Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Crowley's Torture Chambers

In jos 
AutorMesaj
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬

Ryo : 1

Crowley's Torture Chambers Empty
MesajSubiect: Crowley's Torture Chambers   Crowley's Torture Chambers Icon_minitimeMier Iun 24 2015, 15:36

tags:

Ultima editare efectuata de catre Crowley in Mier Iul 08 2015, 14:19, editata de 3 ori
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel

MesajSubiect: Re: Crowley's Torture Chambers   Crowley's Torture Chambers Icon_minitimeMier Iun 24 2015, 20:57

Sunt geniale, superbe, spectaculoase, la fel ca tine. Sunt chiar drăguu, dar totuși, poți să faci cu chestii mai adorabiloase, nu demoni și chestii, dar sunt așa de drăguțe că sunt bune și așa. Poate primesc nume roz. :3 Am menționat că sunt minunate?
Sus In jos
Cristi
Kaigai
Kaigai
Cristi

Ryo : 2

MesajSubiect: Re: Crowley's Torture Chambers   Crowley's Torture Chambers Icon_minitimeMier Iun 24 2015, 21:02

Sunt foarte bune,geniale , minunate , poate îmi faci și mie avataru ăla dacă îți dorește inimioara. fericit)
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: Crowley's Torture Chambers   Crowley's Torture Chambers Icon_minitimeMier Iun 24 2015, 22:36

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Borderul arată cam ciudat, nu prea-mi place că negrul pare înlocuit de acel albastru și doar pe render e partea neagră. Textul e ok.

Oh, asta-i simplă, dar îmi place, mai ales textul.

Asta-i interesantă, foarte interesantă, dar pare că are o textură ce într-un oarecare fel îi reduce din calitate. Textul și acea stea le puteai pune mai jos, mai aproape de render.

Per total, it's oke, gg.
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬

MesajSubiect: Re: Crowley's Torture Chambers   Crowley's Torture Chambers Icon_minitimeMier Iun 24 2015, 23:32

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
Borderul arată cam ciudat, nu prea-mi place că negrul pare înlocuit de acel albastru și doar pe render e partea neagră. Textul e ok.

Oh, asta-i simplă, dar îmi place, mai ales textul.

Asta-i interesantă, foarte interesantă, dar pare că are o textură ce într-un oarecare fel îi reduce din calitate. Textul și acea stea le puteai pune mai jos, mai aproape de render.

Per total, it's oke, gg.
Multumesc. Am sters din layerul care schimba tentele de culoare la prima sa ramana la faţă negru, sa atraga privirea. si la ultimul am folosit texturi grunge, probabil de asta ti se pare ca sunt LQ fericit am incercat sa egalez compozitiile, si am pus astfel textul acolo.
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri

MesajSubiect: Re: Crowley's Torture Chambers   Crowley's Torture Chambers Icon_minitimeMier Iun 24 2015, 23:38

Pai imi plac, cred. Adica sunt cam complicate, si cred ca lucrezi ceva la ele. @_@ Imi place prima semnatura. Ai lucrari geniale pe care nu le pot comenta.
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬

MesajSubiect: Re: Crowley's Torture Chambers   Crowley's Torture Chambers Icon_minitimeMier Iun 24 2015, 23:45

Pai imi plac, cred. Adica sunt cam complicate, si cred ca lucrezi ceva la ele. @_@ Imi place prima semnatura. Ai lucrari geniale pe care nu le pot comenta.
Stau in jur de 20-30 minute la una. Si ultima e mai complicata ca prima. are vreo 8-9 layere.
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬

MesajSubiect: Re: Crowley's Torture Chambers   Crowley's Torture Chambers Icon_minitimeJoi Iun 25 2015, 12:59

New:
Sus In jos
Quinzel
A-K Kiri
A-K Kiri
Quinzel

MesajSubiect: Re: Crowley's Torture Chambers   Crowley's Torture Chambers Icon_minitimeJoi Iun 25 2015, 14:40

Iui, Blure. E drăguț. Chiar te-a cam prins Samael, totuși, mie nu-mi prea place roșul, deci da. Nu prea mă pricep la chestiile astea, dar îmi place, este interesantă. ^^
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬

MesajSubiect: Re: Crowley's Torture Chambers   Crowley's Torture Chambers Icon_minitimeJoi Iun 25 2015, 14:48

Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬

MesajSubiect: Re: Crowley's Torture Chambers   Crowley's Torture Chambers Icon_minitimeVin Iun 26 2015, 17:12

Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi

Ryo : -3

MesajSubiect: Re: Crowley's Torture Chambers   Crowley's Torture Chambers Icon_minitimeVin Iun 26 2015, 21:09

Sunt frumoase semnaturile si avatarele, se vede ca muncesti la ele. Nu am ce sugestii sa iti dau, doar sa continui tot asa fericit
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬

MesajSubiect: Re: Crowley's Torture Chambers   Crowley's Torture Chambers Icon_minitimeDum Sept 18 2016, 09:57

Tags:

___
Photography:

___
Logos:

___
Other art:

Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd

MesajSubiect: Re: Crowley's Torture Chambers   Crowley's Torture Chambers Icon_minitimeDum Sept 18 2016, 22:32

Bine ai revenit . Fotografiile sunt realizate de tine ? Observ ca nu mai incarci atat de mult imaginile cu efecte .
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬

MesajSubiect: Re: Crowley's Torture Chambers   Crowley's Torture Chambers Icon_minitimeLun Sept 19 2016, 06:53

Bine ai revenit . Fotografiile sunt realizate de tine ? Observ ca nu mai incarci atat de mult imaginile cu efecte .
Da, fotografiile, si tot ceea ce postez aici, sunt in totalitate facute de mine (exceptie semnaturile in care folosesc resurse descarcate de pe site-uri).
Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd

MesajSubiect: Re: Crowley's Torture Chambers   Crowley's Torture Chambers Icon_minitimeLun Sept 19 2016, 08:01

Sunt super smechere , mie imi plac mult fotografiile.
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬

MesajSubiect: Re: Crowley's Torture Chambers   Crowley's Torture Chambers Icon_minitimeVin Dec 16 2016, 18:27

Hello. instagram pentru update-uri frecvente: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

drawings:

photography:

logos:

Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬

MesajSubiect: Re: Crowley's Torture Chambers   Crowley's Torture Chambers Icon_minitimeLun Mar 13 2017, 22:21

Am schimbat numele de instagram, mă puteţi găsi la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
lucrările de mai jos sunt postate şi pe Behance http://www.behance.net/MadalinVladDesign
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬

MesajSubiect: Re: Crowley's Torture Chambers   Crowley's Torture Chambers Icon_minitimeJoi Apr 27 2017, 12:06

Photography:

Logos:

Others:

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Crowley's Torture Chambers   Crowley's Torture Chambers Icon_minitime

Sus In jos

Crowley's Torture Chambers
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Creaţii Grafice :: Creaţii Photoshop-
Mergi direct la: