Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Ceva mai ciudat despre fiecare

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

Ryo : 0

Ceva mai ciudat despre fiecare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 12 2015, 12:46

Ma indragostesc rar dar intens.
Sunt foarte sarcastic/rau cu persoanele care le urasc sau care mi-au facut un rau,daca nu-l vad ca sufera nu ma opresc.
Jack Sparrow style.
Daca vad o pisicuta sau o pasarica draguta pe strada vreau sa o omor.
Nu am prieteni adevarati.
Ma enervez foarte repede,si cand fac asta vreau sa sparg numai decat ceva.
Daca scriu ceva pe net si cineva e in spatele meu ma uit la persoana data si scriu fara sa ma uit la tastaura.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 20 2015, 15:36

Buna! Interesant topic - am citit tot si am ramas... surprinsa de ce am vazut. Cu totii avem trasaturi mai mult sau mai putin ''exotice'' de acest fel, doar suntem oameni. Mai jos voi lista si cate ceva despre mine:

- Imi este mai usor sa vorbesc cu adultii decat cu persoanele de varsta mea.
- Nu imi este frica de paianjeni, serpi sau caini
- Mereu incerc sa fiu draguta cu toata lumea, chiar si cu oamenii care imi displac, cu toate ca nimeni nu observa asta vreodata.
- Pot cu usurinta sa respect un regim extrem de strict.
- Imi plac castravetii cu sare. De fapt, sunt preferatii mei.
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 22 2015, 14:17

Pff..chestii ciudate. Iar <3

- ma prefac ca ascult si defapt ma gandesc la un mort.
- in fiecare dimineata dupa ca ma imbrac ma asez din nou pe pat. Odata am adormit.
- am obiceiul de a pleca la scoala fara ghiozdan.
- odata era sa plec la scoala in pijama
- imi place sa vad oamenii plangand
- imi place mirosul spitalului
Sus In jos
VictorDS
Kaigai
Kaigai
VictorDS

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 10 2015, 20:37

-Am plecat la scoala fara ghiozdan de mai multe ori.
-Am plecat de la scoala fara ghiozdan de mai multe ori.
-Imi place mirosul de benzina.
-Urasc sa vorbesc cu persoane necunoscute si nu imi place sa imi fac prieteni noi - sunt antisocial
-Imi e de sute de ori mai usor sa ma imprietenesc cu cineva online, ba chiar sa formez prietenii durabile.
-Cand merg pe strada arat de parca as fi nebun pentru ca pare ca vorbesc singur. Eu cant silentios. Imi place foarte mult muzica si am mereu versuri in cap asa ca mai cant din cand in cand pe strada, dar silentios. Doar dau din gura.
-De cand mi-am cumparat scaunul de birou ma legan in fata si in spate de parca as avea o boala psihica. Scaunul este foarte confortabil si se lasa pe spate asa ca eu ma legan in fata si in spate in mod reptetat. Mi se intampla sa fac asta timp de o ora sau doua, mai ales daca ma concentrez asupra unui singur lucru. Cand ma uit la un film, poti spune ca filmul a fost bun daca ma vezi ca ma legan. Am ajuns sa fac asta inconstient.
-Rad din orice.

Ultima editare efectuata de catre VictorDS in Vin Mai 22 2015, 12:31, editata de 1 ori
Sus In jos
Wiłl
Kaigai
Kaigai
Wiłl

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 10 2015, 21:36

-Cand alerg in vise, in majoritatea cazurilor alerg in 4 labe
-Comportamentul meu se modifica frecvent de la mici detalii la unele majore
Sus In jos
Evilyn
Kaigai
Kaigai
Evilyn

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 23 2015, 18:37

-De multe ori ma visez sub forma de succubus sau diferite potentiale caractere din jocuri video fericit)
-Cand vad, aud etc. ceva care mi se pare FOARTE dragut imi dau lacrimile.
Atat imi vine in minte acum..
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 23 2015, 20:00

Apropo de lacrimi.
Daca vad pe cineva pe care nu l-am vazut de un timp si mi-e drag plang. Mi-am vazut fostul profesor de mate pe care il respect si il iubesc ca pe un bunic. M-a luat in brate si am inceput sa plang.

Si mai mereu cand sunt trista ma gandesc la ceva amuzant si incep sa rad.

Vorbesc singura. Multe si mult.
Sus In jos
Wiłl
Kaigai
Kaigai
Wiłl

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 23 2015, 20:21

Ah, si la mine sunt mai atasat de personaje fantastice. Adica daca moare o ruda sau cineva cunoscut nu plang, dar daca personajul favorit dintr-un anime rateaza sa zicem o relatie sau este batjocorit, mi-e mila de el. (ex la sfarsitul Guilty Crown, faptul ca Shu a ramas in viata cand Inori murise..)
Sus In jos
TaniaKro
Kaigai
Kaigai
TaniaKro

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 19 2015, 23:56

Dupa ce termin o carte (care mi-a placut) plang, chiar si la cateva saptamani dupa.
Nu pot pleca la liceu daca stiu ca n-o sa intarzii, desi uneori (in caz de teza) ma trezesc la 5, fac orice (inconstient) ca sa plec in ultimul minut. 
Noaptea, daca stau langa un pat am impresia ca ma apuca niste maini de picioare.
Daca imi aduc aminte un vis il pot visa din nou, ori visez continuarea o.o.
Sus In jos
VictorDS
Kaigai
Kaigai
VictorDS

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 22 2015, 12:35

Cand ma uit la un film sau la un anime trebuie sa am alune, seminte, covrigei sau ceva de rontait/mancat, pentru ca atunci cand actiunea devine intensa trebuie sa rod ceva. Cu cat emotiile pe care le transpite filmul sau anime-ul sunt mai puternice, cu atat rod mai tare. Partea ciudata este ca atunci cand nu am nimic de rontait imi nenorocesc degetele. Le rod fara sa imi dau seama si imi fac chiar si rani cateodata. Realizez asta deabia dupa ce se termina filmul sau episodul din anime.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 09 2015, 21:34

De la un timp am observat ca am un sentiment ciudat cand deschid cartea de mate. Serios. Adica, mai mult un fior rece. @_@ Adica e ciudat, pentru ca sunt ok cu matematica, dar mna, cartea emana un sentiment urat.
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai
Damaris

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 21 2015, 23:15

• Nu suport sa vorbeasca cineva cu mine sau sa ma bage in seama in orice fel dupa ce fac baie sau cand citesc. 
  • Nu ma ia somnul daca nu am ursuletul in pat. 
  • Nu imi place sa vorbesc la telefon sau sa tastez mesaje pe el.
Sus In jos
Raluca0108
Kaigai
Kaigai
Raluca0108

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare - Pagina 2 Icon_minitimeMar Ian 10 2017, 00:30

Trebuie sa comentez si eu pe aici pentru ca am o gramada de obiceiuri ciudate si dupa cum mi-a spus cineva: sunt fixista. laugh
O sa spun doar cateva:
-mereu cand ma ridic din pat (numai acasa) aranjez patura de pe el ca sa nu fie nicio cuta
-am o ordine nebuna in casa: mereu las sticlele cu scrisul de pe eticheta intr-o anumita parte, tin mereu samponul in fata gelului de dus, trag toate perdelele/draperiile pana in capatul galeriei, mereu aranajez scaunul de la birou sa fie la jumatatea suportului pentru tastatura, cand deschid usile sau ferestrele le imping la maxim, aranjez prosoapele tuturor si periutele de dinti intr-o anumita ordine la baie, am un fel de linii imaginare pe care imi asez toate obiectele si oricine le misca (pana si o jumatate de centimetru) eu le mut la loc
-atunci cand scriu si nu imi iese bine o litera am obiceiul sa "bolduiesc" tot cuvantul
-cand sunt in pielea goala nu ma simt dezbracata pana nu imi dau sosetele jos
-cand ma spal pe fata/dinti/maini numar in gand 
-cand sunt pe cale sa fac ceva ce imi doresc, o perioada nu spun oamenilor despre asta fiindca am impresia ca dorinta mea o sa isi piarda din intesitate
Si mai sunt chestii de spus, dar cred ca deja suna destul de dubios
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes

Ryo : -1

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare - Pagina 2 Icon_minitimeMar Ian 10 2017, 13:05

Iubesc chestiile cu demoni, desi sunt deist.
Urasc sa dorm cu sosete fericit).
Vorbesc extrem de repede si ma balbai.
Sus In jos
KaimuroUciha
Kaigai
Kaigai
KaimuroUciha

Ryo : 52

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare - Pagina 2 Icon_minitimeMar Ian 10 2017, 18:00

Obisnuiesc sa fiu nebun
Cateodata cand vorbesc cu cineva si il simt ca nu vrea sa mai vorbeasca cu mine ies instant
Atat ^_^
Sus In jos
Raluca0108
Kaigai
Kaigai
Raluca0108

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare - Pagina 2 Icon_minitimeMar Ian 10 2017, 19:36

Mi-am dat seama de ce aranajez toate lucrurile la milimetru si nu ma simt bine daca cineva le misca si observ mereu cand se intampla asta--->am sindromul obsesiv-compulsiv batting eyelashes
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre fiecare   Ceva mai ciudat despre fiecare - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos

Ceva mai ciudat despre fiecare
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Entertainment :: Discuţii Libere-
Mergi direct la: