Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.)

In jos 
+9
Osirys
tonitichi
Dex
Alecks97
Itama Senju
Razvan-naruto-clarinet
NarutoSaghe
MississippiKing
Alterum Sanctus
13 participanți
AutorMesaj
Alterum Sanctus
Kaigai
Kaigai
Alterum Sanctus


Ryo : 0
Likes : 6

Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Empty
MesajSubiect: Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.)   Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Icon_minitimeVin Noi 07 2014, 16:54

Click aici pentru a citi Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! oferit de Shinobi


Ultima editare efectuata de catre вяυcε ʟεε in Vin Noi 07 2014, 18:18, editata de 1 ori
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing


Ryo : 0
Likes : 7

Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.)   Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Icon_minitimeVin Noi 07 2014, 18:05

Schimba link-ul ca nu merge sau doar la mine asta ? :\
Sus In jos
NarutoSaghe
Kaigai
Kaigai
NarutoSaghe


Ryo : 0
Likes : 0

Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.)   Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Icon_minitimeSam Noi 08 2014, 00:40

Ce fain Naruto are continuare 
daaa fericit
Sus In jos
Razvan-naruto-clarinet
Kaigai
Kaigai
Razvan-naruto-clarinet


Ryo : 0
Likes : 0

Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.)   Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Icon_minitimeSam Noi 08 2014, 15:17

Deci sa inteleg ca Naruto e casatorit cu Hinata, iar Sasuke cu Sakura, iar copiii lor vor fi impreuna? fericit
Pacat de Neji. Interesanta potrivire, Ino cu Sai si la Choujo la fel:))
Sus In jos
Itama Senju
Kaigai
Kaigai
Itama Senju


Ryo : 0
Likes : 0

Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.)   Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Icon_minitimeDum Noi 09 2014, 13:25

Foarte tare final , cea mai ciudata parte a fost cea cu fiica lui Choji(nici macar nu-mi trecea prin gand ca va fi cu Karui) , Lee a ramas tot cu primavara tineretii:)).E foarte bine ca Naruto este cu Hinata si are 2 copii foarte draguti.
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97


Ryo : 0
Likes : 40

Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.)   Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Icon_minitimeDum Noi 09 2014, 17:15

Se intelege ca are si o continuare YEEE fericit), frumos, in final s-a sfarsit si astept sa vad ce va urma fericit
Sus In jos
Dex
Kaigai
Kaigai
Dex


Ryo : 0
Likes : 1

Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.)   Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Icon_minitimeDum Noi 09 2014, 18:30

Alecks97 a scris:
Se intelege ca are si o continuare YEEE fericit), frumos, in final s-a sfarsit si astept sa vad ce va urma fericit
Cred ca e vorba de film, nu de alta manga...
Parul lui Naruto e ciudat si uratel...

Edit: E vorba de un sequel si se va axa pe copiii lor din ce se zvoneste.
Sus In jos
tonitichi
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : -2

Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.)   Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Icon_minitimeDum Noi 09 2014, 20:37

stie careva cam cat va dura aceasta scurta serie sau cate episoade ar cuprinde ?
Sus In jos
Osirys
Kaigai
Kaigai
Osirys


Ryo : 0
Likes : 0

Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.)   Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Icon_minitimeLun Noi 10 2014, 22:28

O poveste foarte frumoasa , finalul putin cam prea fortat lacrimi
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.)   Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Icon_minitimeMier Noi 12 2014, 16:12

Nu m-a impresionat prea tare acest capitol. Mi se pare incomplet, intrucat ni se prezinta doar personajele si nu avem parte de o actiune propriu-zisa. Ce mi-a placut, insa, este ca avem un deznodamant, ca stim cum se incheie totul si ca vedem fostele personaje in ipostaza matura, impreuna cu adorabilii lor copii.

Noua manga va fi o serie ''mini''. Asadar probabil va fi mult mai scurta decat Naruto si Naruto: Shippuden. Aceasta se va axa pe copiii lui Naruto, Hinata, Sakura, si ai celorlalte personaje importante. De asemenea, s-a anuntat si aparitia unei manga despre Kakashi, din cate am inteles. Pana la urma, se pare ca Naruto nu s-a incheiat inca. Era de asteptat. O serie atat de populara n-are cum sa dispara cu una cu doua.
Sus In jos
Dex
Kaigai
Kaigai
Dex


Ryo : 0
Likes : 1

Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.)   Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Icon_minitimeMier Noi 12 2014, 18:06

Hinata Hyūga a scris:
O serie atat de populara n-are cum sa dispara cu una cu doua.
Ar fi trebuit sa dispara asa... doar ca finalul nu a fost de loc construit asa cum ar fi trebuit. Finalul e final, nu anunti alta serie, mi se pare stupid.
Ceea ce sincer mi-a placut a fost desenul cu sigla OnePiece de la final si desenul cu Naruto din manga One Piece.

Dupa parerea mea finalul a fost grabit. Nu voiam sa-l mai lungeasca (caci deja o lua pe aratura), dar macar sa construiasca finalul, sa aflam ce s-a intamplat si cu alte personaje. De exemplu Yamato. Inafara de faptul ca l-am vazut in statuia acea nu s-a confirmat niciodata ca el mai traieste sau nu(sau am ratat eu ceva, cine stie). Unde e Orochimaru, unde-s bestile cu cozi, detalii care te-ar fi pus "la zi".
Pentru mine e un mare semn de intrebare si cred ca nu o sa mai stau sa citesc si sequel-ul ala. Si Sasuke... de ce a scapat cu o "gratiere" dupa tot ce a facut? Multe lucruri au fost ocolite, iar Sakura e un bun exemplu de asa nu. Cum sa ramai cu cineva care a incercat sa te omoare, te-a ocolit cat a putut si dupaia vine la tine si-ti spune ca te iubeste si-l iei de sot. 

Speram sa se fi terminat. Raman la parerea mea ca primul Naruto a fost genial, ala mi-a placut enorm.
Sus In jos
Nagato-san
Kaigai
Kaigai
Nagato-san


Ryo : 0
Likes : 0

Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.)   Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Icon_minitimeMier Noi 12 2014, 18:17

Dex a scris:
Hinata Hyūga a scris:
O serie atat de populara n-are cum sa dispara cu una cu doua.
Ar fi trebuit sa dispara asa... doar ca finalul nu a fost de loc construit asa cum ar fi trebuit. Finalul e final, nu anunti alta serie, mi se pare stupid.
Ceea ce sincer mi-a placut a fost desenul cu sigla OnePiece de la final si desenul cu Naruto din manga One Piece.

Dupa parerea mea finalul a fost grabit. Nu voiam sa-l mai lungeasca (caci deja o lua pe aratura), dar macar sa construiasca finalul, sa aflam ce s-a intamplat si cu alte personaje. De exemplu Yamato. Inafara de faptul ca l-am vazut in statuia acea nu s-a confirmat niciodata ca el mai traieste sau nu(sau am ratat eu ceva, cine stie). Unde e Orochimaru, unde-s bestile cu cozi, detalii care te-ar fi pus "la zi".
Pentru mine e un mare semn de intrebare si cred ca nu o sa mai stau sa citesc si sequel-ul ala. Si Sasuke... de ce a scapat cu o "gratiere" dupa tot ce a facut? Multe lucruri au fost ocolite, iar Sakura e un bun exemplu de asa nu. Cum sa ramai cu cineva care a incercat sa te omoare, te-a ocolit cat a putut si dupaia vine la tine si-ti spune ca te iubeste si-l iei de sot. 

Speram sa se fi terminat. Raman la parerea mea ca primul Naruto a fost genial, ala mi-a placut enorm.
O sa aflam toate astea in ultimul film. Chiar Kishimoto a spus in ultimul lui interviu ca ultimul film va face legatura intre capitolele 699 si 700. Tocmai d-aia nu a spus tot in capitolul 700, pentru a ne uita la film.
Sus In jos
gelkn
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.)   Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Icon_minitimeMier Dec 24 2014, 22:30

Stati narito sa castorit cu hi ata io da bea sun la episdul393
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.)   Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Icon_minitimeMier Dec 24 2014, 22:41

gelkn a scris:
Stati narito sa castorit cu hi ata io da bea sun la episdul393
Hei! Iti recomand sa nu mai citesti capitolele inainte de vreme, deoarece nu va mai fi la fel daca stii ce se va intampla - povestea isi pierde farmecul. Mai bine descoperi singur, urmarind episod cu episod sau capitol cu capitol. :-)
Sus In jos
gelkn
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 0

Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.)   Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Icon_minitimeJoi Dec 25 2014, 13:49

ma io nam vazut ultimile episode eu sunt la 393 si as vrea sami spuneti si mie cum  se termina naruto cum ii keama pe copi ce se intampla cu madara sau orchimaru sau cu bestile cu cozii
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.)   Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Icon_minitimeVin Dec 26 2014, 13:14

gelkn a scris:
ma io nam vazut ultimile episode eu sunt la 393 si as vrea sami spuneti si mie cum  se termina naruto cum ii keama pe copi ce se intampla cu madara sau orchimaru sau cu bestile cu cozii

Fara adresari de genul ''ma'', ''ba'', etc. Citeste regulamentul. Si nu mai folosi un limbaj cu ''k''. Fii atent la ortografie. Ai avertisment. Te sanctionez data viitoare.
Sus In jos
narutofan1223
Kaigai
Kaigai
narutofan1223


Ryo : 0
Likes : 0

Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.)   Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Icon_minitimeLun Ian 05 2015, 21:57

eu deabia astept sa vad filmul
Naruto Jutsu
Sus In jos
Continut sponsorizat





Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Empty
MesajSubiect: Re: Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.)   Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.) Icon_minitime

Sus In jos
 
Naruto 700 - Uzumaki Naruto !!! (Sfârșit.)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Naruto :: Manga :: Naruto-
Mergi direct la: