Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Duel PS Blure vs Chriss

In jos 
+6
Nicoleta
MississippiKing
Gekiro
FanN
¬Crowley¬
RedKo
10 participanți
AutorMesaj
RedKo
Kaigai
Kaigai
RedKo


Ryo : 0
Likes : -7

Duel PS Blure vs Chriss Empty
MesajSubiect: Duel PS Blure vs Chriss   Duel PS Blure vs Chriss Icon_minitimeVin Noi 15 2013, 15:51

Eu si Blure am decis sa facem un duel in PS, tema v-a fi un personaj la alegere din Soul Eater, avatar plus semnatura. Juriul, tot forumul. Termen 15/11/2013 pana la 17/11/2013 si timp de a vota 15/11/2013 pana pe 18/11/2013


Ultima editare efectuata de catre TheChriss in Sam Noi 16 2013, 12:40, editata de 1 ori
Sus In jos
RedKo
Kaigai
Kaigai
RedKo


Ryo : 0
Likes : -7

Duel PS Blure vs Chriss Empty
MesajSubiect: Re: Duel PS Blure vs Chriss   Duel PS Blure vs Chriss Icon_minitimeSam Noi 16 2013, 11:01

Pun eu primul

Duel PS Blure vs Chriss E06t

Duel PS Blure vs Chriss 8vlp

Mai trebuie Blure sa posteze apoi puteti vota.
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬


Ryo : 1
Likes : 5

Duel PS Blure vs Chriss Empty
MesajSubiect: Re: Duel PS Blure vs Chriss   Duel PS Blure vs Chriss Icon_minitimeDum Noi 17 2013, 12:18

Duel PS Blure vs Chriss AvatarBlackStar
Duel PS Blure vs Chriss SigBlackStar
Start vot!
Sus In jos
RedKo
Kaigai
Kaigai
RedKo


Ryo : 0
Likes : -7

Duel PS Blure vs Chriss Empty
MesajSubiect: Re: Duel PS Blure vs Chriss   Duel PS Blure vs Chriss Icon_minitimeDum Noi 17 2013, 12:21

Acum ca Blure a postat, puteti sa votati.
Sus In jos
FanN
Kaigai
Kaigai
FanN


Ryo : 1
Likes : 0

Duel PS Blure vs Chriss Empty
MesajSubiect: Re: Duel PS Blure vs Chriss   Duel PS Blure vs Chriss Icon_minitimeDum Noi 17 2013, 12:28

Votez Cu criss . A 2 poza imi place foarte mult:D Misar potrivi arogantei mele. Spuse FanN
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro


Ryo : 1
Likes : 0

Duel PS Blure vs Chriss Empty
MesajSubiect: Re: Duel PS Blure vs Chriss   Duel PS Blure vs Chriss Icon_minitimeDum Noi 17 2013, 13:11

Votez cu motanul pe nume Blure.Buna treaba.Imi place semnatura pentru ca ai integrat bine renderul,si nu pare la fel de goala ca cealalta.Avatarul arata bine,cel putin asta e parerea mea.
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing


Ryo : 0
Likes : 7

Duel PS Blure vs Chriss Empty
MesajSubiect: Re: Duel PS Blure vs Chriss   Duel PS Blure vs Chriss Icon_minitimeDum Noi 17 2013, 13:31

Eu il votez pe motan pentru ca la semnatura lui chriss e cam goala dar avatarul imi place,si,la vlure totul e frumos imi place cat si avatarul si semnatura,deci il votez pe blure!OLE!!
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Duel PS Blure vs Chriss Empty
MesajSubiect: Re: Duel PS Blure vs Chriss   Duel PS Blure vs Chriss Icon_minitimeDum Noi 17 2013, 13:44

Votez motanu care-mi e frate.. il votez pe Blure in Boots, unicul si inegalabilul Blure Shadow. Gata cu introducerea. Imi place atat semnatura cat si avatarul, folosesti bine textu si efectele, bravo.
Sus In jos
SasuraSharingan
Kaigai
Kaigai
SasuraSharingan


Ryo : 0
Likes : 0

Duel PS Blure vs Chriss Empty
MesajSubiect: Re: Duel PS Blure vs Chriss   Duel PS Blure vs Chriss Icon_minitimeDum Noi 17 2013, 17:33

Eu votez cu Chriss mi-au placut mai mult imaginile puse de el nu ca ale lui Blure nu sunt bune dar...!
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi


Ryo : -3
Likes : 6

Duel PS Blure vs Chriss Empty
MesajSubiect: Re: Duel PS Blure vs Chriss   Duel PS Blure vs Chriss Icon_minitimeDum Noi 17 2013, 21:02

Votez cu Blure Shadow pentru ca este mult mai bun si lucrarile au iesit foarte bune , mai ales semnatura
Sus In jos
*-Sebi-*
Kaigai
Kaigai
*-Sebi-*


Ryo : 0
Likes : 0

Duel PS Blure vs Chriss Empty
MesajSubiect: Re: Duel PS Blure vs Chriss   Duel PS Blure vs Chriss Icon_minitimeDum Noi 17 2013, 21:31

Eu votez pentru Blure Shadow pentru ca mi-au placut lucrarile lui
Sus In jos
RedKo
Kaigai
Kaigai
RedKo


Ryo : 0
Likes : -7

Duel PS Blure vs Chriss Empty
MesajSubiect: Re: Duel PS Blure vs Chriss   Duel PS Blure vs Chriss Icon_minitimeMier Noi 20 2013, 19:15

Catigatorul este Blure (evident). Puteti sa dati T/C
Sus In jos
Tsunayoshi
Kaigai
Kaigai
Tsunayoshi


Ryo : 0
Likes : 0

Duel PS Blure vs Chriss Empty
MesajSubiect: Re: Duel PS Blure vs Chriss   Duel PS Blure vs Chriss Icon_minitimeMier Noi 20 2013, 20:13

Eu îl votez pe Chriss , îmi place mult avatarul .
Sus In jos
RedKo
Kaigai
Kaigai
RedKo


Ryo : 0
Likes : -7

Duel PS Blure vs Chriss Empty
MesajSubiect: Re: Duel PS Blure vs Chriss   Duel PS Blure vs Chriss Icon_minitimeMier Noi 20 2013, 20:41

Nu mai posta pentru ryo si chakra. Am spus ca voturile sau inchiat, iar un admin sa dea T/C. Nimeni nu trebuie sa mai posteze dupa ce am spus sa dea T/C.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Duel PS Blure vs Chriss Empty
MesajSubiect: Re: Duel PS Blure vs Chriss   Duel PS Blure vs Chriss Icon_minitime

Sus In jos
 
Duel PS Blure vs Chriss
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Blure vs K1dor
» La multi ani Blure Shadow !!!
» Duel PS
» Duel PS
» OP: Episodul 101 - Duel incendiar! Ace Vs Scorpion

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Concursuri :: Arhivă Concursuri & Event-uri-
Mergi direct la: