Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Boys Vs Girls Part 2

In jos 
AutorMesaj
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

Ryo : 0

Boys Vs Girls Part 2  Empty
MesajSubiect: Boys Vs Girls Part 2    Boys Vs Girls Part 2  Icon_minitimeSam Oct 13 2012, 18:56

Buna all , m-am plictisit si nu am ce face asa ca m-am gandit sa incep akum partea a 2-a la fic-ul Boys Vs Girls LoL sper sa va placa si partea aceasta si daca doriti ceva anume puteti sa-mi spuneti wink LoL .. poi... Lectura placuta LoL :X

Ce amintiri , ... simt ca plutesc , atatea clipe , atatea aventuri... , stau cu ochii inchisi aproape adormita , bataile inimii imi sunt patrund scufundate in acele momente unice , ma simt de parca as vrea sa dau timpul inapoi , sa fiu langa prietenii mei dragi ... , dupa atata timp inca ii mai caut in gandul meu , sperand la clipele , glumele, jocurile lor penibile si zambetele lor care imi faceau ziua mai fericitita. Atat de departe sunt de mine , dar totusi atat de aproape de sufletul meu ...
Draga , jurnalule astea-mi sunt sentimentele acum , dar nu voi mai putea rabda aceasta singuratate ... , voi merge in Konoha , la prietenii si colegii mei iubiti.
Aceste cuvinte erau asternute pe foile albe ale jurnalului , iar la sfarsitul paginii o semnatura colorata era asezata bland in colt...„ Temari „
Temari : Am plecat de acasa acum patru zile , bataile inimii nu-mi mai sunt calme , acum bat cu putere , precum ma apropii mai mult de Konoha , am in gand imaginea lor ... m emotiile ma invaluie cu totul... , nu mai stiu ce e cu mine ...
Am intrat in Konoha , incepe sa ploua , trebuie sa ma adapostesc undeva.Voi merge la Ichiraku Ramen . Am ramas timp de cateva secunde uimita uitandu-ma la un tip blond cu ochii albastri..., nu poate fi el ... e asa dragut , dar totusi albastrul deschis al ochiilor lui nu poate fi ai altcuiva .
Temari : Na.. Na.. Naruto ,tu..tu.. esti ?
Naruto : Nu pot sa cred , tu esti , Temari ? spune-mi ca esti tu !
Temari : Eu sunt Naruto , chiar eu ...
Naruto : Vino inauntru nu sta afara in ploaie... , „ 2 portii de ramen te rog „... Temari , pe unde ai umblat atata timp ?
Temari : Am fost in Satul Ploii sa-l ajut pe actualul guvernator
in restaurarea satului ... dar tu , ceilalti , sunteti bine ?
Naruto : Sigur ca da , sunt toti aici in Konoha , pana si Gaara .
Temari : Gaara-nisan ??? cum de e si el aici ?
Naruto : Maine sarbatorim aniversarea Hinatei
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Poti sta la mine cat vrei , cu siguranta esti obosita. Te poti intalni maine cu ceilalti .
Temari : Desigur , cred ca o sa dorm „bustean„ dupa atata drum si dupa o portie mare de ramen .
P.o.v Temari : Parca visez , amuzantul blond pare atat de matur si atat dragut, cred ca s-au schimbat toti dupa o despartire de doi ani de la acea intamplare....
Temari : Multumesc Naruto , noapte buna.
Naruto : Noapte buna si tie Temari .
P.o.v Temari : Am dormit ca un ingeras , atat de bineeeee , merg sa fac un dush si sa ma schimb , azi presimt ca va fi o zi incarcata. M-am imbracat cu o pereche de blugi negrii , un pulover tricotat maro si o pereche de cizmulitze inchise la culoare. Azi e ziua Hinatei [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] trebuie sa-i cumpar un cadou.
Naruto : Neatza Temari !
Temari : Buna dimineata si tie Naruto !
Naruto : Aaaa ... vrei sa fi cadoul meu pentru Hinata de ziua ei , sti.. eu nu prea am inspiratie in ai alege un cadou ....
Temari : Desigur , eu voi merge in cautarea unui cadou , la ce ora ne intalnim sa mergem impreuna la ziua Hinatei
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ?
Naruto : E ora 12:30 pm . la ora 6 :30 pm e bine ?
Temari : Desigur , eu am plecat , o zi buna .
Naruto se intalni si Sakura si Sasuke la Ichiraku Ramen , ca in fiecare zi obisnuita cu soare , doar astazi fiind mai inorat afara , defapt la fel ca si zilele de trei saptamani incoace .

Deci cam asta a fost pe ziua de astazi , e cam plictisitor capitolul fiind inceputul , dar ma voi stradui sa fie mai placut si amuzant pe parcurs , sper sa va placa siiiii... scuzati greselile gramaticale , nu sunt prea atenta, din cauza grabei.. stiti si voi .. fericit ... poi, astept comentarile voastre bune ..., rele ..., le accept pe toate LoL

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

MesajSubiect: Re: Boys Vs Girls Part 2    Boys Vs Girls Part 2  Icon_minitimeSam Oct 13 2012, 19:07

foarte impresionant bravo next!!!!!
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Boys Vs Girls Part 2    Boys Vs Girls Part 2  Icon_minitimeSam Oct 13 2012, 19:22

fain,hai cu nextul
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

Ryo : 3

MesajSubiect: Re: Boys Vs Girls Part 2    Boys Vs Girls Part 2  Icon_minitimeSam Oct 13 2012, 19:23

fain!!bga nextu!! Aplauze
Sus In jos
EnzeruHaRoze
Kaigai
Kaigai
EnzeruHaRoze

MesajSubiect: Re: Boys Vs Girls Part 2    Boys Vs Girls Part 2  Icon_minitimeSam Oct 13 2012, 20:55

Interesant, Deea, imi place cum povestesti si imi place ca e din perspectiva lui Temari, bravooo [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: Boys Vs Girls Part 2    Boys Vs Girls Part 2  Icon_minitimeSam Oct 13 2012, 21:06

Multumesc tuturor [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Boys Vs Girls Part 2    Boys Vs Girls Part 2  Icon_minitimeDum Oct 14 2012, 14:44

nu credeam ca o sa mai pui next, de abia asteptam xD . foarte frumos sys, acum next rapid [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
kanade
Kaigai
Kaigai
kanade

MesajSubiect: Re: Boys Vs Girls Part 2    Boys Vs Girls Part 2  Icon_minitimeDum Oct 14 2012, 15:56

Sys, ma bucur foarte tare ca ai decis sa continui Boys vs Girls. Abia astept next:)
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: Boys Vs Girls Part 2    Boys Vs Girls Part 2  Icon_minitimeDum Oct 14 2012, 17:16

super ^^ nest [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
Yuki10
Kaigai
Kaigai
Yuki10

MesajSubiect: Re: Boys Vs Girls Part 2    Boys Vs Girls Part 2  Icon_minitimeJoi Dec 06 2012, 20:15

foarte tare LoL pune next wink
Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd

MesajSubiect: Re: Boys Vs Girls Part 2    Boys Vs Girls Part 2  Icon_minitimeSam Mar 23 2013, 00:30

T/c . Se redeschide doar la cerere.
Mutat la ficuri blocate !
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Boys Vs Girls Part 2    Boys Vs Girls Part 2  Icon_minitime

Sus In jos

Boys Vs Girls Part 2
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-