Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Reflexia unui vis

In jos 
AutorMesaj
DiZi
Kaigai
Kaigai
DiZi

Ryo : 0

Reflexia unui vis Empty
MesajSubiect: Re: Reflexia unui vis   Reflexia unui vis Icon_minitimeLun Iul 20 2015, 14:57

M-am săturat să îți tot spun că ești G.E.N.I.A.L.
Frate,scrii foarte fain.Ai o minte ciudată...îmi place.Vreau și alte creații de ale tale. ^^ Ceau.
Sus In jos
VictorDS
Kaigai
Kaigai
VictorDS

Reflexia unui vis Empty
MesajSubiect: Re: Reflexia unui vis   Reflexia unui vis Icon_minitimeLun Iul 20 2015, 14:58

Foarte frumos ficul. Nu ai folosit cuvinte grele, ai folosit cuvinte pe intelesul oricui. Desi este foarte scurta, povestea este extrem de interesanta. Fiecare rand m-a facut sa vreau sa il citesc pe urmatorul. Asta trebuie sa aiba un Fic bun. Ti-am dat si like ca merita. Deabia astept sa vad si altele. Limba scoasa
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

Reflexia unui vis Empty
MesajSubiect: Re: Reflexia unui vis   Reflexia unui vis Icon_minitimeLun Iul 20 2015, 15:27

Imi place ca nu dai un raspuns cert anumitor intrebari care trebuie raspunse pentru a da inteles povestii, lasand la latitudinea cititorului sa-si formeze anumite teorii si explicatii. E ca in filmele de groaza, care de obicei au un final ambiguu. Foarte bine - i-as da nota 9 povestii tale.
Sus In jos
Colo-Sensei
Kaigai
Kaigai
Colo-Sensei

Reflexia unui vis Empty
MesajSubiect: Re: Reflexia unui vis   Reflexia unui vis Icon_minitimeLun Iul 20 2015, 17:46

Ciudat, mi se pare inspainamtator, dar a fost buna creatia.
Nota 8.
Sus In jos
Continut sponsorizat

Reflexia unui vis Empty
MesajSubiect: Re: Reflexia unui vis   Reflexia unui vis Icon_minitime

Sus In jos

Reflexia unui vis
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Complete-
Mergi direct la: