Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio!

In jos 
+14
Matsuri
izabela :*
Cocktail
Robi
MississippiKing
Arcanis
FanN
Edi
Sasori-S4ma
Sasuke清
Samelle
Seith
Katoka-chan
Misterio
18 participanți
AutorMesaj
Misterio
Kaigai
Kaigai
Misterio


Ryo : 0
Likes : 0

Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Empty
MesajSubiect: Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio!   Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Icon_minitimeSam Sept 28 2013, 18:52

Nume:Misterio a.k.a Ionuț
Varsta:14
Personaj Preferat:Naruto logic.
Ninjutsu preferat:Ca element,focul.Ca tehnică,Katon goukakyou no jutsu.
Kage preferat:Raikage.
Lupta preferata:Naruto vs Pain.
Ochii preferati:Sharingan.
Decat timp urmariti Naruto:5 ani sau mai mult.
De unde ati aflat de forum?:Google.
Ce parere aveti despre forum:Un forum foarte bine structurat.Sper să rămâneți la fel de buni sau chiar mai buni.
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Empty
MesajSubiect: Re: Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio!   Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Icon_minitimeSam Sept 28 2013, 18:58

Hello fericit  Bun venit, citeste regulamentul, distreaza-te, cont pe chta ti-ai facut deja fericit)

P.S.: Inscrie-te in ce sat doresti, nu te lua dupa altii ca "Inscrie-te in cutare sat" Mi se pare jalnica chestia asta fericit)  Nimeni nu te obliga sa faci ceva ce nu doresti.

Ai grija la regulament, suntem foarte stricti in ceea ce il priveste.
Sus In jos
Misterio
Kaigai
Kaigai
Misterio


Ryo : 0
Likes : 0

Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Empty
MesajSubiect: Re: Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio!   Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Icon_minitimeSam Sept 28 2013, 19:11

Mulțumesc de urare.Voi respecta regulamentul și o să încerc să fiu cât de activ pot.
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith


Ryo : 0
Likes : 3

Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Empty
MesajSubiect: Re: Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio!   Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Icon_minitimeSam Sept 28 2013, 19:12

Bine ai venit şi sper să te distrezi pe aici. :3
Sus In jos
Samelle
Kaigai
Kaigai
Samelle


Ryo : 0
Likes : 0

Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Empty
MesajSubiect: Re: Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio!   Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Icon_minitimeSam Sept 28 2013, 19:14


Le Goku a.k.a Ionuţ. Ei bine: 
-Melodia preferată? 
-Cartea preferată? 
-Te-ai lăsat de parantezele alea asfixiate? 
Şedere plăcută şi spor la postat. 
Sus In jos
Misterio
Kaigai
Kaigai
Misterio


Ryo : 0
Likes : 0

Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Empty
MesajSubiect: Re: Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio!   Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Icon_minitimeSam Sept 28 2013, 19:24

Eh,cine mă mai știe așa bine ca tine?
Melodia preferată:Arssura-Scrisoare
Cartea preferată:Nu am una.
Parantezele:Poate că m-am lăsat de ele...poate că nu.
Oricum,mulțumesc de urare și sper să fim prieteni și aici.
Sus In jos
Sasuke清
Kaigai
Kaigai
Sasuke清


Ryo : 0
Likes : -5

Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Empty
MesajSubiect: Re: Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio!   Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Icon_minitimeSam Sept 28 2013, 19:45

bine ai venit pe forum~
Sus In jos
Sasori-S4ma
Kaigai
Kaigai
Sasori-S4ma


Ryo : 0
Likes : 0

Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Empty
MesajSubiect: Re: Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio!   Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Icon_minitimeSam Sept 28 2013, 19:46

Salut , sper sa iti faci prieteni si sa te distrezi !
Sus In jos
Misterio
Kaigai
Kaigai
Misterio


Ryo : 0
Likes : 0

Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Empty
MesajSubiect: Re: Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio!   Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Icon_minitimeSam Sept 28 2013, 19:48

Mulțumesc,sper să ne înțelegem Sasori-san.
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi


Ryo : -3
Likes : 6

Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Empty
MesajSubiect: Re: Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio!   Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Icon_minitimeSam Sept 28 2013, 19:59

Bine ai venit pe forum , sper sa te distrezi ! fericit
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Empty
MesajSubiect: Re: Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio!   Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Icon_minitimeSam Sept 28 2013, 19:59

Misterio, ce intrigant. 1% dintre persoane reprezintă un mister trainic, în toată puterea cuvântului. Defapt, cred că eternul mister al lumii stă în comprehensibilitatea ei, aceasta fiind o adevărată enigmă. *cuvânt pompos, judecaţi-mă* Ne ferim de mister, avem o adevărată fobie faţă de el şi faţă de aparenta pierdere a controlului. O facem inconştient. Poate exista un compromis al acestei subiectivităţi care să ţină loc de obiectivitate? *mă opresc din a mai privii contemplător peretele şi revin la atitudinea normală*


Bun venit pe aceste plaiuri pixelate care radiază prin multitudinea de culori curcubeice din partea aproape tuturor persoanelor. *râs malefic* Misterio, Misterio, citeşte regulamentul şi respectă-l.  Încearcă deasemenea să te înţelegi cu toată lumea. Ce zodie eşti? (Poţi ignora întrebarea).
Sus In jos
Misterio
Kaigai
Kaigai
Misterio


Ryo : 0
Likes : 0

Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Empty
MesajSubiect: Re: Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio!   Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Icon_minitimeSam Sept 28 2013, 20:03

Mulțumesc de urarea complexă.Apropo,sunt Capricorn.
Sus In jos
FanN
Kaigai
Kaigai
FanN


Ryo : 1
Likes : 0

Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Empty
MesajSubiect: Re: Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio!   Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Icon_minitimeSam Sept 28 2013, 20:46

Bun Venit pe forum ,fa-ti prieteni, Ataseaza-te de un sat si m-ai departe te descurci;)
.
Sus In jos
Arcanis
Kaigai
Kaigai
Arcanis


Ryo : 0
Likes : 1

Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Empty
MesajSubiect: Re: Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio!   Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Icon_minitimeSam Sept 28 2013, 20:56

Bine ai venit pe forum , have fun!
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Empty
MesajSubiect: Re: Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio!   Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Icon_minitimeDum Sept 29 2013, 11:11

Bine ai venit Misterio-Kun! Sper sa te distrezi alaturi de noi. fericit
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing


Ryo : 0
Likes : 7

Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Empty
MesajSubiect: Re: Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio!   Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Icon_minitimeDum Sept 29 2013, 14:06

Buna misterio daca iti este ceva neclar poti oricand sa-mi ceri ajutorul!! distreazate si fati prieteni!!!
Sus In jos
Robi
Kaigai
Kaigai
Robi


Ryo : 0
Likes : 0

Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Empty
MesajSubiect: Re: Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio!   Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Icon_minitimeDum Sept 29 2013, 14:58

Bine ai venit pe forum !  Have fun!
Sus In jos
Cocktail
Kaigai
Kaigai
Cocktail


Ryo : 0
Likes : 0

Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Empty
MesajSubiect: Re: Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio!   Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Icon_minitimeDum Sept 29 2013, 18:39

Buuuuuna, bine ai sosit acilisa. Ma bucur sa te avem pe aici. Sper sa-ti placa, sa te distrezi si  multi prieteni sa-ti faci! 
Sus In jos
izabela :*
Kaigai
Kaigai
izabela :*


Ryo : 0
Likes : 3

Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Empty
MesajSubiect: Re: Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio!   Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Icon_minitimeDum Sept 29 2013, 18:49

Bun venit pe forum . Respecta regulamentul si implicit citeste-l , intra pe chat si tot ce se mai poate face . Distractie placuta .
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Empty
MesajSubiect: Re: Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio!   Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Icon_minitimeDum Sept 29 2013, 18:54

Bine ai venit pe forum!Distreaza-te si fa-ti prieteni! :*
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬


Ryo : 1
Likes : 5

Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Empty
MesajSubiect: Re: Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio!   Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Icon_minitimeLun Sept 30 2013, 09:26

Buna, ne bucuram ca ni te-ai alaturat, sa speram ca nu vei avea/creea probleme, si ca vei face si tu ficuri/creatii PS/creatii Paint Tool Sai. LoL
Sus In jos
Tsunade-sama
Kaigai
Kaigai
Tsunade-sama


Ryo : 0
Likes : 0

Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Empty
MesajSubiect: Re: Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio!   Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Icon_minitimeMar Oct 01 2013, 23:43

Bine ai venit , citeste regulamentul si distreazate
Sus In jos
Shimozuki
Kaigai
Kaigai
Shimozuki


Ryo : 0
Likes : 0

Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Empty
MesajSubiect: Re: Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio!   Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Icon_minitimeDum Oct 06 2013, 16:40

Salut Ionut  bine ai venit pe forum! citeste regulamentul si have fun!
Sus In jos
Uch!ha Ob!to
Kaigai
Kaigai
Uch!ha Ob!to


Ryo : 0
Likes : 0

Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Empty
MesajSubiect: Re: Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio!   Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Icon_minitimeDum Oct 06 2013, 17:55

bine ai venit pe forum!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Empty
MesajSubiect: Re: Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio!   Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio! Icon_minitime

Sus In jos
 
Să ne cunoaștem cu misterul,numele meu,Misterio!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Hai sa ne cunoastem!
» 139 - Misterul lui Tobi
» 160 - Misterul lui Pain
» 188 - Misterul țelului comercianților
» DB: Episodul 152 - Misterul lumii intunecate

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Bun Venit! :: Eşti nou? Prezintă-te! :: Prezentări vechi-
Mergi direct la: