Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)

In jos 
+3
NarutoSaghe
Edo-Madara
Alterum Sanctus
7 participanți
AutorMesaj
Alterum Sanctus
Kaigai
Kaigai
Alterum Sanctus


Ryo : 0
Likes : 6

Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)  Empty
MesajSubiect: Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)    Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)  Icon_minitimeVin Oct 10 2014, 18:17

Click aici pentru a citi Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)  oferit de Shinobi
Sus In jos
Edo-Madara
Kaigai
Kaigai
Edo-Madara


Ryo : 0
Likes : 0

Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)  Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)    Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)  Icon_minitimeSam Oct 11 2014, 10:02

Felicitari pentru traducere. Este una buna. Capitolul pare cam talk no justsu.
Sus In jos
NarutoSaghe
Kaigai
Kaigai
NarutoSaghe


Ryo : 0
Likes : 0

Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)  Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)    Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)  Icon_minitimeSam Oct 11 2014, 20:06

o fost foarte tare episodul fericit avia astept sa il vad pe urmatorul.... sunt foarte nerabdator sa vad ce va urma fericit
Sus In jos
Edo-Madara
Kaigai
Kaigai
Edo-Madara


Ryo : 0
Likes : 0

Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)  Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)    Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)  Icon_minitimeDum Oct 12 2014, 08:55

Am inteles eu bine ca mai sunt doar 5 capitole? Se pare ca se termina si seria asta mai exact pe 10 noiembrie.
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing


Ryo : 0
Likes : 7

Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)  Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)    Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)  Icon_minitimeDum Oct 12 2014, 10:55

Da atunci se va termina,dar cred ca lupta cu Sasuke se va termina in capitolul viitor sau celalalt care peste 2 saptamani,se restu cred ca va fi ceva cum Naruto este declarat erou sau Hakoge + nici macar nu e chunin deci e cam ceva aiurea,oricum m-am cam saturat sa tot citesc capitolele Talk no Justu :3
Sus In jos
Wiłl
Kaigai
Kaigai
Wiłl


Ryo : 0
Likes : 4

Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)  Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)    Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)  Icon_minitimeDum Oct 12 2014, 12:03

Nu cred ca ajunge Naruto hokage. Daca nu stiati, in filmul The Last, Kakashi este hokage, si cum a mai fost mentionat prin capitole/episoade ca el ar trebui sa fie urmatorul hokage, presupun ca asa va fi.
Sus In jos
I. Enzo
Kaigai
Kaigai
I. Enzo


Ryo : 0
Likes : 5

Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)  Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)    Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)  Icon_minitimeLun Oct 13 2014, 00:07

Nu stiu ce sa zic...
Sasuke ma enerveaza la culme. Deranjat! 
Sper sa-si i-a bataie si sa moara.
__
Destul de bunicel acest capitol.
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97


Ryo : 0
Likes : 40

Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)  Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)    Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)  Icon_minitimeJoi Oct 16 2014, 23:38

Tipic, nu a fost cine stie ce... Sa vedem ce urmeaza
Sus In jos
Continut sponsorizat





Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)  Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)    Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)  Icon_minitime

Sus In jos
 
Naruto 695 - Naruto şi Sasuke (2)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Naruto :: Manga :: Naruto-
Mergi direct la: