Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 [Ultima runda] Best GFX-er 2013

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬


Ryo : 1
Likes : 5

[Ultima runda] Best GFX-er 2013 Empty
MesajSubiect: [Ultima runda] Best GFX-er 2013   [Ultima runda] Best GFX-er 2013 Icon_minitimeMier Ian 15 2014, 22:07

[Ultima runda] Best GFX-er 2013 Lastround

Mk01 si Yoko sunt descalificati (din pacate) pentru ca nu si-au predat lucrarile.




Blure Shadow:
x2
[Ultima runda] Best GFX-er 2013 Pixelartx2

Nota: bazat pe un template corp. Tot ce e facut de mine este imbracamintea, si efecte minore, pentru a semana cu Yuki Terumi




Gekiro:
x2

[Ultima runda] Best GFX-er 2013 PhotoShare20

Nota: bazat pe Mario.

Se va nota de la 1 la 10 fiecare creatie.
Votarea se va incheia pe 18.01.2014
Sus In jos
Dex
Kaigai
Kaigai
Dex


Ryo : 0
Likes : 1

[Ultima runda] Best GFX-er 2013 Empty
MesajSubiect: Re: [Ultima runda] Best GFX-er 2013   [Ultima runda] Best GFX-er 2013 Icon_minitimeDum Ian 19 2014, 12:13

Blure: Imbracamintea seamana cu Yuki. Lumina si faptul ca ai schimbat culoarea(in functie de lumina) ii da un efect foarte placut. Imi place faptul ca pixel art-ul este curat, nu ca la Gekiro.
8/10
Gekiro: Mi-a adus aminte de momentele cand se juca sora-mea Mario aproape toata ziua happy Nu-mi place faptul ca, culorile sunt sterse, parca date cu blur. Daca nu ar fi fost asa de sterse ar fi aratat mult mai bine.
7/10

Cam atat. Nu prea ai ce sa zici de un pixel art. fericit)
Sus In jos
discovery
Kaigai
Kaigai
discovery


Ryo : 0
Likes : 0

[Ultima runda] Best GFX-er 2013 Empty
MesajSubiect: Re: [Ultima runda] Best GFX-er 2013   [Ultima runda] Best GFX-er 2013 Icon_minitimeDum Ian 19 2014, 13:13

Blure: Seamana cu Yuki. Imi place ca un ochi l-ai facut verde si unul normal. Imbracaminte seamana mult, asa ca iti dau nota 9/10

Gekiro: Culorile sunt mult prea sterse, nu prea inteleg mare lucru, asa ca iti dau nota 7/10
Sus In jos
Continut sponsorizat





[Ultima runda] Best GFX-er 2013 Empty
MesajSubiect: Re: [Ultima runda] Best GFX-er 2013   [Ultima runda] Best GFX-er 2013 Icon_minitime

Sus In jos
 
[Ultima runda] Best GFX-er 2013
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Concursuri :: Arhivă Concursuri & Event-uri-
Mergi direct la: