Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

Ryo : 3

Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 3 Icon_minitimeMier Noi 07 2012, 14:16

super!!next! Aplauze
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 3 Icon_minitimeMier Noi 07 2012, 14:18

next e super [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
MetalMonster
Kaigai
Kaigai
MetalMonster

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 3 Icon_minitimeMier Noi 07 2012, 14:22

Super !!!!!!!
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes

Ryo : -1

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 3 Icon_minitimeMier Noi 07 2012, 14:35

Te rog inainte sa postezi un fic reciteste-l cu atentie si corecteaza-ti greselile de ortografie fericit
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 3 Icon_minitimeMar Noi 13 2012, 16:12

naruto statea relaxat in cortul lui care se afla la marginea bazei militare citind o carte despre jutsuri.dar linistea ii este desturbata de o voce ce ii striga disperat numele:naruto sama,naruto sama lord danzo te chiama la el este o urgenta,striga un ciuunin cat putea de tare.naruto se scoala din pat si pleaca in fuga catre cortul princpal ce se aflain mijlocul bazei.cand naruto ajunge acolo donzo se afla la masa discutand ceva cu niste shinobi.aaaa....bine ca ai venit naruto,am o misiune pentru tine.naruto se uita intersant la el si se intreaba ce ar putea fii asa de periculos.am primit niste informatii precum la marginea tari ploii se afla o baza militara ascunsa......dar ceea ce este intersant este ca debea acum am aflat de ea.motivul pentru care team chemat aici este ca am trimis o echipa in zona aia sa patruleze ne stind ca este o baza militara inamica.este echipa lu orocimaru ce il are in echipa pe senju nawaki,daca se intampla ceva cu el am ramane fara capul clanului.....nu numai asta am putea ramane si fara orocimaru si asta este inaceptabil.naruto sta si se gandeste si o amintire il loveste de o data .... in misiunea asta nawuaki va muri naruto nu mai sta pe ganduri si pleaca intro viteza orbitoare catre acel loc ne intersandul ce mai avea de spus danzo.nawaki statea la panda cu orocimaru si privea acea casa.sensei imi dai voie .......dute nawaki si cu asta nawaki pleaca catre casa cu viteza.nici bine nu a intrat in casa ca orocimaru vede cum explodeaza casa dar nu inainte sa vada cum un sfulger galben iese din casa.orocimaru fuge catre casa si cand se uita mai bine il vede pe naruto cu trupul lu nawaki in maini.stai linistit orocimaru nu are nimic este este doar inconstient de la explozie.hhhuuuu...tsunade mar fi omorat daca sar fi intamplat ceva cu el.multumesc naruto.dar cum ai reusit sa ne gasesti?pai....amintire=naruto cauta ca disperatul in jurul lui sa vada unde este echipa lu orocimaru dar nu o gaseste:hhhmmm atunci o sa intru in sage mode si cu asta naruto incepe sa caute cand simte cateva prezente ce pleaca dintr-o casa intimp ce alta intra a recunoscut imediat chakra aceia si a realizat ca este o capcana imediat si-a adus aminte ca ia dat un kunai de hirashim lu nawaki si activeaza jutsul,in momentul acela naruto a disparut intrun sfulger galben si la prins pe nawaki in brate intimp ce cu o mana a aruncat un kunai de hirashim pe geam.cei doi au disparut chiar cand casa a explodat.sfarsit amintire

aaaaa ....acum am inteles,spune orocimaru dar naruto find tot in sage mode simte prezenta a mai multor shinobi care se apropria de ei.nu cred ca trebuie sa sarbatorim inca orocimaru pentru ca avem companie
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 3 Icon_minitimeMar Noi 13 2012, 16:24

super fain dar cam scurt! next! Aplauze
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 3 Icon_minitimeMar Noi 13 2012, 17:35

scurt da hai cu next
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 3 Icon_minitimeMar Noi 13 2012, 18:35

frumos fericit pune next
Sus In jos
Sasuk3Anim3
Kaigai
Kaigai
Sasuk3Anim3

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 3 Icon_minitimeMar Noi 13 2012, 20:16

Neext ;o3
Sus In jos
lucianoro03
Kaigai
Kaigai
lucianoro03

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 3 Icon_minitimeSam Noi 17 2012, 14:41

NEEEEEEEEXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!! Kurama
Sus In jos
Uchiha_GaBy
Kaigai
Kaigai
Uchiha_GaBy

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 3 Icon_minitimeDum Noi 18 2012, 18:55

fain next:Xx
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 3 Icon_minitimeMar Dec 04 2012, 06:16

cand pui nextu ala?? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Dizzy
Kaigai
Kaigai
Dizzy

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 3 Icon_minitimeMier Dec 05 2012, 20:29

Vreau next sau plang :(
Sus In jos
Yuki10
Kaigai
Kaigai
Yuki10

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 3 Icon_minitimeMier Dec 05 2012, 22:49

taare , vreau next LoL
Sus In jos
Cr1sT1
Kaigai
Kaigai
Cr1sT1

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Dec 06 2012, 17:38

foarte fain aspt NEXT!!!!
Sus In jos
Yuki10
Kaigai
Kaigai
Yuki10

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Dec 06 2012, 20:29

foarte tare LoL pune next wink
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Dec 06 2012, 20:58

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] tu postezi doar pentru chakra!mai ai un post mai sus nici macar nu te-ai uitat sa vezi daca ai mai scris o data!
25% warn!
Sus In jos
Yuki10
Kaigai
Kaigai
Yuki10

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Dec 06 2012, 22:48

aaa scz nu am vazut chiar nu am vazut scz , imi asum vina LoL
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 3 Icon_minitimeVin Dec 07 2012, 13:02

nawaki tu esti inca genin iai pe ceilalti doi si ascundetiva,eu si senseiul tau o sa ma ocup de musafiri,spune naruto serios.

nu vreau,este razboi trebuie sa va ajutam si noi spune nawaki vizibil iritat de naruto cu mainile in buzunar

nawaki ascultama,tu ai tot viitorul in fata voi o sa fiti generatia ce o sa protejati konoha in viitor acum nu este momentul pentru asta.

nawaki a inteles ce vrea naruto sa spuna si isi ia colegi si se ascund,numai bine ca 20 de shinobi inamici au aparut ce aveau bandane pe cap cu semnul la kumogakure.

aaaaaaaaaa....ce avem aici 2 shinobi din konoha,spune liderul grupului.

sabato sama acestea sunt naruto uzumaki si orocimaru nu este bine sa ii subestimam,spune unu din shinobi catre lider.

stai linistit ca nu o sa ii subestimam,incercuiti trebuie sa ii capturam sau saii omoram cu ori ce pret spune liderul la care toti cei lalti aproba si fac cum li sa spus.

4 din acei shinobi fac niste semne concomitent si striga in cor stilul sfulger-plasa electrica si din mainile lor pleaca o plasa ce era facuta din sfulger catre cei doi dar orocimaru contracareaza si striga stilul vant-vartej devastator si cu asta un mic uragan se formeaza si zboara catre cei patru si ii loveste cu putere izbindui de niste stanci omorandui pe loc.naruto nu mai sta pe ganduri si face semnul sau caracteristic si 5 clone apar langa el cei 6 naruto fac niste semne concomitent si striga in cor stilul vant-lame ucigase si o multime de lame invizibe zbara catre inamici lovindui in plin omorand alti 5.sabato liderul grupului debea acum a inceput sa inteleaga de ce cei doi sunt asa de vestiti si blesteama in gandul lui dar este oprit din gandul sau de niste kunaiuri ce zboara catre el dar reactioneaza in timp si respinge cateva dintre ele si sa pregateste sa faca niste semne la randul lui dar este oprit de o voce rece ca ghiata ce ii sopteste la ureche ca asta ii este sfarsitul si simte o lama rece la gat cum ii tae jugulara si totul din jurul lui dispare.corpul neinfsufletit cade la pamant,era naruto si folosise hirashin.in tot acest timp orocimaru mai ucise inca patru si cand cei 6 care au mai ramas au vazut asta au dat sa fuga dar o alta voce se aude stilul pamant-mlastina neagra si pamantul de sub picioarele lor se inmoaie si ii inghite ne avand timp sa reactioneze.era jiraia care primise ordine sa se duca dupa ei sa ii ajute.cei trei dupa o scurta conversatie au decis sa se intoarca la cartierul general ne stind ca au fost urmariti de un alt ninja din kumo si o sa relateze povestea ce va crea un nou va de isterie si va pregati locul pentru o alta lupta legendara
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 3 Icon_minitimeVin Dec 07 2012, 21:38

tare sogi fericit hai cu next Limba scoasa
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 3 Icon_minitimeMier Dec 12 2012, 15:02

ccccccccuuuummm?! se aude vocea la cel de al treilea raikage ce zguduie kumo.de unde a aparut acest shinobi?ori ce raport citesc aud un singur nume:naruto uzumaki.imi pare rau raikage sama dar uni spun ca este mai puternic decat chiar si sarutobi hiruzen.aaaaaaaahhhhhh.....lasa ca am sa ii vin eu de hac am sa il confrunt chiar eu la timpul potrivit.altundeva trei shinobi se putea vedea in zare cum intra pe poarta cartierului general erau naruto,jiraia si orocimaru.dupa ce cei trei prezinta raportul lui danzo se despart si fiecare se duc unde avea treaba.naruto mergea a gale printre corturi cand tsunade sare in fata lui si il ia in brate.naruto sa speriat un pic dar returneaza gestu dupa care se uita la fata ei si vede cum lacrimile cristaline ii curgeau pe fata.tsunade ce ai patit?de ce plangi?intreaba naruto speriat dar tsunade zambeste si il saruta pasional.naruto nu mai intelegea nimic,dar raspunde la sarut pasional.dupa ce buzele celor doi sau despartit tsunade ii sopteste:multumesc ca mi-ai salvat fratiorul naruto,orocimaru mi-a povestit ce sa intamplat.dupa care tsunade il ia de mana si il duce in cortul ei.naruto.....pe parcursul razboiului am realizat ca iubesc doi oameni.......tu si...dan,dar....in cetul cu incetul inima mea imi spune ca cred ca vrea sa fiu cu tine. ......si de acea am loat deja o hotarare.....naruto vreau sa incercam sa avem o relatie.....tu ce...zici?acum naruto nu stia ce sa zica,era un pic socat dar este trezit la realitate de doua buze moi ce sunt plasate pe buzele lui.naruto o saruta inapoi dar ii pune mainile usor pe umeri si o inpinge usor.tsunade este surprinsa si se uita in ochii lui si vede tristete.tsunade....inainte sa facem asta am sa iti spun ceva inportant...ce ar putea sa iti schimbe perceptia despre mine. ......ce vrei sa spui naruto?nu cred ca ar egzista ceva sa imi schimbe perceptiamea despre tine. ....eu cred ca da tsunade,este ceva ce iti va schimba parerea.......eu vin din......si este oprit de un chiuunin ce striga frenetic la usa cortului numele celor doi.naruto iese in graba si intreaba ce se intampla iar chiuuninul ii spune sa se prezinte de urgenta in cortul central.naruto se grabeste si intra in cort.domnillor se pare ca vom fi atacati de kumo....si in fruntea armatei va fi chiar raikage.din informatiile care le-am adunat se pare ca are ceva de inpartit cu tine naruto spune danzo.asa ca tu vei fi generalul pe campul de lupta,orocimaru,jiraia vreau ca voi sa fiti langa el tot timpul. .....nu nu am nevoie il voi infrunta singur.ce?esti nebun?tu sti cine este raikage?intreaba danzo.da si credetima ca pot sa il inving,spune naruto. ......of bine dar sa ai grija.cu asta toti cei prezenti se inprastie pentru a astepta atacul

[oare cum o sa raspunda tsunade?la aflarea adevarului si cum va decurge batalia dintre doi giganti?asta o sa vedeti in urmatoarele capitole]

Ultima editare efectuata de catre sogi in Vin Dec 14 2012, 14:29, editata de 2 ori
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 3 Icon_minitimeMier Dec 12 2012, 15:28

deci ai un talent la scris...EXTRAORDINAR daca m-ai rezolvi un pic cu gramatica ar si si mai oke!poti sa te apuci sa scrii o carte! next
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 3 Icon_minitimeMier Dec 12 2012, 16:39

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
deci ai un talent la scris...EXTRAORDINAR daca m-ai rezolvi un pic cu gramatica ar si si mai oke!poti sa te apuci sa scrii o carte! next
nu imi merg bine tastele[si scriu repede de asta apar greseli dramaticale]si uit mereu sa o verific,postez direct scz[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
BeTo
Kaigai
Kaigai
BeTo

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 3 Icon_minitimeMier Dec 12 2012, 17:13

Foarte tare sogi continua tot asa !
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 3 Icon_minitimeVin Dec 14 2012, 20:08

tareee xD imi place LoL sa pui next
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos

Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: