Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Road To A Crazy Life

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

Ryo : 0

Road To A Crazy Life  Empty
MesajSubiect: Road To A Crazy Life    Road To A Crazy Life  Icon_minitimeMier Oct 17 2012, 19:09

Buna all , in colaborare cu sys Ely , vom incepe un fic nou . In fic este vorba despre noi toti de pe forum ... sper ca acest lucru sa nu fie o problema si sa va placa , desigur va fi in limitele bunului simt si nu vom exagera cu amanunte , gen vulgaritatea [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] .. o sa fie o parodie , deci va fi un fic amuzant la care eu si sys Ely am ras din primul capitol , sper sa va placa si voua si sa va amuze . Primul capitol am sa-l postez diseara ...
P.s Daca are cineva ceva impotriva sa spuna LoL [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ultima editare efectuata de catre andreeangel in Mier Oct 17 2012, 19:10, editata de 1 ori
Sus In jos
Synkron93
Kaigai
Kaigai
Synkron93

MesajSubiect: Re: Road To A Crazy Life    Road To A Crazy Life  Icon_minitimeMier Oct 17 2012, 19:09

apar si eu in el?
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: Road To A Crazy Life    Road To A Crazy Life  Icon_minitimeMier Oct 17 2012, 19:10

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
apar si eu in el?
Toti [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] doar ca in diferite capitole LoL
Sus In jos
Synkron93
Kaigai
Kaigai
Synkron93

MesajSubiect: Re: Road To A Crazy Life    Road To A Crazy Life  Icon_minitimeMier Oct 17 2012, 19:12

iupii
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

Ryo : 3

MesajSubiect: Re: Road To A Crazy Life    Road To A Crazy Life  Icon_minitimeMier Oct 17 2012, 19:15

m-ai facut curios!!!
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: Road To A Crazy Life    Road To A Crazy Life  Icon_minitimeMier Oct 17 2012, 19:21

vreau sa citesc fericit)

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Road To A Crazy Life    Road To A Crazy Life  Icon_minitimeMier Oct 17 2012, 19:23

de abia astept LoL
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Road To A Crazy Life    Road To A Crazy Life  Icon_minitimeMier Oct 17 2012, 19:26

pune-l!pare interesant!
Sus In jos
EnzeruHaRoze
Kaigai
Kaigai
EnzeruHaRoze

MesajSubiect: Re: Road To A Crazy Life    Road To A Crazy Life  Icon_minitimeMier Oct 17 2012, 19:53

Draguuut Ely si Deea :x. Cred ca v-a iesit frumos, din moment ce ati lucrat amandoua. Haideee postati ca mor aici:D!
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: Road To A Crazy Life    Road To A Crazy Life  Icon_minitimeMier Oct 17 2012, 20:33

Citire Placuta .. Sper sa va placa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Capitolul 1

O vila cu piscina acoperita cu un celofan uzat din cauza ploii , cu doi lei din portelan asezati in fatza portii speriand matzele , era locuita de niste prieteni nu prea intelegatori unii cu altii din cauza diferitelor personalitati siiiii.... a gusturilor prea exagerate a unora ...
Dimineatza nu prea fericita pentru bietele domnisoare care incercau sa-si faca somnul de frumusetze ,fiind deranjate de zgomotele penibile ale colegiilor de la etaj ...
Deea p.o.v. : pfaiiii , azi sunt in stare sa fac crima , de ce a trebuit sa le aduca Andrei fix in seara asta pe alea 4 pitzipoance , moamaaa, astia nu au avut somn toata noaptea ... gata , Deea , stai calm , vine sys Iulia , sa nu ma vada asa ca poate crede ca am baut cola cu mentosane si ma agatza in cuier ...
Deea : Buna dimineatza sys cum ai dormit aseara ? ( aoleo nu trebuia sa o intreb cum a dormit ... poate crede ca fac mijto din cauza ca nici ea nu a putut dormi din cauza matzelor lui Andrei .
Iulia : neatza sys , eu am dormit excelent , foarte relaxant , tu cum ai dormit , ai avut o noapte frumoasa ?
Deea : duaaaa , clarrr , cea mai relaxanta noapte , am dormit 3 minute din 11 ore , iti imaginezi ce relaxant a fost .
Iulia : dar de ce sys ?
Deea : morr de nervii din cauza lui Andrey , a adus aseara 4 pitzi , doar Domnul stie ce au facut , caci bubuiau pereti , se auzeau tipete , de ziki ca alea erau mai rele decat niste matze in calduri .
Iulia : eu nu am auzit nimic , dar in fine , cum spui tu ...
Deea : Ssssyyyysss Ely , spune ca macar tu le-ai auzit pe alea aseara
ely : pentru numele lu' ala care a inventat relatiile in grup ...
Iulia : uitati cine coboara scarileeeee !!!!
Vine Andrey , 2 in stanga , 2 in dreapta , gigolo , jmecher de jmecher mafiot >
Andrey :Ce fac feteleeee??? Cum ati dormit azi-noapte ??
Deea : Ely ... rupe-i fashuu !!!
Mare paguba nu e , decat ca a indoit sysu o tigaie pe pilea lui Andrey ...
Deea : Saracaaa... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]tigaiee [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Iulia : haideti fetelor sa plecam , lasati matzele sa linga ranile stapanului ..., fetelor eu merg sa pregatesc ceva de mancare ...
Deea : sys Ely ???.. helloo .. ma auziii , nu mai dormi sys in fund ca faci riduri ..
Ely : aa .. daa ..aa ce e sys [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Deea : am un Delta-Plan !!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ely : iar vrei sa-i furi masina lu' Senpai ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Deea : moama [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] dar cum ai facut , e vreun truc ceva , mi-ai citit mintiile [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine], deci , sys , ce ziki ... dam o tura ?? orikum nu vede el [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ely : daca tie iti face placere ... bine , haide sa coboram pe geam ... trebuie sa fie o sfoara , daca nu luam parasuta , nu e chiar asa pana jos doar stam la parter ...

Cam atath pentru astazi , am precizat mai sus , ca intr-un capitolul nu puteti parea toti , sper sa nu va suparati , dar va promit ca avem un rol pentru fiecare dintre voi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , scuzati greseliile gramaticale , m-am , cam grabit , sper ca va place acest capitol chiar daca e cam sec ... va pwp [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ultima editare efectuata de catre andreeangel in Mier Oct 17 2012, 20:36, editata de 1 ori
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Road To A Crazy Life    Road To A Crazy Life  Icon_minitimeMier Oct 17 2012, 20:35

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]fain
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Road To A Crazy Life    Road To A Crazy Life  Icon_minitimeMier Oct 17 2012, 20:42

:X fain sys LoL pune nextttt
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Road To A Crazy Life    Road To A Crazy Life  Icon_minitimeMier Oct 17 2012, 20:53

Saracaaa... tigaiee Rasete

Super next repede!! Aplauze
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: Road To A Crazy Life    Road To A Crazy Life  Icon_minitimeMier Oct 17 2012, 21:10

super tare rolling on the floor

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
EnzeruHaRoze
Kaigai
Kaigai
EnzeruHaRoze

MesajSubiect: Re: Road To A Crazy Life    Road To A Crazy Life  Icon_minitimeMier Oct 17 2012, 21:54

Draguuut:))) Tu stresata, Katy relaxata, nu are nici o treaba, dormise bine:))...Si tigaiaaa=)). Casa de nebuni [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Road To A Crazy Life    Road To A Crazy Life  Icon_minitimeMier Oct 17 2012, 22:15

fericit)) dap rolling on the floor oare eu voi fi rea? fericit)
Sus In jos
andreeangel
Kaigai
Kaigai
andreeangel

MesajSubiect: Re: Road To A Crazy Life    Road To A Crazy Life  Icon_minitimeMier Oct 17 2012, 22:18

nushh dastea rolling on the floor e surpriza wink
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Road To A Crazy Life    Road To A Crazy Life  Icon_minitimeJoi Oct 18 2012, 14:04

oare cand apar eu?!?!mor de nerabdare!
(app:pe mine ma cheama Claudia:))
Sus In jos
kanade
Kaigai
Kaigai
kanade

MesajSubiect: Re: Road To A Crazy Life    Road To A Crazy Life  Icon_minitimeJoi Oct 18 2012, 15:49

Super sys [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]...nu uita de tigaie;)) daca nu esti cuminte [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
sogi
Kaigai
Kaigai
sogi

MesajSubiect: Re: Road To A Crazy Life    Road To A Crazy Life  Icon_minitimeJoi Oct 18 2012, 15:58

chiar sunt curios daca o sa ma bage si pe [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]mine
Sus In jos
Nagato-san
Kaigai
Kaigai
Nagato-san

MesajSubiect: Re: Road To A Crazy Life    Road To A Crazy Life  Icon_minitimeJoi Oct 18 2012, 17:04

Suuuuuper cand pui Nextu??
Mi mila de tigaie
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: Road To A Crazy Life    Road To A Crazy Life  Icon_minitimeDum Oct 21 2012, 13:51

tigaia aia face senzatie rolling on the floor
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: Road To A Crazy Life    Road To A Crazy Life  Icon_minitimeDum Oct 21 2012, 13:54

tigaia e personajul principal : rolling on the floor
Sus In jos
MississippiKing
Kaigai
Kaigai
MississippiKing

MesajSubiect: Re: Road To A Crazy Life    Road To A Crazy Life  Icon_minitimeDum Oct 21 2012, 13:55

nu uitati si de mine
Sus In jos
ely_lovesAnImE
Kaigai
Kaigai
ely_lovesAnImE

MesajSubiect: Re: Road To A Crazy Life    Road To A Crazy Life  Icon_minitimeDum Oct 21 2012, 14:07

Oo sa apareti cam toti dar aveti rabdare va vom baga pe fiecare insa nu toti odata ci pe rand in capitole pt k ne vine greu insa cei ce vor vrea ,vor aparea cu siguranta Naruto Jutsu
asa k rabdare k abia mi-am revenit rolling on the floor
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Road To A Crazy Life    Road To A Crazy Life  Icon_minitime

Sus In jos

Road To A Crazy Life
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: