Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Cel mai tare cadou

In jos 
AutorMesaj
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri

Ryo : 0

Cel mai tare cadou Empty
MesajSubiect: Cel mai tare cadou   Cel mai tare cadou Icon_minitimeLun Apr 13 2015, 20:47

Hei all. Cum sunteti? Odata cu acest topic vreau sa va urez un Paste fericit si cele mai calduroase momente de familie. 

Cu totii am primit o data un cadou, dar care v-a intrat cel mai mult la suflet? Pe care il considerati special? 

Cel mai frumos, special si preferat cadou primit il am de la prietena mea cea mai buna. In ziua de Craciun mi-a daruit o bratara care are initiala numelui meu, Ana. Pe langa bratara mi-a dat si cele doua volume din ''Fluturi'' si o carte despre istoria otomanilor. Dupa acest cadou sunt sigura ca vreau sa-i multumesc tatalui meu pentru cartile daruite acum ceva timp. 

Dar la voi? Care este cel mai frumos cadou primit?
Sus In jos
VastoLorde
Kaigai
Kaigai
VastoLorde

Cel mai tare cadou Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai tare cadou   Cel mai tare cadou Icon_minitimeLun Apr 13 2015, 21:48

Pai cred ca laptopul de pe care sunt intrat acum pe forum fericit primit de la parinti de ziua mea ,fara el nu puteam gasi aceasta comunitate minunata. (ba cred ca puteam si de pe telefon , hmm.. rolling on the floor )
Sus In jos
VictorDS
Kaigai
Kaigai
VictorDS

Cel mai tare cadou Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai tare cadou   Cel mai tare cadou Icon_minitimeJoi Apr 16 2015, 02:57

Am 3 cadouri pe care trebuie sa le mentionez in ordine cronologica fericit

1. Trenuletul electric pe care l-am primit de la tatal meu cand aveam 4 ani.
2. Barca gonflabila pe care am primit-o de la tatal meu cand aveam 11 ani.
3. Lantul pe care l-am primit de la prietena mea. Avea un glont pe el. Din pacate am pierdut glontul in mare cand am vrut sa imi pun lantul la gat. (RUSINEEE) Mi-a parut tare rau dupa lantul ala si inca imi pare. De fapt dupa glont ca inca mai am lantul.
Sus In jos
vincentiuluancu
Kaigai
Kaigai

Cel mai tare cadou Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai tare cadou   Cel mai tare cadou Icon_minitimeVin Apr 17 2015, 19:22

Acum un an am primit o tastura din asta: falit.net/tastatura-virtuala-epic-keyboard/ . Cel mai bun accesoriu de calculator care l-am avut pana acum fericit
Sus In jos
TaniaKro
Kaigai
Kaigai
TaniaKro

Cel mai tare cadou Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai tare cadou   Cel mai tare cadou Icon_minitimeMier Mai 20 2015, 00:00

Oh. Cred ca bicicleta primita la 3 ani si bratara super cute facuta de o prietena, pe care mi-a daruit-o incalcandu-si, cu drag, o regula proprie.
Sus In jos
TbeatZz_
Kaigai
Kaigai
TbeatZz_

Cel mai tare cadou Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai tare cadou   Cel mai tare cadou Icon_minitimeSam Iun 27 2015, 08:08

Hmm... Ce sa zic , o perece de ciorapi de la Adidas?
Ok , presupun ca mouse-ul Razer Deathadder care NU mi-a fost daruit , mi-au fost dati banii cu care sa-l pot cumpara.
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi

Ryo : -3

Cel mai tare cadou Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai tare cadou   Cel mai tare cadou Icon_minitimeSam Iun 27 2015, 21:03

Cel mai frumos cadou pe care l-am primit de la cineva este Sasha, primul meu Husky.
Sus In jos
UchihaBTW
Kaigai
Kaigai
UchihaBTW

Cel mai tare cadou Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai tare cadou   Cel mai tare cadou Icon_minitimeLun Iun 29 2015, 12:58

hmm..cel mai frumos cadou ...sa zicem ca a fost un laptop chiar de la bunica .
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta

Cel mai tare cadou Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai tare cadou   Cel mai tare cadou Icon_minitimeLun Iun 29 2015, 13:57

Cel mai frumos cadou? Emm, cred că un buchet din cincisprezece trandafiri de la mama, chiar anul ăsta.
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

Cel mai tare cadou Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai tare cadou   Cel mai tare cadou Icon_minitimeMar Iun 30 2015, 15:03

Am primit de ziua mea, cand am facut 18 ani, un iepure inalt de 1 m. L-am primit de la Ionut <3 Are si o melodie frumoasa. Cand nu am ce face, il iau in brate si il pun sa cante. Mi-a mai dat un iepuras prin clasa a 12a. Fara nicio ocazie. Imi place atat de mult, incat dorm cu el fericit) Inainte sa-l primesc, dormeam cu un iepure roz primit de la mama acum multi ani. O.O Nu as putea sa dorm fara sa am o jucarie de plus langa mine. Asta inseamna ca sunt un iepure? O.O

P.S.: Mi-a promis ca mi-o ia pe Elsa din Frozen fericit)) Mda ... colectez papusi fericit)

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel

Ryo : 1

Cel mai tare cadou Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai tare cadou   Cel mai tare cadou Icon_minitimeMar Iun 30 2015, 17:12

Oo, păi deci am mai multe:
Am un Pikachu de pluș de la vecina, un tricou cu Snoopy de la cea mai bună prietenă, un Pikachu ce luminează de la Ana, un cățel de pluș pe care mama l-a botezat Carter de la Damaris, de la ea și un cuțit din abanos sau ce e ăla. o.o Îmi ador și patul nou, l-am primit de ziua mea, se pune? L-am stricat pe cel vechi cu o săptămână înainte. 

îmi ador și genunchierele de handbal
Sus In jos
VictorDS
Kaigai
Kaigai
VictorDS

Cel mai tare cadou Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai tare cadou   Cel mai tare cadou Icon_minitimeSam Iul 11 2015, 02:31

Stiu deja ce o sa primesc peste o luna si intra pe lista mea de cele mai tari cadouri de pana acum. O sa primesc albumul lui Vlad Dobrescu de la CTC. Albumul se numeste "In sfarsit" . Vlad Dobrescu imi place foarte mult, iar acum voi primi albumul in format fizic deci sunt foarte fericit!!!
Sus In jos
Ren Uchiha
Kaigai
Kaigai
Ren Uchiha

Cel mai tare cadou Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai tare cadou   Cel mai tare cadou Icon_minitimeDum Iul 19 2015, 16:35

Cel mai frumos cadou a fost o katana primita de la vara-miu anul trecut.Pot sa zic ca am spart multe chestii cu ea.
Sus In jos
Asura
Genin Konoha
Genin Konoha
Asura

Ryo : 308

Cel mai tare cadou Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai tare cadou   Cel mai tare cadou Icon_minitimeMier Aug 10 2016, 20:36

Cel mai frumos cadou pe care l-am primit a fost un nou pc.
Sus In jos
Ayame
Asistent Konoha
Asistent Konoha
Ayame

Ryo : 164

Cel mai tare cadou Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai tare cadou   Cel mai tare cadou Icon_minitimeMier Noi 30 2016, 22:57

Cel mai tare cadou pe care l-am primit a fost setul meu de tobe, de la parinti cand am implinit 18 ani. Aa...si biletul la Slipknot primit de Craciun...si cel la Rockstadt pe care mi l-am cumparat eu.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
"Art..is an explosion!!"
Sus In jos
Continut sponsorizat

Cel mai tare cadou Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai tare cadou   Cel mai tare cadou Icon_minitime

Sus In jos

Cel mai tare cadou
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Entertainment :: Discuţii Libere-