Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 La Multi Ani Katoka!

In jos 
+8
Ren Uchiha
Colo-Sensei
Matsuri
Ina
Cristi
TbeatZz_
BiancaRomelia
TheCrimsonFucker
12 participanți
AutorMesaj
TheCrimsonFucker
Kaigai
Kaigai
TheCrimsonFucker


Ryo : 9
Likes : 1

La Multi Ani Katoka! Empty
MesajSubiect: La Multi Ani Katoka!   La Multi Ani Katoka! Icon_minitimeSam Iul 25 2015, 00:13

La multi ani Katoooo sa ai parte de tot ce iti doresti , un an fara restante , plin de masculi feroce si plin de fericire.
Sus In jos
BiancaRomelia
Kaigai
Kaigai
BiancaRomelia


Ryo : 0
Likes : 19

La Multi Ani Katoka! Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Katoka!   La Multi Ani Katoka! Icon_minitimeSam Iul 25 2015, 01:17

La multi ani sa traiesti, Katoka-chan! ^^ iti doresc multa sanatate si succes in tot ce ai nevoie!
Sus In jos
TbeatZz_
Kaigai
Kaigai
TbeatZz_


Ryo : 0
Likes : 4

La Multi Ani Katoka! Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Katoka!   La Multi Ani Katoka! Icon_minitimeSam Iul 25 2015, 09:15

La multi ani Kato ! Chiar daca nu stiu cum arati in realitate cred ca esti foarte frumoasa si mai ales astazi.La multi ani!
La Multi Ani Katoka! 34j98w2
Sus In jos
Cristi
Kaigai
Kaigai
Cristi


Ryo : 2
Likes : 5

La Multi Ani Katoka! Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Katoka!   La Multi Ani Katoka! Icon_minitimeSam Iul 25 2015, 09:24

La mulți ani Katoka, să ai multă sănătate, fericire și succes în tot ceea ce faci!
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

La Multi Ani Katoka! Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Katoka!   La Multi Ani Katoka! Icon_minitimeSam Iul 25 2015, 10:06

Multumesc frumos. Sa pup si va imbratisez :3
Sus In jos
Ina
Kaigai
Kaigai
Ina


Ryo : 0
Likes : 23

La Multi Ani Katoka! Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Katoka!   La Multi Ani Katoka! Icon_minitimeSam Iul 25 2015, 12:54

Nu plânge, Anaaaa! ~nu plânge, Ana, nu plânge, Ana~[Ăsta e coru]
Mei, eu nu încep cu acel "La mulţi ani", eu încep cu acel magic "Să dai de băut"
Abia aştept să te văd la 30 de ani, cu un păr roşu ca pielea mea după ce stau în soare, cu nişte sâni la fel de frumoşi ca cei din prezent, cu un zâmbet cuceritor care-i face pe băieţi să aibă fantezii cu tine...şi cu acelaşi simţ al umorului.
Să ai parte doar de sănătate, sex şi fericire, dar şi de viitori prunci şi vizite regulate la şcoală, pe motiv că seamănă prea mult copchiii cu tine, dacă mă înţelegi.
Mno, m-am lungi, din nou, dar nu e bai. Te iubim toţi, mai ales eu, şi îţi zic din toată inima: dacă trăieşti mai mult decât mine, vin şi te bântui.
Glumesc. La mulţi anişori dolofani şi pufoşi, mai ceva ca sânii tăi ^^
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

La Multi Ani Katoka! Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Katoka!   La Multi Ani Katoka! Icon_minitimeSam Iul 25 2015, 15:24

Ooo <3 Ina, love <3 Thank you. Esti o persoana minunata, voi toti sunteti niste persoane deosebite.
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri


Ryo : 0
Likes : 35

La Multi Ani Katoka! Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Katoka!   La Multi Ani Katoka! Icon_minitimeSam Iul 25 2015, 16:38

Anaaa <3 Te iubesc asa mult :3 La Multi Ani! Iti doresc multa sanatate si bucura-te de cei mai frumosi ani! Fa ce vrei, distreaza-te ( ia-ma si pe mine la baieti ) Glumesc, vede iubi , iti doresc multi barbati minunati, si multi copii la fel de frumosi si iubibili ca tine <3 
Sus In jos
Colo-Sensei
Kaigai
Kaigai
Colo-Sensei


Ryo : 0
Likes : 2

La Multi Ani Katoka! Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Katoka!   La Multi Ani Katoka! Icon_minitimeSam Iul 25 2015, 17:12

La multi ani Ana fericit Sper sa ai parte de tot ce iti doresti, si succes in ceea ce vrei sa faci pe viitor.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




La Multi Ani Katoka! Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Katoka!   La Multi Ani Katoka! Icon_minitimeSam Iul 25 2015, 19:21

La multi ani Kato-chan! Sper sa ai parte de sanatate si impliniri! Si de feline cat mai pufoase desigur. :3
Sus In jos
Ren Uchiha
Kaigai
Kaigai
Ren Uchiha


Ryo : 0
Likes : 0

La Multi Ani Katoka! Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Katoka!   La Multi Ani Katoka! Icon_minitimeSam Iul 25 2015, 21:07

La multi ani,Katoka!Multa sanatate ,fericire si dorinte impinite.
Sus In jos
DiZi
Kaigai
Kaigai
DiZi


Ryo : 0
Likes : 19

La Multi Ani Katoka! Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Katoka!   La Multi Ani Katoka! Icon_minitimeSam Iul 25 2015, 23:01

La mulți ani,Katokaaaa! Să ne trăiești 100 de ani de acum în colo. Îți doresc multă sănătate, fericire și cați mai mulți bărbați, sau doar unu și bun...cum vrei rolling on the floor
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan


Ryo : 0
Likes : 39

La Multi Ani Katoka! Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Katoka!   La Multi Ani Katoka! Icon_minitimeSam Iul 25 2015, 23:14

Multumesc inca odata. Uite la ce film ma voi duce la 3D Colours, asa ... ca si cadou de ziua mea, chiar daca este cu intarziere rolling on the floor Trebuie sa-l vad O_O Il recomand tuturor fetelor : ))
Sus In jos
Hashirama
Kaigai
Kaigai
Hashirama


Ryo : 0
Likes : 17

La Multi Ani Katoka! Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Katoka!   La Multi Ani Katoka! Icon_minitimeSam Iul 25 2015, 23:22

La multi Ani Fina ! Sa faci fini multi etc etc
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi


Ryo : -3
Likes : 6

La Multi Ani Katoka! Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Katoka!   La Multi Ani Katoka! Icon_minitimeDum Iul 26 2015, 14:27

Kato, imi pare rau pentru intarziere, dar la multi ani! O sa venim cat de curand prin Caracal. fericit)
Sus In jos
Continut sponsorizat





La Multi Ani Katoka! Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Katoka!   La Multi Ani Katoka! Icon_minitime

Sus In jos
 
La Multi Ani Katoka!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: Aniversările membrilor!-
Mergi direct la: