Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

Ryo : 0

Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta Empty
MesajSubiect: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta Icon_minitimeVin Sept 28 2012, 21:47

inainte de a posta primul capitol vreau sa spun ca este prima data cand incerc un fic de genul asta.am sa imi dau toata silinta sa iasa cat mai frumos.vreau sa imi spuneti ce credeti de noua ideie a mea.

preview

intr-o padure intunecat trei adolescenti zburau din copac in copac fara a scoate niciun sunet,la un momendat figura care ii conducea pe cei doi se opreste si sopteste celorlalti doi:

jiraia,orocimaru am ajuns la destinatie spune pustoica cu parul blond celor doi.

prima misiune ca jounini haha ......tsunade, spune jiraia fericit

taci inbecilule ca poate ne aude cineva,suntem aici doar sa spionam adauga orocimaru vizibil iritat.

orocimaru are dreptate jiraia si.......dar nu a apucat sa termine ca o lumina puternica se poate vedea pe cer si ceva cade cu putere peste cei trei.

tsunade se ridica tinanduse de cap si vede ca era la cati va centimetri de fata unui om necunoscut.

ochi albastri ca marea intalnesc ochi aurii ca mierea si sa aude doua voci simultan zicand:tu cine esti?

spunetimi ce credeti[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Sasuke-kun
Kaigai
Kaigai
Sasuke-kun

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta Icon_minitimeVin Sept 28 2012, 21:49

Tareeeeee
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta Icon_minitimeVin Sept 28 2012, 21:50

interesant fericit[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

Ryo : 3

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta Icon_minitimeVin Sept 28 2012, 21:52

destul de interesant pune next ca sa iti zic exact LoL
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta Icon_minitimeDum Sept 30 2012, 19:14

capitolul-l- cazut din cer

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

intr-o padure intunecat trei adolescenti zburau din copac in copac fara a scoate niciun sunet,la un momendat figura care ii conducea pe cei doi se opreste si sopteste celorlalti doi:

jiraia,orocimaru am ajuns la destinatie spune pustoica cu parul blond celor doi.

prima misiune ca jounini haha ......tsunade, spune jiraia fericit

taci inbecilule ca poate ne aude cineva,suntem aici doar sa spionam adauga orocimaru vizibil iritat.

orocimaru are dreptate jiraia si.......dar nu a apucat sa termine ca o lumina puternica se poate vedea pe cer si ceva cade cu putere peste cei trei.

tsunade se ridica tinanduse de cap si vede ca era la cati va centimetri de fata unui om necunoscut.

ochi albastri ca marea intalnesc ochi aurii ca mierea si sa aude doua voci simultan zicand:tu cine esti? dar acel blond cu ochi albastri nu apuca sa raspunda ca se aude niste voci strigand:STAI CINE ESTE ACOLO?cei trei ninja din konoha se dau inapoi si incearca sa se retraga dar e prea tarziu pentru ca sase ninja din kiri[satul scuns in apa] ii ataca.cei sase ii inconjoara si striga in acelasi tip:stilul apa-inchisoarea celor patru pereti de apa,cu asta patru pereti de apa se ridica din pamant si ii prinde pe cei trei. .....cei trei?parca erau patru,tsunade se uita in jur dar acelom ce a cazut peste ei a disparut.orocimaru nu mai sta pe ganduri si striga:stilul vant-sabiile vantului-siniste lame din vant se formeaza si se indreapta catre bariera de apa lovind peretele cu putere distrugandul.jirai face niste semne si striga:stilul foc-flacarile dragonului-si o flacara mare se indreapta catre trei din cei sase kiri shinobi dar cei lalti trei contracareaza cu doi dragon de apa ce izbeste flacara provocand o ceata intensa ce ii separa pe cei din konoha.

cu naruto

cand acac bariera din apa sa ridicat profitand de surprinderea celor trei naruto a folosit un kunai pentru Flying Thunder God Technique si sa teleportat de langa ei. ......ce sa intamplat?,chiar am ajuns in trecut?.......fata aia sigur era tsunade si......orocimaru? ehhh....ce cidat mi se pare,nu trebuia sa ma joc cu sigiliile alea.dar ce sa fac acum?trebuie sa gasesc o cale sa ma intorc inapoi si pentru asta treuie sa ajung in konoha.

tsunade mergea usor prin padure cautandui pe coechipieri ei dar dintrun tufis poate sa vada acel om ce lea stricat misiunea.isi scoate un kunai si sa pregateste s il atace
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta Icon_minitimeDum Sept 30 2012, 19:37

foarte fain!!! next! Aplauze
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta Icon_minitimeDum Sept 30 2012, 20:14

o sa incerc ceva nou in asta
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta Icon_minitimeDum Sept 30 2012, 20:16

pune next LoL . fain
Sus In jos
NarutoxSasuke
Kaigai
Kaigai
NarutoxSasuke

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta Icon_minitimeDum Sept 30 2012, 20:47

awesome NEXT wink
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta Icon_minitimeDum Sept 30 2012, 21:00

nextttt Sasuke root
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta Icon_minitimeLun Oct 01 2012, 12:21

capitolul-ll-sant din viitor

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

cum statea naruto de se gandea cum sa ajunga in konoha simte o prezenta in spatele lui si cu coada ochilui vede cum un kunai e aproape sa il loveasca in spate dar face un flic in fata si il evita in ultimul moment.

esti bun asta se vede dar azi vei muri aici spune tsunade.

aaaaaa....stai,stai...nu vreau sa ma lupt cu tine spune naruto punandusi minile in fata in semn de aparare.

dar tsunade nu il asculta si il atac cu o serie de lovituri din picioare si cati va pumni care naruto ii evita cu usurinta dat find faptul ca era mai rapid.

vazand ca tsunade nu se opreste naruto pregateste un sigiliu in palma si cand contreaza o lovitura de a lu tsunade o marcheaza,intro clipa naruto era in spatele ei cu un kunai presat pe gat.cred ca e timpul sa te opresti tsunade senju.tsunade incremeneste:cum a ajuns in spatele meu?nici nu l-am vazut.

uite tsunade,din niste inprejurari complicate am nimerit aici,nu vreau sa fiu amestecat in treburile voastre.cine esti tu?si cum de imi sti numele?

imi pare rau dar nu pot sa iti spun dar credema ca sunt de partea voastra.hm......tu crezi ca eu o sa cred un necunoscut asa de o data?

daca vream sa te omor o faceam acum nu crezi?spune naruto

hhhhmmmm.........si acum ce facem?intreaba tsunade?

trebuie neaparat sa vorbesc cu hokage sama este foarte inportant,si ca sa ma crezi am sa ma las sa fiu prizionerul tau.hhhmmm.......foarte bine.naruto lasa kunaiul jos iar tsunade ii pune un sigiliu[bunica lu tsunade este uzumaki mito si si a invatato sigili] pe frunte sa nu mai pota sa isi foloseasca cheakra.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

in konoha

hiruzen sarutobi asista la inceperea extrageri lu kibi[kurama] din mito uzumaki pentru a fi inplantat in kushina uzumaki care a fost adusa din uzisho si care avea debea sase ani.in momentul inceperi extrageri toti au ramas socati de odata kiubi a disparut si nu era nici urma de demon.sarutobi a dat ordine la toti anbu care erau disponibili sa cerceteze dar in zadar.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

inapoi cu naruto

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

tsunade mergea cu naruto prin padure ce era legat cu minile la spate si se apropie de un foc,era jiraia si orocimaru.insfarsit ai aparut........hmmm cine e acesta?intreaba orocimaru.este prizonierul meu si am sa il iau cu noi in konoha.tsunade nu cred ca este o ideie buna spune jiraia ce continua sti bine ca suntem in prag de razboi si poate sa fie un spion.daca se dovedeste a fi spion no sa mai plece din konoha si va fi executat spune tsunade.la care cei doi nu mai zic nimic.

trei zile mai tarziu cei trei treceau pe poarta centrala din konoha.

in birou la hokage

aaaaaa vati intors spune sarutobi cu un zambet mic,cum a fost misiunea?

..............am esuat.....din cauza lui spune tsunade aratand cu degetul la naruto. ..............cine este el? asta vrem si noi sa stim dar a zis ca o sa vorbeasca doar cu tine sensei spune jiraia.

hmmm......ok sunt aici acum vorbeste.o sa vorbesc doar daca suntem singuri..... sarutobi ridica o geana dar nu zice nimic.stati linistit hokage sama cine ar fi nebunul ala sa va atace doar sunteti polecrit dumneseul shinobilor.

hmmm.....bine iesiti toti afara cu asta cei trei si anbu care stateau ascunsi in birou pleaca.acum vorbeste....cine esti tu?

sunt un shinobi din konoha....mai egzact sunt din viitor
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta Icon_minitimeLun Oct 01 2012, 13:13

next repede ca m-ai lasat in suspans Aplauze
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta Icon_minitimeLun Oct 01 2012, 15:12

mine nextul
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta Icon_minitimeLun Oct 01 2012, 18:02

capitolul-lll-schimbari ale sorti

sarutobi se uita atent la naruto fara nicio reactie..............credeam ca un spion poate gasi o scuza mai buna decat asta........ .este adevarat si pot sa iti dovedesc batrane spune naruto vizibiliritat. .......hmmm si cum ai de gand sa faci asta? simplu numele meu este naruto uzumaki,parinti mei sunt kushina uzumaki si minato namikaze,am fost ucenicul lu jiraia sanin drept dovada naruto inchide ochii si cand ii deschide era in sage mode.pipa lu sarutobi ia cazut din gura.numai jiraia poate intra in sage mode spune sarutobi in gand.nu numai asta sunt al treilea jinchuuriki of kyuubi no youko ceeeeeee?ai spus jinchuuriki of kyuubi no youko? da si naruto isi ridica bluza si ii art sigiliu.

...........deci asta sa intamlpat cu kiuubi,chiar poate sa fie adevarat?hmmmm.........sa zicem ca te cred cum ai ajuns aici?pai........am unblt cu niste sigilii lasate de mito uzumaki si de mama mea,am incerct sa inbuatatesc tehnica tatalui meu.este o tehnica timp-spatiu cu care te teleportezi cu jutorul la niste sigilii si se pare ca am facuto lata. .........nimeni nu are voe la acele sigilii doar senju,cum ai pus mana pe ele?tsunade mi lea dat.iimmm mie greu sa cred,doar daca in cazul....... .ti-ei dat seama batrane sunt Rokunndaime hokage.si vrei sa imi spui ca kiubi este in tine acum? aammmm......da.hmmm....ce ai de gand sa faci acum?sincer nu stiu si asta ma streseaza sper ca gasesc un mod de a ma ntoarce inapoi.hmmm....bine.hai cu mine.unde mergem?ai zis ca esti hokage vreau sa vad de ce esti in stare.hahaha...ai sa pierzi batrane.asta o sa mai vedem.

in terenurile particulare ale lu hokage naruto si sarutobi stau fata in fata fara a face nici unu nici-o miscare cand de-o data naruto ataca intro viteza incredibila siincearca sa-i aplice o lovitura puternica de pumn dar sarutobi se lasa pe spate si contracareaza cu o lovitura de picior ce naruto o bareaza cu mana apoi face un flic inapoi.nici nu ai ideie batrane cate nopti am visat la asta ce zici sa sarim peste treburile usoare si sa o lom serios.chiar te rog frumos spune sarutobi.stilul vant tornada distrugatoare striga naruto la care o tornada puternica se indreapta catre sarutobi.al treilea hokage face niste semne si striga stilul pamant-zid de pamant si un imens zid se ridica din pamant si tornada se izbeste cu putere in el.sarutobi se uita dupa naruto dar nu il vede dar simte o prezenta in spatele lui care stiga rasengan si un rasengan se loveste de sarutobi care se farama intro gramada de pamant.hhmm....clona de pamant....unde este.naruto simte ceva sub picioare si sare in aer si de sub pamant doua maini iese gata sa il prinda.sarutobi face niste semne si izbeste palma in pamant si striga-Summoning Technique (Monkey King: Enma] si cu asta o gorila apare langa el care se transforma intr-un baston imens.cand vede asta naruto intra in sage mode si striga tu ai vrut asta batrane-o bila de chakra se formeaza in man dupa care se adauga niste lame de vant care se transforma intrun shuriken-stilul vant-Rasenshuriken si shurikenul se indreapta catre sarutobi dar striga king ema cusca de protectie si o cusca se formeaza in jurul lui iar shurikenul se loveste in ia.forta jutsului lu naruto este mai puternica si chiar daca sarutobi na patit nimic ema era serios ranita si a fost nevoit sa renunte la ia dar este trezit de ceva rece ce simte la gat era naruto cu un kunai lipit de gatul lui.aaaa.....cum?cand?iti aminteste de tehnica care tiam ziso in birou?hhmmm.....se numeste Flying Thunder God Technique.dar cum mai marcat?cand?......si sarutobi isi da seama singur,in momentul in care a lovit cu piciorul la inceputul bataliei,hhmm......am pierdut bataliainca de la inceput nu-i asa naruto?.........da...... dar sa nu iti para rau nu aveai de unde sa sti cum fuctioneaza.hhmmm...da eu zic sa incheiem aici lupta.ai dreptate.

mi sa parut mie sau te-ai retinut in lupta asta?.........hm....un shinobi nu poate sa isi arate toate tehnicile nu este asa? asa este ai dreptate.

doua zeci de minute mai tarziu in birou:naruto o sa stai in camera de oaspeti deocamdata pana cand ne gandim ce sa facem. bine dar nu pot sa stau mult intr-o camera nuimi sta in fire.cu asta naruto se duce in camera si se gandeste ce va mai aduce ziua de maine
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta Icon_minitimeLun Oct 01 2012, 18:37

foarte fain mai ales lupta dintre naruto si sarutobi!!!next redepe Aplauze Aplauze
Sus In jos
EnzeruHaRoze
Kaigai
Kaigai
EnzeruHaRoze

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta Icon_minitimeLun Oct 01 2012, 18:39

Interesant descrisa sa lupta, bravo [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta Icon_minitimeLun Oct 01 2012, 19:35

super pune next!!! fericit
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta Icon_minitimeLun Oct 01 2012, 19:37

aine nextul
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta Icon_minitimeMar Oct 02 2012, 15:52

capitolul-lv-anbu?

naruto statea in pat si se gandea cum sa faca sa ajunga inapoi in timpul lui cand de odata aude un ciocanit la usa.intra sune naruto si cu asta usa se deschide si un anbu intra:naruto uzumaki lord hokage te cheama in birou.zece minute mai trziu naruto se afla in birou.

naruto am stat si mam gandit mult si am decis sa te intergrez in trupele noastre.....ce prere ai?......hmm?nu ca nas vrea da sti ca eu nu trebuie sa fiu aici si pot sa modific trecutul,nu cred ca este o ideie buna.hahaha...ai vorbit ca un adevarat hokage,ai dreptate dar deja sa modificat istoria dar prin simplu fapt ca esti aici. ..........da dar.........nu stiu ce sa zic.naruto tu sti deja presupun ce o sa se intample si acum ca razboiul se apropie putem sa salvam o gramada de camarazi nu crezi?.............of .......bine la ce teai gandit? hmmm...ambu.anbu? pe cine o sa il am ca capitan?stiu ca esti pregatit sa conduci o echipa dar daca deodata un necunoscut ar conduce o echipa ar bate la ochi asa ca mam gandit sa te bag in trupa lu sakumo hatake[colt alb] hmm..bine,cand voi incepe?maine dimineata ia o bandana de aici,de azi inainte esti shinobi al konohai oficial.naruto mergea pe strada si era plin de canduri ne dand atentie trecatorilor se izbeste de cineva.aahhh..scuzama nu am vazut,dar cand ridica privirea nu era nimeni alta decat senju tsunade.aaaammm.......

TU.....CE CAUTI AICI? AM CREZUT CA TEAU BAGAT LA INCHISOARE PANA CUM.din nefericire pentru tine sunt inca aici,zice naruto vizibil amuzat de reactia ei.tsunade se uita mai atent si vede bandana cu simbolul konohai pe fruntea lui.deci esti ninja din satul nostru?da raspunde naruto.si cum de nu te-am vazut pe aici pana cum?mam nascut aici dar am fost plecat pentru mult timp[naruto bine inteles ca minte]hhhmmm......si nu ai putut sa zici asta de la inceput?cum team zis prima data au fost niste inprejurari complicate.uite ca sa ma revasez pentru ce te-am facut o sa te scot sa lom cina in preuna in seara asta,ce zici?hahaha....nici bine nu mai cunoscut si vrei sa te dai la mine? hamm?ce te face sa crezi asta?tocmai mai invitat in oras,tie ce iti spune asta?uite care este treaba nu ma dau la tine si nici nu vreau sincer dar asta este modul meu de ami cere iertare.adica ce vrei sa spui ca nu sunt atractiva?of...domne,nu asta este dar sunt sigur ca o fata asa frumoasa ca tine are deja un prieten[naruto a mintit din nou el stia ca il are pe dan deja]si nu as vrea sa imi fac asa repede dusmani.hmm........cine este omul acesta? este asa misterios,daca ii acept invitatia poate pot afla ceva maimulte despre el,zice tsunade in gandul ei.farte bine iti acept propunerea dar sa stii ca nu este o intalnire.aaahaha serios,normal cum am mai spus este doar ca vreau sa imi cer iertre[de ce mi se pare acum ca asta seamana egzact ca timpul acela cand mereu ii spuneam lu sakura sa iasa cu mine?]foarte bine ne intalnim la ora opt e bine?opt e bine sio sa aleg eu restaurantul zice tsunade.bine deacord cu asta cei doi se indreapta in directi diferite.hhhmmm sunt curios cum se comporta tsunade la varsta asta
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta Icon_minitimeMar Oct 02 2012, 18:02

sper ca va place?
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta Icon_minitimeMar Oct 02 2012, 18:25

taree next
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta Icon_minitimeMar Oct 02 2012, 22:10

dragutza wink
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes

Ryo : -1

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta Icon_minitimeMar Oct 02 2012, 22:15

Eh e destul de interesanta :DF
Sus In jos
Cr1sT1
Kaigai
Kaigai
Cr1sT1

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta Icon_minitimeMier Oct 03 2012, 01:27

Mama ce super e LoL Sogi baga next t te rog chiar vreau sa aflu ce se intampla LoL
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta Icon_minitimeVin Oct 05 2012, 15:38

capitolul-v-o seara intersanta

naruto statea pe o banca in parc sub o salcie pletoasa,era ora opt si tsunade inca nu venise.naruto era inbracat intro yakuta portocalie si parul ii era sburlit si flutura in vant pe scurt arata bine.se uita in josul alei si vede un par blond ca aurul si niste ochi ca mierea ce stralucea la lumina lmpilor ce atarnau de stalpi parcului.era tsunade inbracata intro yakuta mov vizibil aratandui formele perfecte si sani frumosi.aaahhh.....nu miam dat seama cat de bine arata tsunade pana acum.......aaahhhhh nu pot sa cred ce gandesc asta este bunica tsunde.buna naruto vad ca ai venit spune tsunade.normal ce credeai ca o sa ma eschivez raspunde naruto vizibil amuzat.cum unde mergem?ca ziceai ca o sa alegi tu restaurantul.ai sa vezi tu,zice tsunade si cu asta cei doi se indreapta catre restaurant.cei doi se aseaza la masa dupa care tsunade ia meniul si se uita in el.intre timp naruto comanda o sticla de sake.dupa cei doi au mancat au ineput sa vorbeasca despre nimicuri pana cand tsunade sa decis sa il traga un pic de limba.si.....naruto cum se face ca nimeni din konoha nu te cunoaste?vad ca te-ai intersat un pic de mine,simplu nu prea am stat in konoha si la sfarsitul misiuni raportam mereu lu hakage personal. .......hmmm in teleg darsi asa trebuia sa ai macar un prieten aici.nu nu am vezi tu tsunade eu am un statut special ce este stric secret[bine inteles ca naruto mintea de rupea pamantul].si acum sa decis sa te dezvalui si sa ramai in konoha? .....iiimm da ceva de genul asta.acum ca ai ramas aici ce ai degand sa faci? sincer chiar nu stiu cred ca o sa incerc sa imi apar satul,unu din visele mele cand eram copil era sa devin hokage.ceeee? asta este visullu nawaki si den,spune tsunade in gand.inteleg......cine stie acum ca razboiul va incepe multe fete noi se vor face legende,spune tsunade.da ai dreptate dar eu nu vad asa lucrurile,nu mia placut niciodata razboiul si incerc sa evit conflictul daca se poate.dupa cei doi au mai schimbat cateva cuvinte sau ridicat de la masa si sau indreptat catre parc.intimp ce cei doi mergeau pe aleie tsunade intreaba:sti ceva naruto am vazut ca nu mai intrebt lucruri personale si nici nu ai incercat sa te dai la mine.cum team spus tsunade masa din seara asta a fost un mod de a spune ca imi pare rau. .....esti primul barbat ce ma cunoscut si nu sa dat la mine. ........pai eu nu sunt toti barbati sunt doar naruto spune zambind si uitanduse direct in ochi ei.cat despre tsunade nu sa asteptat la asta nu numai ca nu a aflat nimic despre naruto dar a inceput sa aiba un sentiment ciudat cea ce nuii covenea pentuca il avea de dan.dupa mica plimbare cei doi si-au promis ca o sa se mai intalneasca,dupa care sau despartit si au plecat in directi diferite cuun singur gand asta fost o seara intersanta.

a doua zi de dimineata naruto a fost chemat in birou la sarutobi.naruto am niste vesti proaste pentru tine. .......ce vesti?imi pare rau sa iti zic dar.......nu mai poti sa te intorci in viitor. ........ceeeeeeeeeeeeeeee?cum asa? simplu naruto o data ce teai intors in trecut viitorul a fost sters.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta Icon_minitime

Sus In jos

Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: