Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Ceva mai ciudat despre fiecare

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel

Ryo : 1

Ceva mai ciudat despre fiecare Empty
MesajSubiect: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare Icon_minitimeMar Dec 30 2014, 00:00

Păi, după mine cam toți avem obiceiuri mai puțin normale sau ciudate. Măcar unul sigur are toată lumea, eu am mai multe și unele sunt aiurea rău de tot, dar nu o să le spun pentru că după ar trebui să-mi cumpăr o carapace.

Mhm, o să zic ceva puțin mai normal de data asta, dorm cu trei plapume tot timpul, chiar și vara și în general le încalec*cine nu s-a prins e cu atât mai bine* și printr-o minune, când mă trezesc eu să beau apă, în general în jurul orei cinci, mai rămâne doar una, care îmi e de la mijloc în sus și peste față, iar celelalte sunt pe jos. 

Voi ce obiceiuri ciudate aveți? Sau prietenii voștri ce obiceiuri ciudate au?
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare Icon_minitimeMier Dec 31 2014, 16:00

Dupa ce ma trezesc niciodata, dar niciodata nu fac altceva decat sa citesc o jumatate de ora. De asta cand ma duc la scoala ma trezesc la 6 ca sa citesc acele 30 de minute, apoi ma imbrac si plec. Si inainte sa ma culc imi place sa citesc, dar cateodata nu o pot face si nu atat cat mi-as dori. 
Imi place sa imi aranjez cartile in ordine dupa culori asa cum mi se pare mie ca ar fi mai frumos. Mereu le mai schimb, dar daca cineva pune o carte cu coperta albastra intre unele verzi e crima! 
Mai revin cand imi mai amintesc, sunt o ciuda, deci fac multe chestii ciudate.
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare Icon_minitimeMier Dec 31 2014, 16:06

Eu mă trezesc noaptea de cel puțin trei ori. Nu pentru ceva anume, doar o fac. Mă plimb prin cameră, îmi fac și un ceai dacă am poftă. Stau cam 10 minute trează de obicei. Și am un obicei foarte ciudat de a strănuta când mă enervez. Asta e chiar foarte ciudat.
Sus In jos
BloodCrown.
Kaigai
Kaigai
BloodCrown.

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare Icon_minitimeMier Dec 31 2014, 16:34

Ămm.....L style...nu spun mai mult...
Sus In jos
Zeus
Kaigai
Kaigai
Zeus

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare Icon_minitimeMier Dec 31 2014, 16:39

Mie imi place sa pun ketchup pe inghetata de vanilie.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare Icon_minitimeMier Dec 31 2014, 16:57

Un obicei ciudat zici ..... cand ma trezesc dimineata , neaparat cand imi fac toaleta zilnica  trebuie sa bag muzica la maxim .... nu conteaza ca dorm ceilalti , eu trebuie sa ascutl muzica .
Si inca un lucru noaptea inainte de a ma culca ... imi place sa privesc cerul si orasul... stau asa cate o ora doua .... gandindu-ma ......

Drago Out
Sus In jos
BiancaRomelia
Kaigai
Kaigai
BiancaRomelia

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare Icon_minitimeMier Dec 31 2014, 17:13

Hmmm...unul dintre ciudatele mele obiceiuri e sa-mi afund fata in perini cand dorm, la fel ca un pui de pisica, pentru asta, neaparat trebuie sa dorm cu mai multe perini pe langa mine (like a sultan XD)pe unele le imbratisez cu bratele, pe altele cu picioareleXD. La un moment dat cred ca voi renunta la plapuma si ma voi acoperi doar cu perinile...nu mai mentionez ca dimineata ma trezesc cu perinile prin toata camera ca dupa o petrecere in pijamale.

Voi reveni si cu alte obiceiuri cand o sa mi le amintesc...sau cand ma trezesc facandu-le...
Sus In jos
Chocolate
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare Icon_minitimeMier Dec 31 2014, 17:31

Pot să scriu doar în lunile mai și iunie, neapărat cu muzică (preferabil Beatles), în restul anului sunt, de obicei, în writer's block. Also, atunci când mă uit la filme, trebuie neapărat să ronțăi ceva, altfel nu rezist la un film întreg. Și întotdeauna trebuie să număr zilele rămase până la Crăciun, cam de când mai sunt câte o sută. Și cărțile mele trebuie să arate cât mai dezordonat pe rafturi, mai ales cele în engleză. Și tot din seria cărți, coperțile sunt foarte importante; nu cumpăr unele cărți până nu le găsesc cu o anumită copertă (de asta am doar două volume din Harry Potter în engleză, și încă le vânez pe cele originale de la Bloomsbury).
Also, I have a little OCD. Sometimes.
Sus In jos
Ina
Kaigai
Kaigai
Ina

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare Icon_minitimeMier Dec 31 2014, 18:47

Ceva ciudat despre mine...
 Pai, de 2 ani, cam asa, nu mi-am lasat parul din partea dreapta a capului sa creasca mai multe de barbie. Ador sa il am mai scurt, iar in rest sa-l am lung. Ma tund o data la 2 luni.
 O alta chestie ciudata la mine, este ca nu pot sa dorm fara sa ascult muzica. Daca nu am castile in urechi si muzica la maxim, nu dorm bine, sau nu dorm deloc.-mama zice ca o sa surzesc-
 Imi place sa scriu cand e galagie, cand cineva vorbeste incontinuu sau e muzica la maxim. Cand e liniste, atipesc. -Am facut asta la un test-
 Pana nu enervez o anumita persoana, nu ma simt bine. In fiecare zi trebuie sa scot pe careva din sarite.
 Inca una si gata:urasc dragostea si toate tampeniile despre "sentimentele calcate in picioare" si bla bla bla, dar scriu despre asta.
Is multe, revin cand imi aduc aminte.
Bye bye ^^
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare Icon_minitimeMier Dec 31 2014, 21:44

Păi, eu mai zic ceva. 
Ecranul telefonului meu e spart, până aici totul normal. L-am spart când eram în turneu la Călărași, aveam mâinile ocupate și m-am gândit să-l țin cu dinții. A venit o colegă și trăgea de el, iar mie mi-au intrat dinții în ecran și s-a spart. 
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare Icon_minitimeJoi Ian 01 2015, 17:20

Eu am un obicei de a dormi cu ciorapii. Nu pot sa dorm daca mi-e frig la picioare. Si nu-mi place sa fie o caldura foarte mare, sa fie o temperatura destul de ok in camera, altfel nu ma pot odihni.
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare Icon_minitimeJoi Ian 01 2015, 19:59

Si eu,si eu!
Un lucru ciudat despre mine este ca urasc sa ma intrebe cineva pe mine ,,Cum ma simt sau de ce sunt enervant(mai ales asta)''daca ma intreaba cineva asta ii spun si mai enervant,,pentru ca ai intrebat tu!!''fara sa ma intereseze cine m-a intrebat.Si ica un lucru este ca nu-mi plac dulcegariile adica chestii de genul,,iubi,draga,pisicuta mea -_-''si cand aud chestiile astea fac o fata gen:
Spoiler:

Sus In jos
Don Vito
Kaigai
Kaigai
Don Vito

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare Icon_minitimeJoi Ian 01 2015, 20:54

Eu cateodata ma duc in gradina,ma acopar cu pamant si ma prefac ca sunt un cartof.Glumesc...Majoritatea prietenilor mei imi spun ca sunt un ciudat,nu,un nebun defapt...dar habar nu am de ce,cred ca am facut lucrurile pe care ei nu ar avea curajul sa le faca,dar nici ca imi pasa,poate doar simplul fapt ca eu sunt diferit si ei toti la fel.
Sus In jos
RedKing
Kaigai
Kaigai
RedKing

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare Icon_minitimeVin Ian 02 2015, 22:13

Eu am obiceiul ciudat de a rade fabulos hahahhahahahahahahiiiihahahaha :3
Sus In jos
BiancaRomelia
Kaigai
Kaigai
BiancaRomelia

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare Icon_minitimeSam Ian 03 2015, 16:51

Nu pot lua mesele zilnice daca inainte nu beau cateva guri de apa, pentru mine a devenit un ritual XD
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare Icon_minitimeDum Ian 04 2015, 12:10

Scot zgomote foarte dubioase în general. E greu să scriu ceea ce aș zice din cauza acelor zgomote care schimbă de multe ori sensul. 
Mi-am mușcat cea mai bună prietenă și i-a rămas urmă o lună.
Nu pot să dorm bine o noapte întreagă dacă atunci când mă culc nu e măcar puțină gălăgie.
Sus In jos
Spectre1313
Kaigai
Kaigai
Spectre1313

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare Icon_minitimeDum Ian 04 2015, 13:30

Nu pot sa adorm pana nu imi pun castile de la telefon si ascult ploaia. ( cautati si voi rain sound,o sa adormiti ca niste prunci fericit)
Sus In jos
DisbeliefE
Kaigai
Kaigai
DisbeliefE

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare Icon_minitimeMar Ian 13 2015, 00:16

Imi place sa stau in ploaie.
Sus In jos
AndreySpr
Kaigai
Kaigai
AndreySpr

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare Icon_minitimeJoi Ian 29 2015, 23:50

Hmm, interesant, ma regasesc in unele lucruri spuse de voi...acum va voi spune cateva lucruri ciudate despre mine...
Umm, ar fi faptul ca de ceva ani incoace, de cand am inceput sa urasc, mi'am facut un obicei din a'mi crea si mari ura pe zi ce trece...incercand sa o materializez in monstri interiori (pana acum am 3, foarte asemanatori cu Kyuubi), imi mai place sa cred ca am ultima forma a Sharingan'ului si sa'i folosesc abilitatile, gen Amaterasu, Tsukuyomi, Susano'o, sii ar mai fi ca imi place sa imi inchipui pe moment lupte in care folosesc asa-zisele "puteri" pe care le am... Stiu, sunt un ciudat... cred ca mai mare decat toti de aici...  Kurama
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare Icon_minitimeSam Ian 31 2015, 15:19

Nu imi place salamul, asa ca imi fac sandwich din salata de varza - neaparat alba - cu morcovi. Sa stiti ca are chiar un gust bun daca puneti chilli.
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare Icon_minitimeSam Ian 31 2015, 17:33

Pot face 3 lucruri în același timp. De exemplu, pot scrie, pot vorbi și mă pot uita în altă direcție.
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare Icon_minitimeSam Ian 31 2015, 18:10

Pentru ca am o viata plictisitoare cand nu am ce face pur si simplu imi inchid ochii si imi imaginez lucruri ce vreau sa se intample,adica sa fiu intr-un anime fericit) sau sa fiu o vedeta rock sau un actor foarte popular.
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare Icon_minitimeDum Feb 01 2015, 13:23

Când nu îmi e somn îmi fac fel de fel de scenarii în minte, iar apoi îmi dai lacrimile și nu mai pot adormi următoarea jumătate de oră, adică depinde și ce fel de scenari, unele sunt mai dubioase decât altele. Heh. :3 
Deci nu-s eu singura dubioasă de pe-aici, parcă mă face să mă simt mai bine.
Sus In jos
Nekirus
Kaigai
Kaigai
Nekirus

Ryo : 3

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare Icon_minitimeMier Feb 11 2015, 23:11

Înainte de a începe vreau să vă spun că sunteți niște ciudați. Ciudaților!
Chestii ciudate la mine:
-râd în somn. Mai precis îmi zic mie bancuri în vis și râd de-adevăratelea.
-când scriu un scenariu sau o piesă de teatru mă plimb ca nebunu în cameră. De obicei fac cam 2 km la 10 pagini de scenariu.
-la 5 ani am luat bătaie de la un urs de pluș
-râgâi ca un porc indiferent de locul în care mă aflu și cine mai e în prezența mea. E un obicei de prost gust da nu mă pot abține. *râgâit* Ups! Iar am făcut-o.
-îmi place să dorm în patu colegului de cameră când el pleacă acasă.
-mă cred mai bun decât toți din jurul meu, indiferent de ce context vorbim.
-Într-o zi am mâncat 7 tablete de Milka.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare Icon_minitimeMier Feb 11 2015, 23:15

Ia sa revin cu chestii ceva mai ciudate de la mine

1.Cand invat la o materie daca nu imi bubuie boxele in cap nu pot sa retin nimic .
2.Ma scol in fiecare zi la 7 si spun : baga-mi-as p**** , si nu stiu de ce fericit))
3.Cand ascult muzica in tren , controlorul stiindu-ma ca fac naveta pe tren , imi fluera in ureche ca sa ma faca atent sa ii arat biletu fericit)))
4.Nu pot trai fara o ora de internet . Sparg parole wireless , scot cablu de la vecini da eu in fiecare zi tre sa am internet

Drago Out
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare Icon_minitime

Sus In jos

Ceva mai ciudat despre fiecare
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Entertainment :: Discuţii Libere-
Mergi direct la: