Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Un an pe forum :$ .

In jos 
+4
Makise
Nicoleta
Sasori-S4ma
sp3cialk1dor
8 participanți
AutorMesaj
sp3cialk1dor
Kaigai
Kaigai
sp3cialk1dor


Ryo : 0
Likes : 1

Un an pe forum :$ . Empty
MesajSubiect: Un an pe forum :$ .   Un an pe forum :$ . Icon_minitimeVin Oct 18 2013, 19:53

Păi, am făcut și eu un an pe forum :3 . A fost intens wink) . Îmi aduc aminte când am fost prima oară pe chat, aveam o poză cu sasuke mic și cu Chidori și erau alexbt și Taylor pe chat , între timp, au apărut mulți prieteni buni, de exemplu Ramona,Sara,Ely(i love you my little sys :o3),Cristi,Kato,Diana,Yoko,Gekiro și mulți alții și pe Alexandra(Piticutss) cu care între timp am și o relație :$ .. Ce să mai zic fericit), am venit din parc cu niște băieți ... Șiii vă uitați diseară la iComedy :3 ?


Ultima editare efectuata de catre sp3cialk1dor in Vin Oct 18 2013, 20:18, editata de 1 ori
Sus In jos
Sasori-S4ma
Kaigai
Kaigai
Sasori-S4ma


Ryo : 0
Likes : 0

Un an pe forum :$ . Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum :$ .   Un an pe forum :$ . Icon_minitimeVin Oct 18 2013, 19:59

La multi ani brotherel . Speram sa nu se termine aici , sa fie mai multi anisori , ca asa e bine , ce e mult nu e neaparat brost . Apropo , am auzit ca iComedy nu se mai transmite fericit) .
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Un an pe forum :$ . Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum :$ .   Un an pe forum :$ . Icon_minitimeVin Oct 18 2013, 20:01

Uuu.. m-ai mentionat si pe mine :"> Ce dragut. La multi ani Stefanel. Dai de baut, nu? ;wink
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise


Ryo : 1
Likes : 2

Un an pe forum :$ . Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum :$ .   Un an pe forum :$ . Icon_minitimeVin Oct 18 2013, 20:04

Awww, DE CE M-AI UITAT?! rolling on the floor
Și iComedy nu se va mai transmite lacrimi(
La mulți ani și să trăim așa tot mai mulți!


~Șhaku h'out.~
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE


Ryo : 0
Likes : 8

Un an pe forum :$ . Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum :$ .   Un an pe forum :$ . Icon_minitimeVin Oct 18 2013, 20:04

La multi ani stefan ! Mersii ca (ai uitat sa ma treci) m-ai trecut .
Ely love you anyway ...
Sus In jos
sp3cialk1dor
Kaigai
Kaigai
sp3cialk1dor


Ryo : 0
Likes : 1

Un an pe forum :$ . Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum :$ .   Un an pe forum :$ . Icon_minitimeVin Oct 18 2013, 20:09

Apăi, mersi :3, am în plan ceva, CLICK AICI PT DETALII și Saku and Ely , nu v-am uitat, am zis și mulți alții fericit).
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Un an pe forum :$ . Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum :$ .   Un an pe forum :$ . Icon_minitimeVin Oct 18 2013, 20:31

Multi ani inainte, Stefane LoL  AI uitat sa specifici ca din prima zi m-ai numit nevasta ta rolling on the floor  Si ca am fost impreuna vreo doua luni rolling on the floor
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith


Ryo : 0
Likes : 3

Un an pe forum :$ . Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum :$ .   Un an pe forum :$ . Icon_minitimeVin Oct 18 2013, 20:41

M-ai menţionat până la urmă ,ce drăăăăguţ din partea ta . >LoL<
La mulţi ani ,Ştefănel,sper să mai stai cel puţin un an pe forum. fericit)
Sus In jos
Arcanis
Kaigai
Kaigai
Arcanis


Ryo : 0
Likes : 1

Un an pe forum :$ . Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum :$ .   Un an pe forum :$ . Icon_minitimeVin Oct 18 2013, 21:32

Sal bro , ce sa zic...ai rezistat un an pe forum , felicitari.Oricum desi nu suntem prieteni iti zic la multi ani.Have fun.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un an pe forum :$ . Empty
MesajSubiect: Re: Un an pe forum :$ .   Un an pe forum :$ . Icon_minitime

Sus In jos
 
Un an pe forum :$ .
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: Aniversările membrilor!-
Mergi direct la: