Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Siraxta ~ Portofoliu

In jos 
+4
Z. Tokyo
Matsuri
XanoTHEr.
Siraxta
8 participanți
AutorMesaj
Siraxta
Kaigai
Kaigai
Siraxta


Ryo : 0
Likes : 17

Siraxta ~ Portofoliu Empty
MesajSubiect: Siraxta ~ Portofoliu   Siraxta ~ Portofoliu Icon_minitimeLun Noi 17 2014, 20:30

M-am apucat şi eu de photoshop xD
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Z. Tokyo
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 2

Siraxta ~ Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Portofoliu   Siraxta ~ Portofoliu Icon_minitimeLun Noi 17 2014, 20:32

Huehuehue, și te-ai apucat bine. Îmi place cum lucrezi. Știu că ai potențial și mai mare ;3 !
Cu drag, Eu-senpai.
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

Siraxta ~ Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Portofoliu   Siraxta ~ Portofoliu Icon_minitimeLun Noi 17 2014, 20:34

Destul de interesant.
Văd că lucrezi mult cu texturi.
Mai ai mult până vei avansa, însă ușor, ușor te vei perfecționa ( doar lucrând ).
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Siraxta ~ Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Portofoliu   Siraxta ~ Portofoliu Icon_minitimeLun Noi 17 2014, 20:47

Sunt asa fucking geniale. Ma rog, nu au o multitudine de efecte sau stiu eu ce chestii proffi, si totusi arata mai bine ca alte lucrari ale unora care lucreaza in ps de mult mai mult timp.
Sunt dragute, exprima multe lucruri, vorbesc parca cu mine. 
;~; mi-ar fi placut sa postezi mai multe, dar cine se poate intelege cu tine?
Sus In jos
Siraxta
Kaigai
Kaigai
Siraxta


Ryo : 0
Likes : 17

Siraxta ~ Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Portofoliu   Siraxta ~ Portofoliu Icon_minitimeJoi Noi 20 2014, 16:27

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Siraxta ~ Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Portofoliu   Siraxta ~ Portofoliu Icon_minitimeJoi Noi 20 2014, 18:59

Ce faci tu imi place. Ai conceptii destul de bune si sunt sigura ca vei avansa. La text sa mai lucrezi putin. Sa ma anunti cand faci si la cereri. Multa bafta.
Sus In jos
Z. Tokyo
Kaigai
Kaigai



Ryo : 0
Likes : 2

Siraxta ~ Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Portofoliu   Siraxta ~ Portofoliu Icon_minitimeJoi Noi 20 2014, 21:11

Da ! Evoluezi. Doar ai învățat de la cel mai bun ;D ! 
Revenind, văd că ai un potențial foarte mare. Continuă să lucrezi.
Sus In jos
Constantin
Kaigai
Kaigai
Constantin


Ryo : 0
Likes : 3

Siraxta ~ Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Portofoliu   Siraxta ~ Portofoliu Icon_minitimeJoi Noi 20 2014, 21:23

You doin mad progresssss gurl

keep it english
cmon
Sus In jos
Siraxta
Kaigai
Kaigai
Siraxta


Ryo : 0
Likes : 17

Siraxta ~ Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Portofoliu   Siraxta ~ Portofoliu Icon_minitimeDum Noi 30 2014, 11:23

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre Siraxta in Dum Noi 30 2014, 11:28, editata de 1 ori
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Siraxta ~ Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Portofoliu   Siraxta ~ Portofoliu Icon_minitimeDum Noi 30 2014, 11:25

Doamne cat imi place avatarul ala. E asa cute. Simplu, dar totusi atat de frumos. Despre semnatura imi stii parerea. O ador. Draga mea, esti foarte tare. Succes in continuare. ^^
Sus In jos
Ina
Kaigai
Kaigai
Ina


Ryo : 0
Likes : 23

Siraxta ~ Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Portofoliu   Siraxta ~ Portofoliu Icon_minitimeDum Noi 30 2014, 11:59

Avatarul meeeeu! Mama cat am tanjit dupa el o.o Ah, draga, mi-ai facut duminica mai caramelicioasa decat era deja ^^ Bravo! Tine-o tot asa!
Ducesa de Caramel sa-ti dea sanatate!


Ultima editare efectuata de catre DucesaDeCaramel in Dum Noi 30 2014, 16:41, editata de 1 ori
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Siraxta ~ Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Portofoliu   Siraxta ~ Portofoliu Icon_minitimeDum Noi 30 2014, 13:34

Simt iubirea ca am fost anuntata, o simt. Da, da. 
Imi place avatarul maxim, e super dragut si adorabil, efectele il fac asa. Semnatura nu imi place chiar atat de maxim, nu ca ai fi gresit ceva la ea, doar ca nu stiu... 
Oricum, draga Lorena, eu stiu ca tu faci mai multe in ps, posteaza-le pe toate!
Sus In jos
Siraxta
Kaigai
Kaigai
Siraxta


Ryo : 0
Likes : 17

Siraxta ~ Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Portofoliu   Siraxta ~ Portofoliu Icon_minitimeDum Noi 30 2014, 17:10

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
XanoTHEr.
Chunin Konoha
Chunin Konoha
XanoTHEr.


Ryo : 683
Likes : 36

Siraxta ~ Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Portofoliu   Siraxta ~ Portofoliu Icon_minitimeDum Noi 30 2014, 17:45

Am observat ca in avatarele tale, nu personajul este elementul central, ci peisajul. Incearca sa faci un avatar incat elementul central sa fie un personaj. 
Fa un avatar cu Oliver Queen din "Arrow".
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Siraxta ~ Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Portofoliu   Siraxta ~ Portofoliu Icon_minitimeDum Dec 07 2014, 16:36

Ce tare-i semnatura ta. Ma face sa ma holbez la ea cateva minute. Avatarul tau...hmm...adorabil. :3 In creierașul tău zace o lume magică. Dă-i drumul. ^^
Sus In jos
Siraxta
Kaigai
Kaigai
Siraxta


Ryo : 0
Likes : 17

Siraxta ~ Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Portofoliu   Siraxta ~ Portofoliu Icon_minitimeDum Dec 07 2014, 19:13

Mulțumeeeesc, scumpa. ^^
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Siraxta ~ Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Portofoliu   Siraxta ~ Portofoliu Icon_minitimeDum Dec 07 2014, 21:47

Da, ma, da, da, bine ca anunti si tu, mersi frumos. Rrrrrr.
Omg sunt asa mandra de avatarul ala, scrisul e genial, te-ai chinuit 1000 de secunde sa il faci. MA, DAR CE DEGET AI ALES SI TU, adica instinctul tau de perversa suprema. Uiii, si semnatura e asa adorabila. Avansezi din ce in ce mai mult ;3
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Siraxta ~ Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Portofoliu   Siraxta ~ Portofoliu Icon_minitimeLun Dec 08 2014, 17:32

Dimka normal ca e superb avatarul, doar e Ian in el. : )) Imi palce. Il ador. Il iubesc. Il visez non-stop. Serios. Semnatura mi se pare super tare, avand in vedere ca am vazut Saw de 4 ori. Hmm...ce pot spune? Esti mega adorabila. ^^
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi


Ryo : -3
Likes : 6

Siraxta ~ Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Portofoliu   Siraxta ~ Portofoliu Icon_minitimeLun Dec 08 2014, 20:57

Imi plac toate lucrarile tale. Am vazut ca la unele nu pui text, e foarte bine ca la unele nu e foarte reusit. Continua asa .
Sus In jos
Siraxta
Kaigai
Kaigai
Siraxta


Ryo : 0
Likes : 17

Siraxta ~ Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Portofoliu   Siraxta ~ Portofoliu Icon_minitimeVin Ian 02 2015, 01:04

Mna, am încercat să fac şi ceva cu textul. Am încercat.
Spoiler:
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Siraxta ~ Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Portofoliu   Siraxta ~ Portofoliu Icon_minitimeVin Ian 02 2015, 01:08

Urasc linkurile de pe siteul ala ca fac lag si mi se incarca dupa un minut.
Vacus ce esti, auzi, cica sa nu postezi. Pai nu ti-ar fi rusine? 
Mna, cam e simpla, dar dar cu altceva decat textul ala devenea LQ. Oricum, fontul ales e super, se potriveste foarte bine, de asta e asa super. Cat despre cuvantul in flacari, genial. A iesit super si chiar se potriveste, o idee originala si dragu. Hmm, sa vezi ce sosete cu dulciuri expirate iti dau daca mai eziti vreodata sa postezi.
Sus In jos
Siraxta
Kaigai
Kaigai
Siraxta


Ryo : 0
Likes : 17

Siraxta ~ Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Portofoliu   Siraxta ~ Portofoliu Icon_minitimeVin Ian 02 2015, 23:55

Spoiler:
Mizu-chan, am scăpat de link-ul ăla numai pentru tine.
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris


Ryo : 0
Likes : 27

Siraxta ~ Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Portofoliu   Siraxta ~ Portofoliu Icon_minitimeVin Ian 02 2015, 23:57

Multumesc, ma simt fabulos multumita tie, Kaze-chan. 
Oh, ce avatar dragut i-ai facut lui Matsuri! Sunt mandra de tine, a iesit asa sinistru si dulce, combinatia perfecta. Efecte cute. ;3
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

Siraxta ~ Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Portofoliu   Siraxta ~ Portofoliu Icon_minitimeSam Ian 03 2015, 01:19

Ti-am spus ca esti geniala! Matsuri te iubeste! <3 Multumesc pentru avatar. E super tare. Efecte bune, text dragut. Adorabil.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Siraxta ~ Portofoliu Empty
MesajSubiect: Re: Siraxta ~ Portofoliu   Siraxta ~ Portofoliu Icon_minitime

Sus In jos
 
Siraxta ~ Portofoliu
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Creaţii Grafice :: Creaţii Photoshop-
Mergi direct la: