Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

Ryo : 3

Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 2 Icon_minitimeVin Oct 05 2012, 16:06

woow ce fain!!!next repede ca ma omori cu suspansu tau!!! Yondaime
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 2 Icon_minitimeVin Oct 05 2012, 16:24

super sogi xD vreau nextt
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 06 2012, 14:08

capitolul-vl-ce sa fac acum?

naruto sta in birou la sarutobi pe ganduri.........hhhhmmmm,tot nu inteleg,nam facut nimic sa schimb viitorul.aaahhh....naruto dar prin simpla ta prezenta aici ai modificat viitorul,intelegi acum? da inteleg...........daca stau si ma gandesc mai bine egzista si o parte buna a lucrurilor, pot sa schimb lucrurile si pot preveni multe vieti ca sa moara degeaba.da ai dreptate.batrane ai zis ca sunt in ambu,nu?......da poti sa alcatuiesti o echipa speciala sa reactioneze in cazuri critice?......da de ce? .......vreau ca sa incep sa extirp inca de acum viitorul rau.si pe cine aiin minte?.........viitori sanini desigur.adica vrei sa spui jiraia,orocimaru si tsunade?da stiu ca inca nu sunt atat de puternici ca in viitor[aveau doar 16 ani in prezent] dar cu timpul vor deveni.si vrei sa fi tu capitanul nu....naruto? da asta vreau desigur daca se poate. hhhhmmmm..........bine deacord am sa ii instintez de asta.

a doua zi pe terenurile de antrenament tsunade,jiraia si orocimaru stateau si asteptau noul capitan.ce crezi despre noul capitan orocimaru? intreaba jiraia.

hhhmmm sincer nu stiu dar presupun ca este destul de puternic ca sa il puna capitan la echipa noastra.da adevarat dar cea ce este mai ciudat este ca sarutobi nu a vreut sa ne dea numele lui spune tsunade.la care ceilalti doi aproba.jumatate de ora a trecut care sa facut itro ora.ce face ala de nu mai vine intreaba jiraia dar nu termina vorba ca simte o prezenta in spatele lui.scuzati de intarziere mam ratacit pe drumul vieti spune naruto[care a decis sa rupa o fila din caetul lu kakshi]ccceeee? tu?toti trei in cor.aaaahhh linistitiva am avut un pic de treaba.deci tu esti capitanul nostru?d eu sunt.inaite de a incepe am sa ma prezint,voi nu trebe ca deja vam citit dosarele.ma cheama naruto uzumaki,imi place ramenul,si ca dorinta de viitor este sa imi protejez satul.deocamdata e deajuns.acum......aceasta echipa se va ocupa numai cu cazuri extreme,o sa fim trimisi in misiuni foarte dificile pentru ca toti patru aici suntem deasupra unui jounin. ce ziceti de o lupta sa vedem cat de binene coordonam?toti aproba,ok acum eu si orocimaru avem principala afinitate vant asa ca e normal ca eu si jiraia sa fim coechipieri nu?incodata cei trei aproba.ok sa incepem.cei patru stateau fata in fata fara sa faca nici unu prima miscare,la un moment dat orocimaru pleaca cu viteza catre naruto si incearca sa ii dea o lovitura de picior dar naruto se lasa pe spate si eschiveaza dupa care trimite un pumn in fata lu orocimaru care dispare.aaa la naiba genjutsu.dar este trezit deo lovitura de pumn ce vine dela tsunade dar sinaruto se transformaintrun nor de fum.jiraia nu mai sta pe ganduri si striga:stilul foc-flacarile dragonului si o flacara gigantica iese din gura lui direct care orocimaru dar orocimaru contreaza si striga :stilul pamant-zid de pamant si un zid de pamant iese si in fata lui si il apara de flacari.tsunade face niste semne si striga stilul apa-doi dragoni gemeni dragoni se indreapta catrejiraia dar aude o voce stilul apa vortex urias si o mini tornada de apa izbeste cei doi dragoni dispersndui.cei patru stau fata in fata privinduse,cei trei au realizat ca acest naruto e mult mai muternic de cat se arata si fac niste semne si striga:summoning jutsu si trei animale gigantice apar in zona era o brasca,un sarpe si un melc iar cei trei stateau pe capetele lor.HEI AM CREZUT CA ESTE DOAR O LUPTA DE ANTRENAMENT striga naruto vizibil frustrat dar cei trei doar zambesc si tsunade raspunde.stim ca esti mult mai puternic de cat te arati vrem sa vedem adevarata ta putere.nu cred ca este o ideie buna.hhhmmm...atunci nu o sa te respectam ca capitan al nostru spune orocimaru. hhhhmmm bine daca vreti respect o sa va pun la locurile voatre.naruto inchide ochii si de o data o chakra galbena il invaluie si ochii i se fac rosii si cu pupila ca de pisica[ce rost mai are sa ma ascund ca nu pot sa mai ma intorc in viitor,cred ca este timpul sa folosesc pentru prima oara jutsu ce mi la dat kurama spune naruto in gand]face niste semne si izbeste palmain pamant:summoning jutsu si dintrun nor gigantic de fum apare vulpea cu noua cozi in toata maretia ei ce ragneste de tremura munti
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 06 2012, 15:10

ce fain!!bravooo si next repede!!! Aplauze
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 06 2012, 16:18

imi place cum descrii acest fic, bv bv fericit
Sus In jos
EnzeruHaRoze
Kaigai
Kaigai
EnzeruHaRoze

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 06 2012, 16:23

Interesant, imi place ca descri lupte. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Bravo.
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 06 2012, 18:45

mersi fain de apreciere
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 2 Icon_minitimeVin Oct 19 2012, 21:43

manuitorul de demoni

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

cand cei trei au vazut demonul au inlemnit,stiau ca este puternic dar nu se asteptau la asta.kurama...incearca sa nu ii ranesti prea tare,cu asta demonul se napusteste catre cele trei animale.cu o coada o loveste pe katsuia ce o trimite intro stanca crapando iar cu gura il prinde pe manda de cap.gamabunta reuseste sa eschiveze dar se trezeste si el cu o coada in cap ce il trimite tavalinduse daramand niste copaci.naruto vazand ca cei trei au fost socati si neatenti face niste semne si alte doua clone apare langa el.cu asta cei trei naruto dispar intro lumina galbena.tsunade ,jiraia si orocimaru simt ceva rece la gat fie care aveau cate un kunai la gat gata sa le ia viata.cei trei aud o voce soptind in spatele la fie care.cel mai mult urasc cand cineva ma subestimeaza.cele trei animale sau intorsin lumea lor iar naruto statea in fata celor trei cu kurama in spatele lui.jiraia,orocimaru,tsunade cea ce ati vazut azi este un secret clasat ca S ,nu trebuie sa stie nimeni de asta.cu asta cei trei da din cap.vulpea se transforma intrun nor de fum ce apoi dispare.cu asta cred ca antrenamentul sa terminat,ce ziceti sa mergem sa mancam ceva fac eu cinste,spune naruto cu zambetu pe buze.cei patru se indreapta catre un restaurant din apropiere.cei trei stateau la masa asteptand fiecare ce a comandat. hhhmmm....nici acum nu imi vine sa cred ce am vazut,cred ca esti mai puternic si ca sarutobi sensei spune jiraia,la care noaruto inca nu zice nimic.esti foarte misterios naruto spune orocimaru l care tsunade doar aproba.am multe de ascuns si imi pare rau ca nu va pot spune inca dar credetima ca este mai bine asa.cu asta chelnerita le aduce comanda si toti incep sa manance dupa care toti pleaca in treaba lor.a doua zi dis de dimineata naruto este trezit de un ciocanit puternic in usa.naruto se scoala se duce la usa si o deschide ce arata un ANBU.naruto sama hokage sama va chiama la birou la el,aveti o misiune.
Sus In jos
Cr1sT1
Kaigai
Kaigai
Cr1sT1

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 2 Icon_minitimeVin Oct 19 2012, 23:13

mama ce tare :> mai baga sogi vreau sa aflu ce se intamplat LoL
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 2 Icon_minitimeVin Oct 19 2012, 23:17

super sogi LoL pune nextt
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 20 2012, 09:19

super next repede!!!
Sus In jos
Nagato-san
Kaigai
Kaigai
Nagato-san

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 20 2012, 13:00

Sogii hai cu NEXTUL!!!
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 23 2012, 13:17

mult asteptatul razboi

patru anbu se putea vedea in noapte sarind din copac in copac:capitane se vede tintele,spune unu din ei.sarpe tu si broasca invaluiti eu cu melcu le distragem atentia.am inteles spun cei trei.intro fractiune de secunda o bubuitura se aude si sapte shinobi se pregatesc sa se bata dar nu au timp ca trei dintre ei simt ceva ce ii invaluie erau serpi.iar alti trei sunt prinsi intro burta de broasca.naruto vede cum ultimul din ei se apropia de tsunade din spate,si nu are timp sa o avertizeze.cand tsunade isi da seama este prea tarziu apuca doar sa vada cum un kunai se apropie de pieptul ei si inchide ochii.in noapte se poate auzi un sunet de kunai strapungand carne si piele,dar tsunade ramane blocata pentru ca nu simte durere,cand deschide ochii il vede pe naruto in fata ei cu un kunai infipt in stomac si acel shinobi jos pe pamnt cu un kunai infipt in gat.naruto cade in genunchi si respira greu,naruto striga tsunade cu lacrimi in ochi si cade in genunchi langa el si incepe sa il vindece.naruto de ce teai aruncat in fata mea?spune,de ce?nu pot sa las sa moara nimeni din echipa mea,si pe deasupra cum pot sa las o femeie asa frumoasa ca tine sa moara intrun loc ca asta?la asta tsunade intoarce capul in partea cealalta vizibil rosie la fata.trei zeci de minute mai tarziu naruto era aproape vindecat si gat de drum.doua zile mai traziu cei ptru erau in fata la hokage.deci misiune copleta,da lord hokage.naruto ....va trebui pentru moment sa dezintegrez echipa ta.de ce?....tocmi am primit informtii ca satul aascuns in stanci a declarat razboi satului ascuns in nisip.hhhhmmm.....asta inseamna ca daca suntem aliati cu suna trebuie sa intervenim nu?...da naruto si daca noi intervenim probabil si cele lalte sate o sa intervina,asa ca am nevoie de cei mai buni jounini.am inteles.am pus deja un comandant general pe nume sakumo hatake,si in patru zile trebuie sa fi prezent in kusakagure pentru ca esti al doilea comandant.am inteles lord hokage cu asta cei patru ies pe usa.pe hol orocimaru si jiraia au loato inainte pentru ca tsunade il prinde de mana pe naruto si il opreste.naruto.........ai grija de tine.........pentru ca.... .stai linistita tsunade o sa am,spune naruto cu asta naruto o saruta pe frunte si pleaca inainte.tsunade ramane pe loc blocata ne reusind sa scape de sentimentele pe care le are.oare ce o sa faca acum?iubeste doi barbati:dan koto si naruto uzumaki,acum intrebarea ce o framanta cel mai mult era,pe cine iubeste mai mult.cu asta tsunade pleaca spre casa obosita si fizic si mental
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 23 2012, 14:30

foarte fain,apar sentimentele LoL!!next repede!!
Sus In jos
Cr1sT1
Kaigai
Kaigai
Cr1sT1

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 23 2012, 14:49

aoleo frate deci daca te opresti iti dau niste palme pana zici ca continui ... iti iese foarte misto poveste continua tot asa vreau sa vad continuarea :> si daca se paote
CAT MAI REPEDE Limba scoasa
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 23 2012, 21:18

idem cristi wink e fain!! pune next!!!
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 2 Icon_minitimeMier Oct 24 2012, 13:24

cei trei sanini

kunaiuri se loveau de kunaiuri,suriken zburau pretutindeni,momentan sakumo,naruto si divizia lui au fost atacati de o divizie din satul ascuns in ceata.stilul vant-dragonul zburator,striga naruto si un imens dragon trece prin rangurile dusmanilor taindui si pe altii chiar zdrobindui.naruto respira greu dar simte o prezenta in spatelelui,era sakumo.vad ca aici am terminat,spune sakumo.da nu cred ca kusa va mai fi atacata.esti o forta naruto,nu stiu de unde ai venit dar ii multumesc lu kami ca esti de partea noastra.naruto doar zambeste.sti ca deja dusmani tiau dat o porecla?ce porecla?umbra mortii pentru ca nu te vad pana cand nu sunt gata sa moara. ha ha nu ma asteptam sa am o porecla ca asta.da......acum esti vestit.acum ca am cstigat batalia aici hai sa ne intoarcem la cartierul general spune sakumo.asa ca cei doi si compania au plecat.razboiul era condus pe trei fronturi si konoha avea trei divizii:divizia unu era in satul ploii condusa de danzo ce avea ca capitani pe tsunade jiraia si orocimaru,divizia doi era in kusa[tara ierbi[satul ascuns in iarba] ce era condusa de sakumo hatake ce avea ca capitani pe naruto,kensey haruka,simy nara,divizia trei era in tara cascadei[waterfoll cantry] si era condusa de tofu akimici[bunicul lu cojhi].naruto momentan statea in cort si se odihnea cand un ciuunin intra in cort si il trezeste capitane comandantul sakuma vrea sa va vorbeasca,naruto se ridica si pleaca catre cort.in cort sakumo se uita la o harta,mai chemat ?da,intra.naruto noi aici am terminat si nu ne mai trebuie asa multi shinobi dar in schimb am primit o veste ca divizia lu donzo a fost aproape distrusa de hanzo salamandra.vreau ca tu sa iei o suta de shinobi si sa te duci sa ii ajuti.naruto da din cap precum ca da si iese din cort

in tara ploii:tsunade,orocimaru si jiraia respirau greu in fata lor il aveau pe unu din cei mai temuti shinobi era hanzo salamandra.voi trei.....sunteti puternici,nu sunt multi shinobi in lume sa reziste ca voi si stiu ca konoha va castiga razboiul asta,asa ca va voi numi cei trei sanini.aum plecati. .....ne pre rau dar nu putem comandantul ne-a dat ordine clare sa distrugem ori ce rezistenta.hhhhmmmm....atunci nu am ce face va trebuii sa va omor cu asta hanzo se napusteste asupra lor dar este oprit de o voce ce striga stilul vant futhun-rasen-shuriken siun shuriken de vant se indreapta si loveste salamandra ce expodeaza facand un crater mare.hnzo a reusit un kamiuari si a evitat dezastru la limita.si cand se uita,intre el si cei trei era un om blond era naruto uzumaki-umbra mortii
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 2 Icon_minitimeMier Oct 24 2012, 14:56

foarte fain next repede!!!
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 2 Icon_minitimeMier Oct 24 2012, 15:37

super LoL next [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
Cr1sT1
Kaigai
Kaigai
Cr1sT1

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 2 Icon_minitimeMier Oct 24 2012, 18:36

foarte tare :> aspept nextul
da cat mai repede se stie :>
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 2 Icon_minitimeMier Oct 24 2012, 19:01

SUPERR [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] nextt FASTTT [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 2 Icon_minitimeMier Oct 24 2012, 21:17

taree next next!!
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 27 2012, 18:58

o legenda?

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

cei doi shinobi stateau fata in fat fara sa faca nici unu nicio miscare.de o data hanzo pleaca cu o viteza inimaginabila catre naruto si arunca un pumn spre el dar este socat ca pumnul trece prin el.cum?cum este posibil?este vreun jutsu?,te intrebi cum?este simplu nu este niciun jutsu este viteza pura,ma misc mai repede decat ochii tai poate sa vada. .....hhmmm acum inteleg de ce iti zice umbra morti....nu o sa ma mai retin.cu asta hanzo scoate kusarigana[un lant ce la capat are o lama taioasa] si zboarca catre naruto si striga stilul foc:flacarile mortii si o vlvataie zboara catre naruto dr el contreaza si striga stilul apa:zid de apa si flacarile se lovesc de zid.dar asta a fost doar o diversiune ca hanzo iese dintro baltoaca de apa si arunca kusarigana inspre el din spate.naruto vede cu coada ochiului dar reactioneaza prea tarziu si kusarigana il taie la umar.hahaha....acum o sa mori lama este cu otrava haha striga hanzo,naruto cade in genunchi respirand greu din cauza otravi.hanzo se apropie de el si ii sopteste:imi pare rau ca trebuie sa te omor puteai deveni o legenda si.......este oprit de o lama rece ce o simte presata pe gat.cand se uita era naruto care ii sopteste:chiar crezi ca eram atat de tampit ca sa lupt cu cineva renumit in otrava in persoana?tu esti omul care va muri aici si cine stie poate o sa devin o legenda[naruto folosise clone simotivul pentru are hanzo nu si-a dat seama a fost simplu avea multa chakra in clone si fara un doujutsu nu poti sa vezi]cu asta naruto il omoara.naruto statea si privea la trupul lu hanzo intimp ce cei trei sanini se apropie de el.reusesti intodeauna sa ma surprinzi naruto spune orocimaru,imi este si frica sa mai ma antrenez cu tine spune jiraia,iti multumesc ca ai venit sa ne salvezi naruto spune tsunade.nu mie trebuie sa imi multumiti silu generalul hatake,el ma trimis aici.acum ca am terminat aici hai sa ne intorcem la cartierul general ca vreau sa vorbesc cu danzo.cu asta cei patru se pregatesc sa plece dar naruto este prins de mana,cand es uita era tsunade care il iain brate si il saruta pasionant pe buze[fara sa stie nici ia de ce]naruto ramne socat
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 27 2012, 19:00

naruto si tsunade.. hmm... eh fericit)))

pune next!! scri frumos fericit
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 2 Icon_minitimeMier Noi 07 2012, 12:31

cei patru se aflau momentan in fata lu danzo.buna treaba vad ca ati reusit sa zdrobiti rezistenta in satul ascuns in ploaie,dar nu ma asteptam sa apari tu naruto uzumaki,spune danzo.aaaaa da generalul hatake ma trimis aici,a spus ca aveti ceva probleme raspunde naruto.mmmmmda.acum ca am terminat si aici dat find faptul ca va-ti intors dupa o msiune grea va dau liber doua zile.am inteles spun cei patru in cor.nu ne-am vazut de ceva timp spune jiraia ce ziceti sa mergem undeva sa stam de vorba?aaaahhh nam chef spune orocimaru,ma duc in cortul meu.aaaaahhh bine atunci vb mai tarziu ma duc si eu undeva ca am ceva de facut si poate ne intalnim mai incolo,raspunde jiraia.cu asta cei doi au plecat si iau lasat singuri pe naruto si tsunade.tsunade......hai undeva sa stam de vorba spune naruto.cu asta zece minute mai tarziu se aflau la marginea bazei militare sub o salcie pletoasa.tsunade........ce a fost gestul ala in satul ascuns in ploaie? ...........nu stiu nici eu naruto.........sincer sa iti spun imi este si jena dar cred ca am inceput sa simt ceva mai mult pentru tine deat ......sentimente de prietenie.hhhhmmmm.........sincer nu mam asteptat la gestul ala dar......sincer mi-a placut.da dar.....nu este bine,nu este corect fata de dan.......si....nu stiu ce sa mai zic.ssssiiiii tsunade spune naruto punindumi dejetul pe buze s aplecanduse usor in jos ii captureaza buzele moi cu ale lui si o saruta pasional.tsunade ramane blocata fara sa faca nicio miscare dar este adusa la realitate de vocea lu naruto.tsunade.....adevarul este ca si eu am sentimente pentru tine........uite cum o sa facem,am sa astept pana dupa razboi si am sa te las sa iei o decizie.ori ce decizie ai lua si pe ori cine ai alegeiti promit ca o sa ramanem prieteni.spune naruto cu un zambet pe buze dupa care cei doi raman silentiosi bucuranduse de compania unui altuia.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos

Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: