Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Concurs Ziua Forumului Editia a II-a

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta


Ryo : 0
Likes : 21

Concurs Ziua Forumului Editia a II-a Empty
MesajSubiect: Concurs Ziua Forumului Editia a II-a   Concurs Ziua Forumului Editia a II-a Icon_minitimeLun Mar 31 2014, 18:50

Forumul nostru a mai împlinit un an!
Cu ocazia împlinirii a doi ani de când a Senpaicreat forumul, am decis să organizăm un concurs pentru a sărbători! Vă mulțumim că ați fost alături de noi în tot acest timp și ne-ați lăsat să ne bucurăm de prezența voastră pe chat și pe forum. Sperăm să vă înscrieți si să vă distrați.
Link-ul îl aveți aici.
Baftă tuturor!
Durata : 31 martie -10 aprilie
Sus In jos
CarinaObitofan
Kaigai
Kaigai
CarinaObitofan


Ryo : 0
Likes : 0

Concurs Ziua Forumului Editia a II-a Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Ziua Forumului Editia a II-a   Concurs Ziua Forumului Editia a II-a Icon_minitimeJoi Apr 03 2014, 16:15

Participant: CarinaKakashiH
Proba IV: Într-o zi am fost cu părinţii mei la cumparaturi unde am cumparat: peşte, fructe constând în banane, grapfruit şi kiwi, salam, jambon, şuncă, ouă, lapte, dulciuri, vin îmbuteliat, ţuică, wiskey, sirop, şervetele zewa, hârtie igienică şi A4 xerox, un ziar, o lanternă şi un ceas de perete Quartz.
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel


Ryo : 1
Likes : 20

Concurs Ziua Forumului Editia a II-a Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Ziua Forumului Editia a II-a   Concurs Ziua Forumului Editia a II-a Icon_minitimeMar Apr 15 2014, 22:27

Puteați fi mai mulți participanți.
Cu toate acestea felicitări Carinei și Paulei că s-au înscris. Carina, cum acest cont nu îl mai poți folosi, ai fost descalificată.
Paulla_7, felicitări pentru premiu!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Concurs Ziua Forumului Editia a II-a Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Ziua Forumului Editia a II-a   Concurs Ziua Forumului Editia a II-a Icon_minitime

Sus In jos
 
Concurs Ziua Forumului Editia a II-a
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Batalia melodiilor editia IV
» Batalia melodiilor - Editia a VI a
» Structura forumului.
» Concurs Batalia melodiilor - Editia II -
» Concurs Batalia melodiilor - Editia III

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Arhivă Importantă-
Mergi direct la: