Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Cele 2 probe.

In jos 
+4
Katoka-chan
Matsuri
Damaris
xetrix
8 participanți
AutorMesaj
xetrix
Kaigai
Kaigai
xetrix


Ryo : 0
Likes : 0

Cele 2 probe. Empty
MesajSubiect: Cele 2 probe.   Cele 2 probe. Icon_minitimeVin Oct 31 2014, 19:45

Proba I


Pe vremea cand Dacia era masina de spalat, iar Biserica injura de toti sfintii, printre oameni, traia un cocalar pe nume FutChaPuk. In seara de Halloween un barbat palid i-a facut o propunere. I-a propus un schimb:
-Tu imi dai sufletul tau dupa ce trece Halloween-ul, iar eu iti dau cel mai nou CD al lui Florin Salam.
 S-a gandit FutChaPuk:
"Domne, s-a terminat acces direct, nu prea mai am manele noi plus ca diseara mai prind si o ora din emisiunea lu' Capatos." Atunci FutChaPuk ii spune:
-Accept.
Ii da barbatul CD-ul si pleaca. Asculta FutChaPuk ce asculta si moare. De atunci se spune ca fantoma lui FutChaPuk il cauta pe acel barbat pentru ca a pierdut emisiunea lu' Capatos.
Sfarsit!


Proba II

https://i.imgur.com/GAcpejy.jpg
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Cele 2 probe. Empty
MesajSubiect: Re: Cele 2 probe.   Cele 2 probe. Icon_minitimeSam Noi 01 2014, 11:00

Proba I:
Intr-un fel, aproape minim, te-ai incadrat in tema, prea putin. Pentru ca ai facut ficul, eu iti dau un punct la prima proba. Mai mult ti-ai batut joc de proba in loc sa o faci, nu ai fost deloc serios cand ai ales actiunea si denumirile, sa nu mai spun ca eu am spus fic, si tu nu ai descriere. 

Proba II: 
Asta se incadreaza in tema, si arata chiar binisor. Textul nu ma incanta, ai 2, 5. 

Total Proba I + II= 3, 5
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Cele 2 probe. Empty
MesajSubiect: Re: Cele 2 probe.   Cele 2 probe. Icon_minitimeSam Noi 01 2014, 12:16

Proba I:
1 punct pentru ca e mic şi ai un limbaj indecent.  Dacă ar fi după mine te-as descalifica şi ai primi şi amenda
Proba II
Textul mi se pare o nesimţire. Primesti. 1
Total: 2
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

Cele 2 probe. Empty
MesajSubiect: Re: Cele 2 probe.   Cele 2 probe. Icon_minitimeSam Noi 01 2014, 14:41

Proba I: 1,5 puncte Asta e fic? fericit)
Proba II: 2,5 puncte. Imi place mesajul :3

Total: 4 puncte
Sus In jos
Siraxta
Kaigai
Kaigai
Siraxta


Ryo : 0
Likes : 17

Cele 2 probe. Empty
MesajSubiect: Re: Cele 2 probe.   Cele 2 probe. Icon_minitimeSam Noi 01 2014, 16:53

Proba I: 0.5, din motive evidente și deja menționate. 
Proba II: 1.8 puncte. Îmi place aerul sumbru al imaginii. Dar puteai să nu pui si tu textul atât de jos. Și să-l faci mai usor de citit.
Punctaj total: 2.3
Sus In jos
I. Enzo
Kaigai
Kaigai
I. Enzo


Ryo : 0
Likes : 5

Cele 2 probe. Empty
MesajSubiect: Re: Cele 2 probe.   Cele 2 probe. Icon_minitimeSam Noi 01 2014, 19:21

Proba I: 1puncte
Proba II: 1,5 puncte

Total 2,5 puncte
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

Cele 2 probe. Empty
MesajSubiect: Re: Cele 2 probe.   Cele 2 probe. Icon_minitimeSam Noi 01 2014, 21:46

Proba I : 0 p
Proba II : 1 p


Total : 1 p
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel


Ryo : 1
Likes : 20

Cele 2 probe. Empty
MesajSubiect: Re: Cele 2 probe.   Cele 2 probe. Icon_minitimeDum Noi 02 2014, 10:13

Proba I: 0,5 puncte, apreciez că te-ai chinuit să îl faci, chinuit cumva așa stors cu greu să sune mai frumos. Așa o leacă are și tema, dar nu mă încântă.
Proba II: Ok, cred că îți cam place verdele. Îmi place sângele verde, cel puțin așa cred că e. Textul cred că ar fi mers mai frumos cu un alt font și eventual pus pe fundalul negru să nu mă chiorăsc, că oricum sunt eu chioară. 1,5 puncte
Total: 2 puncte
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cele 2 probe. Empty
MesajSubiect: Re: Cele 2 probe.   Cele 2 probe. Icon_minitime

Sus In jos
 
Cele 2 probe.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cele două probe.
» Probe Event Halloween
» 396 - Cele 3 intrebari
» Cele 7 sigilii blestemate
» 95 - Cele două amulete

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Concursuri :: Arhivă Concursuri & Event-uri :: Event Halloween-
Mergi direct la: