Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

Ryo : 0

Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 4 Icon_minitimeSam Dec 15 2012, 18:03

al treilea raikage dupe ce a ajuns pe front inspecteaza zona.era ceva ciudat nici urma da vreu shinobi iamic.deodata suriken si kunaiuri zboara din toate partile si iadu pe pamant se dezlantuie.din tufisuri,copaci si transeie shinobi din konoha zboara si jutsuri incep sa se arunce de o parte si cialalta,se putea vedea flacari si corpuri umane cat vedeai cu ochii si in aer plutea un fum dens si un puternic miros de cadavre emana pamantul.prin fumul dens si inecacios al treilea raikage vede cum un om vine agale cu pelerina ce ii plutea in vant.acest om avea parul blod si ochi albastri reci ca ghiata.omul merge ce merge si se opreste la zece metri in fata lui si se uita direct in ochii lu raikage.presupun ca tu esti umbra morti din konoha.....naruto uzumaki,spune raikage sigur pe el.naruto zambeste sinistru si ii spune:intradevar si azi vei afla de ce sunt poreclit astfel.hhhhhmmmm....tu o sa fi acela ce afla azi ca nu este bine sa te pui cu un kage si zice Lightning Release Armour ,si cu asta corpul la raikage este acoperit de electricitate si pleaca intro viteza ireala catre naruto.intro fractiune de secunda era in fata lu naruto si indreptand mana catre el striga Hell Stab dar mana lu raikage trece prin naruto ne lovindul de loc dupa care naruto dispare si apare in spatele lui stilul vant-uragan distrugator si din gura lui un urgan iese si il loveste pe raikage in spate si il trimite intro stanca facand o gaura.raikage se ridica si spune:esti cu adevarat puternic nu o sa mai ma retin si cu asta face niste semne si striga:Lightning Release: Black Panther si o pantera se formeaza din sfulger negru si se indreapta catre naruto.vazand asta naruto intra in sage mod si formeza un rasenshuriken si il arunca in pantera facando sa explodeze.raikage dispare si apare in fata lu naruto si il loveste puteric cu piciorul si il trimite in niste copaci daramandui.find in sage mode naruto nu a fost ranit prea rau si se ridica si incepe sa se gandeasca:sa spune desprea al-treilea raikage ca are atacul si apararea perfecta dar.....isi aminteste cum la invins ultima oara cand a fost inviat de kabuto si zambeste.hei kurama este timpul sa formam o alta legeda si cu asta naruto se transforma in kiubi mode s striga:hei batrane lovesti ca o baba,doar atat poti?auzind asta raikage se inerveaza peste masura si incepe sa aruce o serie de lovituri de pumni si picioare intro viteza incredibila dar naruto fiind in kiubi mode le evita pe toate.raiage se pregateste sa il loveasca iar si striga Hell Stab si cum mana se indrepta catre pieptul lu naruto,naruto formeaza repede un rasengan si loveste cu putere maa lu raikage ce se respinge si se infige in propiu corp prin armura sfulger.simte cum o durere ii patrude in corp si raikage cade in genunchi in fata lu naruto nui-venind sa creada ce sa intamplat.raikage inchide ochii si asteapta sa vina lovitura finala dar sta si sta si vede ca nu se intampla nimic.deschizand ochii priveste cum naruto sasta in fata lui fara sa faca nimic.hai....de ce nu ma omori?vrei sa iti bati joc de mine?intreaba raikage.dar naruto zambeste si ii spune:nu am degad sa imi bat joc de tine esti un mare razboinic si ce rost are sa te omor daca team invins deja,eu ucid cand sunt nevoit si nu de placere.deja ai pierdut razboiul uitate pe campul de batalie.se putea vedea cum shinobi di kumo se retrageau si altii fugeau vazand ca liderul lor a fost invins.am sa te las sa traesti raikage sa si vreau ca defiecare data cand te uiti in oglinda si vezi rana aia sa iti aduci aminte de mine si daca vrei sa incepi un alt razboi sa sti ca eu o sa fiu prezent.cu asta naruto se intoarce si pleaca strigand la subordonatii lui sa se retraga la cartierul general.in sfarsit cel de-al doilea razboi mondial sa sfarsit.
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 4 Icon_minitimeDum Dec 16 2012, 16:24

foarte interesant si frum ^^ , mi-a placut LoL
Sus In jos
Tobi
Kaigai
Kaigai
Tobi

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 4 Icon_minitimeLun Dec 17 2012, 19:45

mi-a placut continua
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 4 Icon_minitimeDum Dec 23 2012, 13:47

finca cel deal-doilea razboi mondial sa terminat multe din trupele konohai sau intors acasa dar cativa au mai ramas in urma pentru a strange legaturi de prietenie cu fosti dusmani.printre ei se afla naruto si cei trei legendari sanini.intr-un cort mare comandantul general al diviziei a trea[danzo shimura]statea la o masa rotunda avandui in fata pe cei patru mentionati mai sus.naruto.....trebuie sa te duci in satul ploii si sa te asiguri ca isi vor alege un nou lider care va fi supus konohai.te-am ales pe tine dat find faptul ca tu lai omorat pe hanzo.voi trei o sa fiti garda lui de corp pentru ca momentan naruto nu prea este iubit in amegakure.veti pleca maine dimieata.si cu asta cei patru ies din cort si se indreapta catre treburile lor.naruto da sa plece inainte dar este oprit de o mana calda ce il prinde de umar.naruto se intoarce usor si cu coada ochiului o vede pe tsunade.zambind tsunade il ia de mana si fara sa zica nicio vorba il trage dupa ia pana cand amadoi ajung in cortul ei.cei doi se aseaza pe pat si tsunade da sa il sarute pe naruto dar este oprita de mana lui ce o inpinge usor inapoi.tsunade.....te-am zis ca inainte sa progresam mai departe cu asta trebuie sa iti spun ceva.inainte sa incep vreau ca tu sa nu zici nimic pana nu termin.naruto trage aer puteric in piept ii ia mana lu tsunade in minile lui si uitanduse direct in ochii ei incepe:numele meu real este naruto uzumaki namikaze sunt al treilea gingiuriki... rankul meu real este rokundaime hokage ....titlu ce lam primit de la gondaime hokage senju tsunade.eu vin din viitor tsunade de asta stiu atatea despre sat si sunt atat de puternic.tsunade sta si.....mai sta.....pana cad izbugneste i hohote de ras.naruto ramane serios in tot acest timp si se uita insistet la ia.tsunade vazand ca nu glumeste se opreste din ras si se uita atent la ochii lui.tu.....chiar vorbesti serios naruto?......da de asta te-am spus ca o sa iti schimbi parerea despre mine.in viitor eu am fost orfan si dupa ceva timp team cunoscut pe tine eu find ucenicul lu jiraia.vazad ca tsunade nu zice nimic naruto continua.in timpul meu dan si nawaki au murit in razboiul asta iar tu ai plecat pentru foarte mult timp din konoha.orocimaru a dezertat pentru putere iar jiraia a ramas loial konohai.dupa ce ma loat ca ucenic ni sa ordonat sa te gasim pe tine pentru a deveni hokage.[tsunade a vazut ca naruto a sarit peste multe momente cum ar fi cine a fost ales al patrulea hokage,dar a realizat ca naruto are un motiv bun pentru asta].dupa ce te-ai intors in konoha ai devenit ca o mama pentru mine si de asta in timpul asta am putut sa ma apropi de tine si sa vb relaxat.dar se pare ca sa intamplat mai mult de atat fara sa realizez.naruto pune capul in pamnt si asteapta raspunsul crezand ca probabil o sa fie nefavorabil.

oare ce raspuns o sa ii dea tsunade?
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 4 Icon_minitimeDum Dec 23 2012, 23:26

foarte interesant sogi xD , hai next next LoL
Sus In jos
XxNarutoxX
Kaigai
Kaigai
XxNarutoxX

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 4 Icon_minitimeLun Dec 24 2012, 00:56

NEXT chiar te pricepi la ficuri BRAVO
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

Ryo : 3

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Ian 03 2013, 16:53

ficu asta mai are next?eu cred ca da deci pune next te rog ca unii asteapta,adica eu! LoL
Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 4 Icon_minitimeSam Mar 23 2013, 00:35

T/c . Ultima vizita a lui sogi a fost  Vin Ian 04, 2013 4:34 pm.
Mutat la ficuri blocate.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta   Aruncat in trecut  [Tsunade si Naruto] Gen romanta - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos

Aruncat in trecut [Tsunade si Naruto] Gen romanta
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: