Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

IvyArt's Portofolio

In jos 
AutorMesaj
Ramona Andreea
Kaigai
Kaigai

Ryo : 0

IvyArt's Portofolio Empty
MesajSubiect: IvyArt's Portofolio   IvyArt's Portofolio Icon_minitimeLun Apr 06 2015, 23:20

*banner invizibil chiar aici* .

------

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Wiłl
Kaigai
Kaigai
Wiłl

MesajSubiect: Re: IvyArt's Portofolio   IvyArt's Portofolio Icon_minitimeJoi Apr 09 2015, 23:11

Foarte bune creatiile, si nu am nimic de adaugat. Ai cont deviant art cumva?
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri

MesajSubiect: Re: IvyArt's Portofolio   IvyArt's Portofolio Icon_minitimeSam Apr 11 2015, 11:55

Imi place tehnica ta si iti apreciez munca. Sunt foarte reusite, in special cel cu Nina. Cred  ca te uiti la TVD. Acum la avatare mai ai putin de lucrat, iar pe unele ar fi mers si un text frumos. Dar, neah, simplitatea e la putere. Vreau sa vad urmatoarele creatii.
Sus In jos
Ramona Andreea
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: IvyArt's Portofolio   IvyArt's Portofolio Icon_minitimeDum Apr 12 2015, 00:40

LOMG (exact , lmog) , iar mi-am uitat parola , bine că am rămas conectată pe tel .

#on : Nu am DA .
Mă uitam.
Nu îmi place să fac avatare , prea simplu.
Văd că ați murit .. lacrimi

New :

C4d-uri + a lot of renderssss

Asta poate fi etichetată ca manipulare .

p.s : cămăruţa am făcut-o cu rectangle tool . =]]

Și ultima :
Sus In jos
Rawkfiszt
Kaigai
Kaigai
Rawkfiszt

Ryo : -2

MesajSubiect: Re: IvyArt's Portofolio   IvyArt's Portofolio Icon_minitimeDum Apr 12 2015, 07:21

Unele semnaturi sunt chiar reusite. Bravo ! In general nu ma dau in vant dupa semnaturile C4D, dar sunt frumoase. Mai astept lucrari. ^_^

P.S: Nu vreau sa scriu un roman cum fac altii, despre cromatica, lumina etc. Spun daca imi place sau nu.
Sus In jos
Chocolate
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: IvyArt's Portofolio   IvyArt's Portofolio Icon_minitimeDum Apr 12 2015, 14:22

Well I'll be goddamned, dar îți iubesc stilul. Pare extrem, extrem de familiar, ceea ce îmi place; am senzația că am mai văzut lucrările tale pe un alt forum, dar nici să mă bați nu aș putea spune unde. Anyway, ai un stil frumos, curat, subtil, genial, efectele sunt bine gândite, folosește resursele la potențialul lor maxim--cel puțin c4d-urile, iubesc cum te joci cu ele; eu nu am fost niciodată tocmai grozavă cu c4d-urile. Cromatica și luminile sunt excelente, integrarea este wow, și... well, ai prins ideea. Teeny, tiny problem, though, multe lucrări par pixelate, dar tind să cred că sunt de la uploading. If not, however, do try to work on that a little bit ^_^
Una peste alta, I like it. Like, a lot. Like, nu am văzut lucrări atât de bune de ceva timp--și am văzut mult Photoshop la viața mea. Btw, de cât timp lucrezi?
Baftă în continuare.
Sus In jos
Ramona Andreea
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: IvyArt's Portofolio   IvyArt's Portofolio Icon_minitimeDum Apr 12 2015, 18:28

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
Well I'll be goddamned, dar îți iubesc stilul. Pare extrem, extrem de familiar, ceea ce îmi place; am senzația că am mai văzut lucrările tale pe un alt forum, dar nici să mă bați nu aș putea spune unde. Anyway, ai un stil frumos, curat, subtil, genial, efectele sunt bine gândite, folosește resursele la potențialul lor maxim--cel puțin c4d-urile, iubesc cum te joci cu ele; eu nu am fost niciodată tocmai grozavă cu c4d-urile. Cromatica și luminile sunt excelente, integrarea este wow, și... well, ai prins ideea. Teeny, tiny problem, though, multe lucrări par pixelate, dar tind să cred că sunt de la uploading. If not, however, do try to work on that a little bit ^_^
Una peste alta, I like it. Like, a lot. Like, nu am văzut lucrări atât de bune de ceva timp--și am văzut mult Photoshop la viața mea. Btw, de cât timp lucrezi?
Baftă în continuare.

Mulțumeac pentru cnc . :d
Păy lucrãriile le am postate doar pe n-b , cs16 și forumul de la wom2 . Cel mai sigur mă știi de pe n-b . fericit)

Încerc să lucrez la smudge ... Nu prea îmi iese dar încerc

2
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - oribilă

Am început din decembrie anul trecut dar m-am lăsat repede ... pur și simplu nu puteam suporta că altora le iese și mie nu.
Am reînceput acum două luni ... nu îmi aduc aminte motivul , dar oricum ,mă bucur că am făcut-o . :d
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri

MesajSubiect: Re: IvyArt's Portofolio   IvyArt's Portofolio Icon_minitimeDum Apr 12 2015, 23:25

2. - Oribila - Minti.
E superba. Chiar imi place foarte mult. Pai foarte bine ca ai revenit la asta, cand iti place un lucru il faci. Acum despre lucrare: Efectele sunt sensation si luminile sunt acolo unde trebuie. Nu imi imaginez o alta forma a acestei lucrari, imi place foarte mult exact asa cum e. Am analizat foarte bine si celelalte postari si pot spune ca iti ies foarte bune.
Vreau sa vad si ceva diferit, ceva nou. Astept sa vad ce mai lucrezi.
Sus In jos
Ramona Andreea
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: IvyArt's Portofolio   IvyArt's Portofolio Icon_minitimeLun Apr 13 2015, 23:35

Mă plictisesccccccccc

Sus In jos
Wiłl
Kaigai
Kaigai
Wiłl

MesajSubiect: Re: IvyArt's Portofolio   IvyArt's Portofolio Icon_minitimeMier Apr 15 2015, 11:12

Arata bine. desi ar da bine si niste text in coltul stanga jos cu regula aia 3 cu sistemul de axe. Poti face una si cu Yuuki Terumi?
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: IvyArt's Portofolio   IvyArt's Portofolio Icon_minitime

Sus In jos

IvyArt's Portofolio
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Creaţii Grafice :: Creaţii Photoshop-
Mergi direct la: