Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Senpai
Senpai
Senpai

Ryo : 0

Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT Empty
MesajSubiect: Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT   Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT Icon_minitimeSam Apr 04 2015, 19:32

Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT 6084210
Salutari Dragi Membri Buna

Aici va inscrieti la primul Turneu al Campionatului Naruto Freedom Wings bazat pe Naruto-Arena. Inscrierile se pot face pana pe 15 aprilie 2015 dupa care vor incepe bataliile iar inscrile se vor incheia deci, dar o sa puteti face prenotari Aici pentru urmatorul turneu. Dupa data de 15 se va da drumul bataliilor si vor dura pana la sfarsitul luni.

Ca sa va inscrieti la etapa si sa intrati in Campionat lasati mai jos un mesaj de genul "Vreau sa Particip"

Participanti
1. Itachi2498
2. DeadSoul
3. BeTo
4. DaNg3r0s
5. Senpai
6. Hinata Hyūga

Premii
Veti primi punctele pentru campionat dupa cum este specificat aici
Locul 1 primeste 300 ryo pe forum, al 2-lea 150 iar al 3-lea 100 ryo.

Link-uri utile pentru Campionat
Aici aveti Clasamentul General a Campionatului Freedom Wings
Aici aveti o descriere mai detaliata si clara a Campionatului
Aici Puteti afla mai multe despre jocul online Naruto-Arena si cum se joaca
Aici puteti gasi strategii si echipe pentru a deveni mai bun in joc
Aici puteti contacta prin PM pe Senpai in caz de probleme sau intrebari.

Ultima editare efectuata de catre Senpai in Dum Mai 10 2015, 15:07, editata de 5 ori
Sus In jos
VastoLorde
Kaigai
Kaigai
VastoLorde

MesajSubiect: Re: Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT   Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT Icon_minitimeSam Apr 04 2015, 19:44

Vreau sa particip!!!
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

Ryo : 2

MesajSubiect: Re: Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT   Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT Icon_minitimeSam Apr 04 2015, 19:50

Incerc si eu.
Sus In jos
BeTo
Kaigai
Kaigai
BeTo

MesajSubiect: Re: Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT   Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT Icon_minitimeDum Apr 05 2015, 20:56

Opa , n-am mai jucat de ceva luni dar ma bag . LoL
Sus In jos
DaNg3r0s
Kaigai
Kaigai
DaNg3r0s

MesajSubiect: Re: Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT   Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT Icon_minitimeDum Apr 05 2015, 23:27

vreau sa incerc si eu fericit
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT   Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT Icon_minitimeMar Apr 14 2015, 20:02

As vrea sa ma inscriu si eu, desi joc de doua zile si stiu ca sansele mele sunt foarte mici.
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai

MesajSubiect: Re: Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT   Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT Icon_minitimeMier Apr 15 2015, 00:04

Hinata Hyūga a scris:
As vrea sa ma inscriu si eu, desi joc de doua zile si stiu ca sansele mele sunt foarte mici.
Ma bucur ca te-ai inscris si tu LoL si cred ca sansele sunt mult mai mari decat crezi, mai sunt si alti care sunt tot la fel de noi cu jocul ca tine fericit

Maine este 15 Aprilie deci o sa incepem LoL
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai

MesajSubiect: Re: Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT   Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT Icon_minitimeMier Apr 15 2015, 19:26

Astazi suntem la jumatatea lunii deci dam drumul la turneu, iar inscrierile se inchid dar cei ce vor pot sa se inscrie la urmatorul turneu Aici
Regulile sunt simple, castigati 3 batalii din 5. Aceasta este regula fondamentala pentru a merge mai departe, mai sunt si alte reguli ce tin de Campionatul General, le gasiti Aici
Premiile au fost deja spuse in descrierea acestui subiect.

Runda I

1. Itachi2498 VS DaNg3r0s
2. Senpai VS Hinata Hyūga
3. DeadSoul VS BeTo

Pierzatorii din prima si a doua runda nu vor fi eliminati din turneu ci vor intra in runda pentru locul 3, deci cine pierde mai are sanse sa castige fericit

Acestea fiind spuse sa inceapa Primul Turneu din Campionat.

Mult Noroc fericit

Ultima editare efectuata de catre Senpai in Sam Apr 18 2015, 15:05, editata de 1 ori
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai

MesajSubiect: Re: Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT   Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT Icon_minitimeJoi Apr 16 2015, 21:19

Din cate se pare, Hinata m-a batut, repede dar bine emotionat
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

MesajSubiect: Re: Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT   Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT Icon_minitimeVin Apr 17 2015, 16:47

Se pare ca trec si eu mai departe.
Sus In jos
DaNg3r0s
Kaigai
Kaigai
DaNg3r0s

MesajSubiect: Re: Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT   Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT Icon_minitimeSam Apr 18 2015, 12:13

se pare ca si eu merg mai departe invingandul pe Itachi cu scorul de 3-1 fericit
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai

MesajSubiect: Re: Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT   Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT Icon_minitimeSam Apr 18 2015, 15:02

Runda II (semi-finala)

1. DeadSoul VS DaNg3r0s
2. Hinata Hyūga VS pierzatorul dintre DeadSoul si Dangeros

Regula legata de schimbarea echipelor a fost inalturata din cauza ca nu era necesara. Deci sunteti liberi sa jucati dupa cum credeti mai bine fericit
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai

MesajSubiect: Re: Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT   Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT Icon_minitimeJoi Apr 23 2015, 14:13

Timpul strange. am spus ca nu e nevoie neaparata de limita de timp dar regulamentul spune ca daca adversarul vostru nu raspunde timp de 4 zile, castigati prin abandon, deci cum e situatia? Au trecut deja 4 zile, astazi este ultima zi in care va puteti confrunta.
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

MesajSubiect: Re: Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT   Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT Icon_minitimeJoi Apr 23 2015, 16:26

Eu intru zilnic sa verific daca este pe chat si de curand i-am dat cerere si pe facebook, deoarece mi-a trimis un PM cu el. Ramane sa vedem dacaintra sau nu in seara asta.
Sus In jos
DaNg3r0s
Kaigai
Kaigai
DaNg3r0s

MesajSubiect: Re: Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT   Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT Icon_minitimeVin Apr 24 2015, 12:39

Am fost ocupat zilele astea.. dacă sa scurs timpul asta e este.. dacă mai putem juca intru astăzi şi chat şi fb
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai

MesajSubiect: Re: Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT   Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT Icon_minitimeVin Apr 24 2015, 15:12

@DaNg3r0s a scris:
Am fost ocupat zilele astea.. dacă sa scurs timpul asta e este.. dacă mai putem juca intru astăzi şi chat şi fb

Cei ce participa ar trebui ca macar o data pe zi sa verifice campionatul, si cum apar duelurile sa trimiteti un PM pe forum adversarului vostru.

DeadSoul a castigat prin abandon iar acum Hinata trebuie sa se lupte cu Dangeros iar castigatorul intra in finala impotriva lui DeadSoul.

Runda II (semi-finala)
1. DeadSoul VS DaNg3r0s castigator DeadSoul
2. Hinata Hyūga VS DaNg3r0s

Dupa cum am anticipat la inceput, locul 3 va fi disputat de catre toti cei ce au pierdut la celalte runde.

Runda I (pentru locul 3)

1. BeTo VS Itachi2498
2. Senpai VS pierzator dintre Hinata si Dangeros
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai

MesajSubiect: Re: Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT   Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT Icon_minitimeSam Apr 25 2015, 10:57

Incercati sa terminati weekend-ul asta, iar luni sa ttrecem mai departe, adica luni va fi urmatooarea faza.
Sus In jos
BeTo
Kaigai
Kaigai
BeTo

MesajSubiect: Re: Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT   Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT Icon_minitimeDum Apr 26 2015, 09:56

Itachi intra pe la 12-11,ca-s si eu on atunci .
Sus In jos
BeTo
Kaigai
Kaigai
BeTo

MesajSubiect: Re: Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT   Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT Icon_minitimeDum Apr 26 2015, 19:56

Am castigat .  wink Big Grin happy

1. BeTo VS Itachi2498
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT   Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT Icon_minitimeDum Apr 26 2015, 20:25

I-am trimis un mesaj acum doua zile lui DaNg3r0s-kun, dar nu l-a citit inca, intrucat nu a intrat pe forum in ultimul timp. Asadar, va trebui sa mai asteptam pana cand este disponibil.
Sus In jos
VastoLorde
Kaigai
Kaigai
VastoLorde

MesajSubiect: Re: Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT   Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT Icon_minitimeLun Apr 27 2015, 19:22

Hinata a castigat prin abandon impotriva lui DaNg3r0s, iar acum aceasta trebuie sa lupte cu DeadSoul pentru locul I.

Runda III (finala)
1.Hinata Hyūga VS DeadSoul

Runda I (pentru locul 3)
1. BeTo VS Itachi2498 castigator BeTo
2. Senpai VS  DaNg3r0s castigator Senpai
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai

MesajSubiect: Re: Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT   Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT Icon_minitimeMar Apr 28 2015, 17:18

Runda III (finala)
1.Hinata Hyūga VS DeadSoul

Runda Finala (pentru locul 3)
1. BeTo VS Senpai
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT   Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT Icon_minitimeMier Apr 29 2015, 20:09

DeadSoul a reusit sa ma invinga cu 3-2. Felicitari! : )
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai
DeadSoul

MesajSubiect: Re: Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT   Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT Icon_minitimeMier Apr 29 2015, 20:11

Hinata Hyūga a scris:
DeadSoul a reusit sa ma invinga cu 3-2. Felicitari! : )
Ultimul meci a fost atat de strans, ne-am jucat in jur de 20 de minute. : )) Mai ales pe final cand am mai ramas eu cu un caracter.
Sus In jos
Senpai
Senpai
Senpai

MesajSubiect: Re: Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT   Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT Icon_minitimeVin Mai 01 2015, 11:15

Primul Turneu s-a sfarsit. DeadSoul pe primul loc urmat de Hinata iar eu pe al 3 lea. O sa revin mai tarziu cu o actualizare a Campionatului si cu urmatorul turneu.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT   Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT Icon_minitime

Sus In jos

Primul Turneu Naruto-Arena: SFARSIT
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Concursuri :: Campionat Naruto-Arena-
Mergi direct la: