar suna bine , asa dam sanse si la restul , nu se mai voteaza doar pe prieteni fericit
Vad ca te-ai gandit la tot fericit
Hmmm ... am mai vazut concursuri care nu au legatura cu Naruto ... asta inseamna ca de acum inainte vom avea doar concursuri cu tema Naruto fericit Ce dragut :x
Partea cu creatiile trimise prin pm este cea mai buna ideea fericit
Asa juriul va putea fi corect si impartial fericit
Este un regulament foarte bun , gandit bine fericit
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Regulament concursuri Empty
MesajSubiect: Re: Regulament concursuri   Regulament concursuri Icon_minitimeLun Iun 03 2013, 17:53

hmmm :-? nu-mi place sa primesc laude pentru munca altuia fericit) Asta e facuta de Hashirama, am sters subiectul lui si am postat eu fericit Deci sunt regulile lui fericit
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Regulament concursuri Empty
MesajSubiect: Re: Regulament concursuri   Regulament concursuri Icon_minitimeVin Iul 05 2013, 09:26

Regula 10 a fost adaaugata fericit
Sus In jos
Continut sponsorizat





Regulament concursuri Empty
MesajSubiect: Re: Regulament concursuri   Regulament concursuri Icon_minitime

Sus In jos
 
Regulament concursuri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» -Regulament
» Regulament fic-uri
» Regulament Fan AMV
» Regulament fan fiction
» Regulament jocuri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Concursuri :: Arhivă Concursuri & Event-uri-
Mergi direct la: