Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.
Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!
 
PortalAcasaUltimele imaginiCăutareConectareÎnregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

 

 Ce ma face sa zambesc

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
xMinatoNamikaze
Kaigai
Kaigai
xMinatoNamikaze


Ryo : 0
Likes : 0

Ce ma face sa zambesc Empty
MesajSubiect: Ce ma face sa zambesc   Ce ma face sa zambesc Icon_minitimeVin Sept 02 2016, 23:55

Am facut un topic in care vorbim despre ce ne face fericiti. Pe mine ma face fericit cand vad ca cineva chiar este langa mine nu ma lasa si trage de mine. Ma mai face fericit cand fac pe altii fericiti.
Pe voi ce va face fericiti?
Sus In jos
Ayame
Asistent Konoha
Asistent Konoha
Ayame


Ryo : 237
Likes : 16

Ce ma face sa zambesc Empty
MesajSubiect: Re: Ce ma face sa zambesc   Ce ma face sa zambesc Icon_minitimeMier Noi 30 2016, 22:49

Pe mine ma face fericita momentul ala in care imi ies perfect melodiile la tobe din prima. De asemenea, sunt fericita cand stiu ca persoanelor dragi mie, chiar le pasa de mine, de cat am mancat, de cat am dormit, de cat am facut orice...stiu ca le pasa. Hmm...sunt fericita cand am ciocolata..sau cand nu imi lipseste nimic. Si cand e cald..in incapere, in suflet, dar ma face fericita aceasta caldura. Probabil ca mai sunt sute sau mii de chestii care ma fac fericita, dar nu o sa stau sa le enumar acum.
Sus In jos
 
Ce ma face sa zambesc
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Entertainment :: Discuţii Libere-
Mergi direct la: