Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Battle photoshop

In jos 
+9
Arcanis
Edi
madaralpha
sp3cialk1dor
Nicoleta
Gekiro
Mk01
Sasuke清
Shinigami
13 participanți
AutorMesaj
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami


Ryo : 0
Likes : 43

Battle photoshop Empty
MesajSubiect: Battle photoshop   Battle photoshop Icon_minitimeDum Sept 22 2013, 21:40

Am zis sa facem un battle intre membrii urmatori: Gekiro, Kidor, Yoko, Synkron si eu

tema: http://hdw.datawallpaper.com/videogames/devil-may-cry-dante-vs-vergil-319549.jpg

banner, 750x430
text : Devil May Cry

timp de lucru 24 ore ,pana maine la ora asta

juriu tot forumu, cu argumentare !
Sus In jos
Sasuke清
Kaigai
Kaigai
Sasuke清


Ryo : 0
Likes : -5

Battle photoshop Empty
MesajSubiect: Re: Battle photoshop   Battle photoshop Icon_minitimeLun Sept 23 2013, 14:28

Da' de ce doar voi?Vreau si eu!
Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami


Ryo : 0
Likes : 43

Battle photoshop Empty
MesajSubiect: Re: Battle photoshop   Battle photoshop Icon_minitimeLun Sept 23 2013, 15:03

eu am organizat contestu, eu aleg cu cine-l fac
nu se accepta decat cei trecuti mai sus !
Sus In jos
Mk01
Kaigai
Kaigai
Mk01


Ryo : 0
Likes : 0

Battle photoshop Empty
MesajSubiect: Re: Battle photoshop   Battle photoshop Icon_minitimeLun Sept 23 2013, 15:55

Al meu.
Spoiler:
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Battle photoshop Empty
MesajSubiect: Re: Battle photoshop   Battle photoshop Icon_minitimeLun Sept 23 2013, 18:32

Gata.
Spoiler:
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Battle photoshop Empty
MesajSubiect: Re: Battle photoshop   Battle photoshop Icon_minitimeLun Sept 23 2013, 18:41

Spoiler:
Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami


Ryo : 0
Likes : 43

Battle photoshop Empty
MesajSubiect: Re: Battle photoshop   Battle photoshop Icon_minitimeLun Sept 23 2013, 21:12

Spoiler:
Sus In jos
sp3cialk1dor
Kaigai
Kaigai
sp3cialk1dor


Ryo : 0
Likes : 1

Battle photoshop Empty
MesajSubiect: Re: Battle photoshop   Battle photoshop Icon_minitimeLun Sept 23 2013, 21:56

Gata și eu .
Spoiler:
START VOTE !
Sus In jos
madaralpha
Kaigai
Kaigai
madaralpha


Ryo : 0
Likes : 0

Battle photoshop Empty
MesajSubiect: Re: Battle photoshop   Battle photoshop Icon_minitimeLun Sept 23 2013, 22:16

occ: Ştiu că aici nu se aplică dar mna, mi s-a spus că nu se votează după tema jocului ceea ce îmi e mai greu... Dacă era după tema jocului ar fi fost sp3cialk1dor. /occ
Dacă e să aleg doar în materie de photoshop, la cât mă pricep eu din câte am văzut. Ceva ce mi se pare diferit şi mai greu de înţeles şi care m-a atres pentru că am stat destul timp uitându-mă la imagine fără să mă plictisesc a fost Shinigami.

Votez pentru Shinigami

- chiar dacă începe să mă calce pe nervi în ultimul timp cu secretele lui, asta aşa între noi frate... :-?? Nu am nimic cu tine dar totuşi... :-??
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi


Ryo : -3
Likes : 6

Battle photoshop Empty
MesajSubiect: Re: Battle photoshop   Battle photoshop Icon_minitimeLun Sept 23 2013, 22:50

Eu votez Yoko pentruc a imi plac efectele pe care le-a adaugat si luminile . DAca ar f sa fac un top ar fi :
1 Yoko 
2 Special si Shinigami 
3 Mk 
4 Gekiro - el nu a facut tot ce trebuia si in partea dreapta cam multa lumina .
Sus In jos
Arcanis
Kaigai
Kaigai
Arcanis


Ryo : 0
Likes : 1

Battle photoshop Empty
MesajSubiect: Re: Battle photoshop   Battle photoshop Icon_minitimeLun Sept 23 2013, 23:08

Il votez pe cel facut de special k1dor deoarece arata ceva mai bine acele efecte , se potrivesc foarte bine in locul in care le-a pus iar textul e cat de cat acceptabil.
Sus In jos
Ioana
Kaigai
Kaigai
Ioana


Ryo : 0
Likes : 2

Battle photoshop Empty
MesajSubiect: Re: Battle photoshop   Battle photoshop Icon_minitimeMar Sept 24 2013, 10:26

Lq mine diferenta a facut.o font.ul. Cel din a lui Shinigamibeste cel mai potrivit pt un videogame, plus ca se integreaza cel mai bine in imagine. Si restup sunt bune , dae Vot pentru SHINIGAMI
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel


Ryo : 1
Likes : 20

Battle photoshop Empty
MesajSubiect: Re: Battle photoshop   Battle photoshop Icon_minitimeMar Sept 24 2013, 15:09

Imi plac lucrarile tuturor. La a lui Yoko imi plac efectele, a a lui Gekiro la fel, desi si textul se aseamana mult. La Synkron imi place imaginatia. La Shini imi place foarte mult textul folosit, care se potriveste bine, desi nu inteleg rostul stalpului/antenei aceleia. La K1dor imi place tot ceea ce a facut, fiindca n-a impopotonat creatia, dar a facut-o sa arate si bine. 
Vot K1dor!
Sus In jos
Sasuke清
Kaigai
Kaigai
Sasuke清


Ryo : 0
Likes : -5

Battle photoshop Empty
MesajSubiect: Re: Battle photoshop   Battle photoshop Icon_minitimeMar Sept 24 2013, 15:26

Toti aveti aere ca va pricepeti la PS,am vazut si certuri dure legate de acest subiect...sincer nu e mare lucru,asa doar ca s-a dai in altele...asta e parerea mea.Vot Yoko,punct!
Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami


Ryo : 0
Likes : 43

Battle photoshop Empty
MesajSubiect: Re: Battle photoshop   Battle photoshop Icon_minitimeMar Sept 24 2013, 15:58

Sasuke清 a scris:
Toti aveti aere ca va pricepeti la PS,am vazut si certuri dure legate de acest subiect...sincer nu e mare lucru,asa doar ca s-a dai in altele...asta e parerea mea.Vot Yoko,punct!
am zis ca voturile sa fie argumentate, nu ai adus nici macar un argument, deci votul tau este anulat !
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬


Ryo : 1
Likes : 5

Battle photoshop Empty
MesajSubiect: Re: Battle photoshop   Battle photoshop Icon_minitimeJoi Sept 26 2013, 22:07

Deci, o sa zic la fiecare cate ceva.
Mk,ka synky, imi plac efectele, dar ai exagerat la Virgil cu albastrul, si scrisul este gunoi pentru acest tip de wallpaper, stiu ca ai jucat si celelalte DmC, si este cam ciudat ca tocmai tu nu stii stilul corect pentru scris, font+efecte text

Gekiro, nam ce zice, zici ca ai bagat filtru de pe instagram, si un text

Yoko, imi plac efectele, totul se imbina frumos, dartrebuia sa te legi si de caractere in parte, lupta lor albastru Vs rosu (gen cum a pus synky, doar ca mai putin) textul, sa zicem ca este asa si asa...

Shinigami, imi place cel mai mult a ta, per total, totusi norii din dreapta lui Dante nu prea isi aveau rostul, textul avea putin nevoie de AA (anti aliasing) e pixelat pe alocuri, iar stalpul de electricitate, sincer nu stiu ce ar trebui sa caute acolo.

K, al tau e o combinatie din ce este mai bun de la gekiro si synkron, plus, ce sa zic, textul varza.

votez shinigami.
Sus In jos
Robi
Kaigai
Kaigai
Robi


Ryo : 0
Likes : 0

Battle photoshop Empty
MesajSubiect: Re: Battle photoshop   Battle photoshop Icon_minitimeJoi Sept 26 2013, 22:35

Sunt foarte reusite toate  dar asta este topul meu:
1.Yoko-luminile , efectul si textul sunt frumoase si placute ochiului(BRAVO)
2.Sp3cialk1dor-efectul este foarte reusit la fel si luminile  dar textul lasa de dorit(Oricum BRAVO.f bun)
3. Shinigami - La Shinigami sunt foarte bune efectele si luminile si imi place mult chestia cu stalpul cu fire de curent(Bravo imi Place)
4.Mk01-La Mk efectele sunt foarte bune dar lumina este prea accentuata +foarte buna imaginatia ta , in rest este bine(BRAVO)
5.Gekiro-efectele sunt bune dar contastul nu este clar asta mi se pare ca a stricat toata creatia.,Oricum BRAVO
P.S .(Nu ma pricep la PS dar astea sunt creatiile care mie imi place mai mult , BRAVO tuturor se vede ca ati muncit)
VOT YOKO
Sus In jos
Sasuke清
Kaigai
Kaigai
Sasuke清


Ryo : 0
Likes : -5

Battle photoshop Empty
MesajSubiect: Re: Battle photoshop   Battle photoshop Icon_minitimeMar Oct 01 2013, 18:49

Il votez pe cel al lui k1dor pentru ca este mai simplu si diferit de celelalte.
Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami


Ryo : 0
Likes : 43

Battle photoshop Empty
MesajSubiect: Re: Battle photoshop   Battle photoshop Icon_minitimeMar Oct 01 2013, 18:56

Sasuke清 a scris:
Il votez pe cel al lui k1dor pentru ca este mai simplu si diferit de celelalte.
pesemne ca esti bataut in capatana baiete, si te trezesc eu daca n-o faci tu !
intai votezi yoko, nu ai argumente si iti anulez votul, acum votezi tot fara argumentare,dar pe kidor ?
du-te la oglinda, da-ti 2 palme, spala-te cu apa rece si respira adanc repetand asa : NU AM NICI O TREABA CU ARTELE, TREBUIE SA-MI REVIN O DATA!
Sus In jos
Sasuke清
Kaigai
Kaigai
Sasuke清


Ryo : 0
Likes : -5

Battle photoshop Empty
MesajSubiect: Re: Battle photoshop   Battle photoshop Icon_minitimeMar Oct 01 2013, 19:09

Ma alea au fost argumentele,puteam sa spun ''creatia ta e cea mai proasta dintre toate''dar m-am abtinut.Nu iti place,vezi ca pierzi aaa?Toate celelalte creatii iti dau clasa,tu ai adaugat niste prostii si textul lasa de dorit pe langa ce au facut ceilalti si totusi te uiti la ei de sus.Si cine esti tu ma sa vorbesti cu mine asa a?asa esti tu cu mai multi,am vazut esti bun in taste da' in viata esti un om bun de nimic,i-a s-a ne intalnim mai ai curaj sa zici vorbele alea?Termina cearta cu toti,gasesteti alta ocupatie in viata reala nu te certa aici ca nu ai tu ce face,nu esti cu nimic mai bun ca ceilalti,ba din contra  esti doar bun doar in vorbe.Nu vreau sa fac chat,subiect terminat!
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Battle photoshop Empty
MesajSubiect: Re: Battle photoshop   Battle photoshop Icon_minitimeMar Oct 01 2013, 19:15

Com-urile pentru ryo sunt la putere. Eu, aducătoare de pace junior, îţi spun ţie, Sasuke, să te potoleşti din a mai face spam pe forum, chiar dacă ale tale comentarii conţin peste 4 cuvinţele. Shinigami acelaşi lucru, nu-i mai dai repry fiindcă în mod cert şi evident: DAI DEGEABA, ''You know?''. Pe forum nu batem apropouri jignitoare, cel puţin eu nu sunt de acord cu asta şi sfătuiesc pe toată lumea să se lipsească de ieşirile astea de o manieră lamentabilă. După cum vedeţi, ţara noastră se duce de râpă, polulaţia idem. Niciodată nu jigniţi. Nu aveţi acest drept. Doamne ajută ca lumea să se trezească şi să revină la realitate. În Numele Tatălui, al Fiului şi al Sfantului Duh. Amin.

P.S: Dacă doriţi să continuaţi cearta sau sa mă înjuraţi o faceţi la PM.
Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami


Ryo : 0
Likes : 43

Battle photoshop Empty
MesajSubiect: Re: Battle photoshop   Battle photoshop Icon_minitimeMar Oct 01 2013, 19:21

nu se cearta nimeni, i-am mai explicat omului asta sa dea argumente daca apasa pe butonul Reply,nu sa-si exteriorizeze ura fata de mine
ps : haidati cu voturile
Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami


Ryo : 0
Likes : 43

Battle photoshop Empty
MesajSubiect: Re: Battle photoshop   Battle photoshop Icon_minitimeSam Oct 05 2013, 19:56

Mk - 0
Gekiro - 0
Yoko - 2
Shinigami - 3
Kidor - 2

inca mai sunt deschise votarile
Sus In jos
Shinigami
Kaigai
Kaigai
Shinigami


Ryo : 0
Likes : 43

Battle photoshop Empty
MesajSubiect: Re: Battle photoshop   Battle photoshop Icon_minitimeDum Oct 13 2013, 22:38

m-am edificat
/tc
Sus In jos
Continut sponsorizat





Battle photoshop Empty
MesajSubiect: Re: Battle photoshop   Battle photoshop Icon_minitime

Sus In jos
 
Battle photoshop
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Concursuri :: Arhivă Concursuri & Event-uri-
Mergi direct la: