Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Spirit Crisis Manga

In jos 
AutorMesaj
Nekirus
Kaigai
Kaigai
Nekirus

Ryo : 3

Spirit Crisis Manga Empty
MesajSubiect: Spirit Crisis Manga   Spirit Crisis Manga Icon_minitimeJoi Feb 26 2015, 18:42

Am o mică surpriză pentru ăștia care nu se împacă cu scenariile. Da, ați citit bine tilul, Spirit Crisis are și manga. La acest proiect colaborez cu un amic din București, îl cheamă Dante și e foarte foarte pasionat și talentat la desen. Dacă tot fac un scenariu ar fi păcat să nu se concretizeze nimic din el, nu? Uhm, încă nu o să lansăm aici capitolul 1 prea curând. Nu știu când o să îl postez tot, dar vă las un un mic preview. (Coperta și introducerea în poveste) Știu că nu e cine știe ce, dar atât eu, cât și Dante o să lucram ca să ne înbunătățim stilul. Așa, n-am fost sigur unde să-l postez, sper că e ok la desene. Aștept păreri!

PS. Singurele diferențe față de scenariul de pe forum sunt faptul că manga e în engleză, iar numele protagonistului a fost schimbat din Nekirus în Aron. Pace!!

Coperta Capitolul 1:

Pagina 1:

Pagina 2:

Pagina 3:

Pagina 4:

Pagina 5:

Sus In jos
Nekirus
Kaigai
Kaigai
Nekirus

Ryo : 3

MesajSubiect: Re: Spirit Crisis Manga   Spirit Crisis Manga Icon_minitimeMier Mar 04 2015, 17:58

Și uite, dragi dârlăi, primul capitol integral din Spirit Crisis. Capitolul 2? Cam într-o lună, sau două. Aștept păreri. Vă rog să țineți cont atunci când comentați că nu suntem profesioniști.

Pagina 6:

Pagina 7:

Pagina 8:

Pagina 9:

Pagina 10:

Pagina 11:

Pagina 12:

Pagina 13:

Pagina 14:

Pagina 15:

Pagina 16:

Pagina 17:

Pagina 18:

Pagina 19:

Pagina 20:

Pagina 21:

Pagina 22:

Pagina 23:

Pagina 24:

Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: Spirit Crisis Manga   Spirit Crisis Manga Icon_minitimeJoi Mar 05 2015, 15:53

Nu am ce comenta. E super tare. Vă felicit pe amândoi pentru munca depusă. Deci, for me, chiar nu contează că sunteți sau nu profesioniști. Eu știu că-mi place ce faceți și vă admir pentru efortul depus. Pentru început e genial. Mult succes în continuare.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Spirit Crisis Manga   Spirit Crisis Manga Icon_minitime

Sus In jos

Spirit Crisis Manga
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Creaţii Universale :: Desene-
Mergi direct la: