Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Plăcere de sicrie de rău

In jos 
AutorMesaj
[All]Symphony
Kaigai
Kaigai
[All]Symphony

Ryo : 0

Plăcere de sicrie de rău  Empty
MesajSubiect: Plăcere de sicrie de rău     Plăcere de sicrie de rău  Icon_minitimeMar Feb 10 2015, 19:43

Plăcere de sicrie de rău 

Ultima editare efectuata de catre [All]Symphony in Vin Dec 09 2016, 12:33, editata de 1 ori
Sus In jos
Chocolate
Kaigai
Kaigai

Ryo : 0

Plăcere de sicrie de rău  Empty
MesajSubiect: Re: Plăcere de sicrie de rău     Plăcere de sicrie de rău  Icon_minitimeMar Feb 10 2015, 22:16

Oh, my.
Prietene, m-ai lăsat interzisă.
...
Am citit multe chestii la viața mea, dar niciodată ceva ca ceea ce ai scris tu. Ceea ce ai făcut tu aici se cheamă lirică în proză, și mi se pare unul dintre cele mai grele stiluri, atât de scris, cât și de citit. Am citit tot, dar nu îmi ajunge, trebuie să mai citesc o dată, cu creierii ceva mai limpezi. Oricum, scrii foarte, foarte bine, și ai un stil care îmi este pe plac; ai idee de când nu am mai folosit fraza asta? Te implor, mai scrie. Nu te limita la povești scurte, la nuvele și la... ei bine, ce ai făcut tu aici, pentru care, cum am zis, cel mai potrivit termen ar fi lirică în proză. Încearcă să scrii ceva mai lung; sau nu, cum vrei--ideea este că mie mi-ar face teribilă plăcere să citesc mult de la tine.
Nu am nimic să-ți reproșez. Absolut nimic. Povestea ta mi-a lăsat un sentiment interesant, și am nevoie de mai mult.
Ceea ce ai scris tu sună exact ca niște idei pe care le am în cap de foarte mult timp, dar pe care nu am reușit să le aștern pe hârtie; acum că am citit ce ai scris tu aici, nici nu cred că mai vreau să încerc. Povestea ta m-a făcut praf.
Ține-o tot așa.
Mai vreau.
...
Mă duc să recitesc.
Sus In jos

Plăcere de sicrie de rău
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Complete-
Mergi direct la: