Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 League of Legends

In jos 
+19
Bitmap
Zancrow
Cristi
VictorDS
BogdyRo2
UchihaBTW
Bogdan.
Damaris
UzumakiNaruto
Z. Tokyo
Aroyo
Edacto
Naruto™
Constantin
eusebiu.pultica
Alterum Sanctus
BiChOn
soniaisnotonfire
Damon
23 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Damon
Kaigai
Kaigai
Damon


Ryo : 0
Likes : 1

League of Legends Empty
MesajSubiect: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeDum Aug 03 2014, 14:59

League of Legends UB7D9bX






- Numele Jocului: League of Legends / LoL
- Detalii despre Joc: League of Legends este un joc video online de tip MOBA dezvoltat și comercializat de către Riot Games pentru Microsoft Windows și MAC OS. În 2012 Forbes a numit League of Legends ca "cel mai jucat joc pe calculator din America de Nord și Europa din punct de vedere al orelor petrecute în joc. În Ianuarie 2014 peste 67 de milioane de persoane au jucat League of Legends, 27 de milioane într-o singură zi, și 7.5 milioane de jucători au fost conectați în același timp.
- Poze/Video:  
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:


- Minimul de cerințe:


Cerinte minime:

Cerintele recomandate:
Sus In jos
soniaisnotonfire
Kaigai
Kaigai
soniaisnotonfire


Ryo : 0
Likes : 0

League of Legends Empty
MesajSubiect: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeDum Aug 03 2014, 21:43

Obisnuiam sa joc. Eram MeowSniperr. Si am jucat vreo... Cateva luni, cred? Asta pana a organizat cineva un campionat si m-am enervat atat de tare incat am stricat tastatura, asa ca m-am lasat de jocuri pentru PC fericit)
Sus In jos
BiChOn
Kaigai
Kaigai
BiChOn


Ryo : 0
Likes : 0

League of Legends Empty
MesajSubiect: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeLun Aug 04 2014, 21:31

Jocul ala mi-a creeat disperare . Nu-i rau , pierzi timpul si poate te mai distrezi . Dar faci o gramada de nervi .
Totusi , jocul este destul de interesant .
Sus In jos
Alterum Sanctus
Kaigai
Kaigai
Alterum Sanctus


Ryo : 0
Likes : 6

League of Legends Empty
MesajSubiect: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeMar Aug 05 2014, 02:48

BiChOn a scris:
Jocul ala mi-a creeat disperare . Nu-i rau , pierzi timpul si poate te mai distrezi . Dar faci o gramada de nervi .
Totusi , jocul este destul de interesant .
Depinde de cât de mult preț pui pe jocul respectiv. Dacă ajungi să înțelegi că odată și odată absolut tot ceea ce ai realizat în joc va pieri, iar toți nervii îți vor fi aruncați degeaba și în plus nu îți aduce nici un profit material sau imaterial și nu te ajuta să te perfecționezi pe nici un plan real în cazul în care îți va ieși ceva bine acolo, n-ai decât să-l joci doar pentru ați ocupa timpul liber cu distracția aparentă oferită de acesta.

Pentru a fi on-topic, pot spune clar că mi-a mâncat doar puține ore din viață, dar destule pentru a regreta acum că am încercat vreodată un astfel de joc ! Comunitatea este plină de imbecili obsedați de nimic, care nu se află în toate facultățile mintale cuvenite pentru a explica pe un ton politicos alături de cuvintele potrivite ceea ce ai de făcut sau ceea ce ai greșit, ci folosesc necontenit aceleași replici extrase din eu știu ce văgăună complet inutile și prostești, menite nu în scopul de a te ridica ca jucător, ci  de ați induce o stare de nervozitate nemaipomenită. Recomand să jucați cu prietenii, iar dacă nu, deloc. N-am să mă mai ating de el niciodată... am pus stop deja de anul trecut.


Ultima editare efectuata de catre Alterum Sanctus in Dum Feb 08 2015, 04:50, editata de 1 ori
Sus In jos
eusebiu.pultica
Kaigai
Kaigai
eusebiu.pultica


Ryo : 0
Likes : 0

League of Legends Empty
MesajSubiect: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeMier Aug 06 2014, 13:44

AM  jucAT  lol   obisnuiam sa  joc cu  Draven  am  ajuns la nivelul 25 dar nu mai joc
Sus In jos
Constantin
Kaigai
Kaigai
Constantin


Ryo : 0
Likes : 3

League of Legends Empty
MesajSubiect: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeSam Aug 09 2014, 19:40

Moba'ul ăsta-i o penalitate de timp, te arde prin spatele capului dacă-l joci singur; dacă-i normal e ca un teren de breakdance în care-ți bați capul de vreo piatră sau mori cu degetele pe tastatură de la o cheie prin broască și-ți mormăie coechipierii că le-ai distrus strike-ul de win-uri. Eventual îți dă unul report. Da nimănui nu-i pasă.
Pe ranked am auzit că e și mai tare; poti la fel de bine să-ți bagi ace în venă și apoi să faci masaje tailandeze pe puls.
Nu-i joc care-l joci să te relaxezi. Dacă n-ai echipă poți la fel de bine să mănânci cactuși și să te aștepți la o zi bună pe wc Big Grin
BTW; dacă ai față de trol de grotă, mergi cu teemo la tankat pe top; singur. Sau o arzi jungle fără să știi ce tre să faci. S-a mai întâmplat!
LEDDIT: O echipă de preceni pregătiți de arsuri în gang sau duo. Nu echipă de mimi scoși la ruletă care-și atârnă fularul la gât să nu le strice gripa vocea sau care se bat cu tastatura de lemn de cocos cu mănuși de motociclist să nu le atingă vreun fluturaș capul degetului.

Rag rău azi.
Sus In jos
Naruto™
Kaigai
Kaigai
Naruto™


Ryo : -2
Likes : 1

League of Legends Empty
MesajSubiect: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeLun Aug 11 2014, 01:59

Destuld e fain jocul,dar dupa un timp de apuca o plictiseala,si in cazul in care nu ai cu cine juca deoarece pici in echipe slabe si iti faci si nervi,iti piere si tot cheful,in cazul in care sti sa joci acest joc.Daca nu stii sa joci atunci nu este nici o problema pentru ca te distrezi invatand,si tu nu iti faci nervi tie ci doar restului de playeri care joaca infocati incercand sa castige.Jocul are un parte naspa,accea ca,odata intrat in lupta nu poti parasi jocul pana acea runda nu se termina,unele runde durand chiar si 40-50 de minute,cateodata trecand chiar si de o ora.Asadar,jocul este,dupa parerea mea,o totala pierdere de timp ep langa alte jocuri,deoarece daca joci 4 runde,si ele sunte de 40 de minute sau mai mult,deja ai pierdut o gramada de timp si sa nu mai punem la socoteala si nervii acumulati.Parerea mea este ca un joc trebuie sa te relaxeze,nu sa iti intinda nervii la maxim,nu atat jocul,cat "specimenele" de playeri,daca pot spune asa, peste care dai,fara sa vrei,in timpul jocului.
Sus In jos
Edacto
Kaigai
Kaigai
Edacto


Ryo : 0
Likes : 0

League of Legends Empty
MesajSubiect: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeJoi Aug 21 2014, 18:49

Mie mi se pare super jocul, mai ales dupa ce faci level 30 si te zbati pentru a creste in divizii fericit Iti da o gramada de nervi cand ai coechipieri naspa sau inamicii sunt prea buni, dar e amuzant mai ales cand gasesti alti playeri prietenosi. Cine vrea sa-mi dea add, joc pe EUNE - IGN: Edacto
Sus In jos
Aroyo
Kaigai
Kaigai
Aroyo


Ryo : 59
Likes : 7

League of Legends Empty
MesajSubiect: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeDum Sept 21 2014, 22:51

Dupa mine este cel mai fain joc in momentul de fata, si in momentul actual este si singurul pe care il joc, si sincer petrec zilnic minim 2 ore de joc, pentru multi pare un joc complicat, la inceput si este putin, dar de la level 25 aproximativ deja totul iti este limpede in mare parte, mai intalnesti pe parcurs unele dificultati dar asa este normal intr-un joc, altfel totul ar fi mult prea simplu.
Va astept pe mai multi de pe forum pe LoL, sa facem poate chiar si o echipa de rank impreuna si asa mai departe.
Nume : Aroyoo
Servar: EUNE

Spor la joc.
Sus In jos
Z. Tokyo
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 2

League of Legends Empty
MesajSubiect: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeDum Sept 21 2014, 22:59

Nu vă recomand să vă apucați dacă nu aveți analizele făcute. Dacă nu sunteți ok cu capul, inima și ficatul nu vă apucați. Are părțile lui bune, dar când merg în ranked și dau de un MID OR FEED îmi cade părul din cap.
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto


Ryo : 14
Likes : 15

League of Legends Empty
MesajSubiect: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeLun Sept 22 2014, 07:13

Bine aici trebuie sa-i dau dreptate lui oni fericit) Ca joc este destul de fain, dar ca playeri chiar ca trebuie sa fii tare cu nervii, altfel renunti cat ai clipi, chiar daca dupa e posibil sa te reapuci tot gasesti niste playeri enervanti. Cei pe care nu-i suport sunt cei care se lasa ucis intentionat. Adica daca vezi ca nu merge sa joci macar du-te afk sau incearca macar sa scapi... dar no, el direct in baza inamica. Bineinteles ca ceilalti coechiperi il injura, ce om nu injura, si ala mai tare se ambitioneaza fericit)
Sus In jos
Bogdan.
Kaigai
Kaigai
Bogdan.


Ryo : 0
Likes : 5

League of Legends Empty
MesajSubiect: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeVin Oct 24 2014, 19:12

Constantin a scris:
Moba'ul ăsta-i o penalitate de timp, te arde prin spatele capului dacă-l joci singur; dacă-i normal e ca un teren de breakdance în care-ți bați capul de vreo piatră sau mori cu degetele pe tastatură de la o cheie prin broască și-ți mormăie coechipierii că le-ai distrus strike-ul de win-uri. Eventual îți dă unul report. Da nimănui nu-i pasă.
Pe ranked am auzit că e și mai tare; poti la fel de bine să-ți bagi ace în venă și apoi să faci masaje tailandeze pe puls.
Nu-i joc care-l joci să te relaxezi. Dacă n-ai echipă poți la fel de bine să mănânci cactuși și să te aștepți la o zi bună pe wc Big Grin
BTW; dacă ai față de trol de grotă, mergi cu teemo la tankat pe top; singur. Sau o arzi jungle fără să știi ce tre să faci. S-a mai întâmplat!
LEDDIT: O echipă de preceni pregătiți de arsuri în gang sau duo. Nu echipă de mimi scoși la ruletă care-și atârnă fularul la gât să nu le strice gripa vocea sau care se bat cu tastatura de lemn de cocos cu mănuși de motociclist să nu le atingă vreun fluturaș capul degetului.

Rag rău azi.
Asta era costin atunci. Costin acum e jucator de lol >_<

Cand prinzi un polonez din ala care iti zice Kurwa tot meciul si are si 2/18 nu mai ai chef de lol,ai chef doar sa te arunci pe geam.Mai ales daca esti la promotii.
Sus In jos
Constantin
Kaigai
Kaigai
Constantin


Ryo : 0
Likes : 3

League of Legends Empty
MesajSubiect: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeVin Oct 24 2014, 21:38

Vreau SMITE pentru minioni. Ce s-ar putea intampla gresit?
Asteapt...
Sus In jos
Bogdan.
Kaigai
Kaigai
Bogdan.


Ryo : 0
Likes : 5

League of Legends Empty
MesajSubiect: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeVin Oct 24 2014, 23:37

Costin = Polonia in persoana. Nu Jucati cu COSTIN! E un pericol pentru League of Legends!
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

League of Legends Empty
MesajSubiect: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeSam Oct 25 2014, 08:17

Ieri m-am apucat. Sunt foarte mandra de mine ca am facut asta si de PC-ul meu care suporta jocul. Imi place, dar ma plictisesc dupa vreo trei meciuri. Nu bag pe nici un dubios in seama care nu stie a vorbi cu gura plina de capsuni. Ma distrez si imi consum nervii acumulati la scoala.
Sus In jos
Bogdan.
Kaigai
Kaigai
Bogdan.


Ryo : 0
Likes : 5

League of Legends Empty
MesajSubiect: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeSam Oct 25 2014, 10:44

Ann,ce nume ai?Poate da domnu si jucam si noi odata.

EDIT: Ase,cum numai garen si nasus pot

Sus In jos
UchihaBTW
Kaigai
Kaigai
UchihaBTW


Ryo : 0
Likes : 0

League of Legends Empty
MesajSubiect: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeDum Noi 30 2014, 11:29

regret ca m-am apucat de acest joc ,in momentul de fata il joc cam 3-4 ore pe zi ..prea multi polonezi ..prea multi nervi ,va sfatuiesc sa nu va apucati ..
Sus In jos
BogdyRo2
Kaigai
Kaigai
BogdyRo2


Ryo : 0
Likes : 1

League of Legends Empty
MesajSubiect: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeMar Dec 02 2014, 22:10

Am jucat jocul cu mult timp in urma dar nu mai pot din cauza ca nu se instaleaza nu stiu ce are dar este un joc super.
Sus In jos
Bogdan.
Kaigai
Kaigai
Bogdan.


Ryo : 0
Likes : 5

League of Legends Empty
MesajSubiect: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeJoi Feb 05 2015, 16:28

Teck cere ajutor, care face duo cu mine?!?
*Am intrat bronze 5, am reusit cu greu sa promovez si acu n-am o sansa, prind trolleri la greu *

Nick: RayleighTT
Role: Support, Adc sau Top de preferat.



I'm in love with the teemo.
Sus In jos
VictorDS
Kaigai
Kaigai
VictorDS


Ryo : 0
Likes : 18

League of Legends Empty
MesajSubiect: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeDum Mar 08 2015, 13:32

M-am apucat de League of Legends prin Iulie 2014, deci nu joc de foarte mult timp si inca am multe de invatat. Sunt in Silver 3 si joc mai orice inafara de Support, rolul pe care il joc mai rar pentru ca nu prea mi-am cumparat suporti. Joc Blitzcrank si Alistar (suportii pe care ii am) si Braum cand mai e free. Imi place foarte mult acest joc, dar in acelasi timp este si foarte stresant. E foarte urat cand joci cu "PL", "CZ" sau cu oameni care au probleme cu conexiunea la internet. In orice caz acest joc provoaca dependenta, dar este foarte distractiv si il recomand tuturor. LoL
Sus In jos
Cristi
Kaigai
Kaigai
Cristi


Ryo : 2
Likes : 5

League of Legends Empty
MesajSubiect: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeMier Iun 17 2015, 14:16

Este ceva de joc ...dar iti da dependenta si foarte multi nervi , m-am apucat pe la inceputu' anului 2014 si sunt silver 1 , incerc de ceva timp sa trec in alta divizie dar prin doar trool in echipa..
Sus In jos
Zancrow
Kaigai
Kaigai
Zancrow


Ryo : 55
Likes : 1

League of Legends Empty
MesajSubiect: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeVin Aug 14 2015, 21:21

RNX Delusion / EUNE. | platinum 3
Dar hai bă că jocu-i fain atunci când nu-l joci, în rest merge de fiecare dată când ești acasă și nu ai ce face.
Sus In jos
Bitmap
A-K Suna
A-K Suna
Bitmap


Ryo : 0
Likes : 0

League of Legends Empty
MesajSubiect: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeDum Oct 18 2015, 14:49

GO Bitmap /EUNE / Gold 5
Sus In jos
paullucanu12
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

League of Legends Empty
MesajSubiect: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeJoi Dec 17 2015, 11:08

Joc jocul asta de 2 ani si nu ma satur fericit)
Sus In jos
ERROR480
Kaigai
Kaigai
ERROR480


Ryo : 0
Likes : 0

League of Legends Empty
MesajSubiect: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitimeJoi Aug 11 2016, 02:31

Joc de ceva vreme acest joc... e un joc interesant si te prinde foarte usor.

PS:PROVOACA DEPENDENTA!
Sus In jos
Continut sponsorizat





League of Legends Empty
MesajSubiect: Re: League of Legends   League of Legends Icon_minitime

Sus In jos
 
League of Legends
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: PC Games :: Jocuri PC Online-
Mergi direct la: