Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Prolog Dark Souler

In jos 
AutorMesaj
Ichiro
Kaigai
Kaigai
Ichiro

Ryo : 0

Prolog Dark Souler  Empty
MesajSubiect: Prolog Dark Souler    Prolog Dark Souler  Icon_minitimeDum Mar 01 2015, 16:46

Faceam parte dintr-un grup numit A-Corp,acesta era specializat in uciderea si exterminarea rasei impure "The DarK Ones".
Aceasta rasa a aparut cu mult timp in urma,rasa alor caror suflete sau contopit cu cele ale demonilor din infern.Acestia au capatat abilitati de neimaginat,pentru as mentine puterea intreaga acestia au trebuit sa devoreze suflete vii si asa au luat nastere A-Corp,maiestrii in ucisul celor intunecati.A-Corp este formata din 20 de membrii,toti au abilitati opuse 
celor intunecati primite de la ingeri,toti au cate un saiju sau arma sfanta bazat pe un element sau pe mai multe.Dupa ce parinti mei au murit cei de la A-Corp m-au recrutat observand abilitatile mele de a utiliza focul si puterea maretului fulger si toate astea la varsta de 12 ani,totul a mers bine,A-Corp continua sa nimiceasca fortele inamice,dar totul sa sfarsit cand o grupare a celor intunecati si-a facut aparitia,numele lor era Blood Fang.Blood Fang era format din cei mai puternici 10 intunecati si asa au reusit sa invadeze sediul A-Corp si sa-i nimiceasca pe toti,toti inafara de mine care am devenit un monstru ceva greu de imaginat,in aceea zi am fost atacat de unul dintre membrii Blood Fang,iar puterile mele au luat-o orazna,corpul nu se mai putea misca si orice incercam sa fac nu-mi reusea,ochii mi se inegrira,iar apoi totul sa sfarsit.
 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ultima editare efectuata de catre Ichiro in Mier Mar 04 2015, 15:06, editata de 1 ori
Sus In jos
DiZi
Kaigai
Kaigai
DiZi

MesajSubiect: Re: Prolog Dark Souler    Prolog Dark Souler  Icon_minitimeDum Mar 01 2015, 17:05

Ce tare!Presupun ca va urma si un alt capitol,nu?Astept next daca da. LoL
Sus In jos
Nekirus
Kaigai
Kaigai
Nekirus

Ryo : 3

MesajSubiect: Re: Prolog Dark Souler    Prolog Dark Souler  Icon_minitimeMier Mar 04 2015, 14:15

Uhm , ăsta e un fel de prolog, nu? Adică cam asta am înțeles eu. Ideea în sine îmi seamănă foarte mult cu Spirit Crisis-ul meu. Mdea...Nu știu ce să zic. Totul e așa deodată și ambigu la tine. Povestești prea repede, estetica scrisului nu e ok deloc, grăbești acțiunea, nu ne introduci în lumea poveștii tale cum trebuie și nu ne lași să cunoaștem personajele. Nu știu de ce te-ai grăbit așa. Uhm, explică mai încet și mai detaliat. Lasă-ne să-ți cunoaștem mai bine lumea și personajele. Conturează comportamentul lor prin fapte și dialog. Descrierea e foarte puțină și nu e amplă deloc. Trebuie să descrii mai mult, spațiile, oamenii, mediul, totul...Ce să mai zic? Nu mai zic că nu prea mai am material. Încercă ca următorul capitol să-l faci mai lung, să nu grăbești acțiunea și să bagi și dialog și mai multă descriere. Îmi dai impresia că te-ai grăbit și ai scris capitolul ăsta în 5 minute. Nu așa se face o poveste, eu stau și câte 4-5 ore pe un capitol.

Ultima editare efectuata de catre Nekirus in Mier Mar 04 2015, 15:06, editata de 1 ori
Sus In jos
Ichiro
Kaigai
Kaigai
Ichiro

MesajSubiect: Re: Prolog Dark Souler    Prolog Dark Souler  Icon_minitimeMier Mar 04 2015, 15:01

Defapt au fost 6 minute fericit Si da e mai mult un prolog ^^
Sus In jos
Hashirama
Kaigai
Kaigai
Hashirama

MesajSubiect: Re: Prolog Dark Souler    Prolog Dark Souler  Icon_minitimeLun Iun 29 2015, 02:20

T/C
Acest Fic a fost inactiv mai mult de 3 luni , incalcand regula 2 din regulamentul de la FanFiction
2. Ficurile inactive de peste 3 luni se vor muta la Ficuri Blocate. Pentru a-l redeschide trebuie să dați PM unui moderator sau admin, cu numele fic-ului și link-ul spre acesta. a scris:
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Prolog Dark Souler    Prolog Dark Souler  Icon_minitime

Sus In jos

Prolog Dark Souler
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: