Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Propunere echipe si grad Chuunin

In jos 
AutorMesaj
ionutzu97
A-K Suna
A-K Suna
ionutzu97

Ryo : 62

Propunere echipe si grad Chuunin Empty
MesajSubiect: Propunere echipe si grad Chuunin   Propunere echipe si grad Chuunin Icon_minitimeDum Feb 26 2017, 13:28

Daca nu ma insel,inainte au fost si echipe.
Propun sa se faca si acum.
Fiecare genin sa faca parte dintr-o echipa de 3 persoane (1 fata si 2 baieti) cu lider care are cel putin rang de jounin.
Pentru a avansa in rang ul de chuunin,propun sa fie mai multe etape,in primul rand cerintele cu chakra,ryo sa ramana.Apoi prima etapa adevarata sa zicem asa sa fie un examen (tip grila),in care,fiecare membru al echipei sa faca peste 60% din intrebari corecte.Daca un membru are sub,echipa e descalificata. A doua ar fii o lupta (eu as opta pentru naruto-arena,cei care au cont sa isi faca unul special pt forum,pentru a avea sanse egale cu cei noi)
in care vor fii lupte 1v1. Echipa care castiga 2/3 castiga si avanseaza in runda finala.
In runda finala sa fie gen lupte 1v1 tot pe na. Castigatorul la 1v1 devine chuunin. 
Sunt multe de imbunatatit la ideea mea,dar astept parerile voastre.
Va multumesc!
Sus In jos
XanoTHEr.
Genin Kiri
Genin Kiri
XanoTHEr.

Ryo : 578

Propunere echipe si grad Chuunin Empty
MesajSubiect: Re: Propunere echipe si grad Chuunin   Propunere echipe si grad Chuunin Icon_minitimeDum Feb 26 2017, 16:12

Idei foarte bune și interesante.

Într-adevăr, au fost echipe. Vom implementa această idee dar doar după ce forumul va ajunge la un număr de 5 Jounini. 
Cât despre rangul de Chuunin, momentan va rămâne așa. Sunt multe de discutat.
Cât despre narutoarena, ideea pică automat. Nu toți știu să joace, nu toți au auzit de el. EU, spre exemplu, nu am jucat niciodată.

Mulțumesc de propuneri, Ionuț.
Sus In jos

Propunere echipe si grad Chuunin
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Bun Venit! :: Propuneri, Reclamaţii, Cereri-
Mergi direct la: