Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Plăceri vinovate

In jos 
AutorMesaj
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes

Ryo : -1

Plăceri vinovate Empty
MesajSubiect: Plăceri vinovate   Plăceri vinovate Icon_minitimeDum Feb 26 2017, 16:15

Plăcerile vinovate sunt lucrurile cu care nu prea ne putem mândrii dar cu toții aveam mărcar un lucru de genul ăsta, deci aș vrea să aud ce ”plăceri vinovate” aveți.
Spre exemplu:
Mie îmi place mult Taylor Swift(yeah..i know:)) ), Dan Brown, filmele și cărțile cu relații de genul daddy-little girl(Lolita pentru cunoscători).

Aștept răspunsurile voastre.
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai
Matsuri

Ryo : 0

Plăceri vinovate Empty
MesajSubiect: Re: Plăceri vinovate   Plăceri vinovate Icon_minitimeDum Feb 26 2017, 19:53

Uuu.. ceva interesant. Hmm.. placerea mea vinovata este sa port negru. Intr-un fel imi place sa fac asta, dar altfel toata lumea imi spune ca exagerez cateodata. In fine, incerc sa port si alte culori, dar mereu oftez pentru cele inchise. Ups. Se mai intampla.
Sus In jos
Edi
Kaigai
Kaigai
Edi

Ryo : -3

Plăceri vinovate Empty
MesajSubiect: Re: Plăceri vinovate   Plăceri vinovate Icon_minitimeDum Feb 26 2017, 23:07

Placerea mea vinovata este Maria Lorena.
Sus In jos
XanoTHEr.
Genin Kiri
Genin Kiri
XanoTHEr.

Ryo : 578

Plăceri vinovate Empty
MesajSubiect: Re: Plăceri vinovate   Plăceri vinovate Icon_minitimeMar Aug 08 2017, 19:44

Plăcerea mea vinovată este atunci când dimineața, lângă cana de cafea, aprind și o țigară și trag profund în piept primul fum care îmi amețește simțul realității, satisfăcându-mă.
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta

Ryo : 0

Plăceri vinovate Empty
MesajSubiect: Re: Plăceri vinovate   Plăceri vinovate Icon_minitimeMar Aug 08 2017, 20:16

Plăcere vinovată, huh?
Habar nu am dacă am așa ceva. Ok, cafeaua. Ador cafeaua. Nu am voie, dar îmi place. Și încă mai ce. Video/serial când mănânc, de asta-mi ador telefonul cx.
Sus In jos
Asura
Genin Konoha
Genin Konoha
Asura

Ryo : 308

Plăceri vinovate Empty
MesajSubiect: Re: Plăceri vinovate   Plăceri vinovate Icon_minitimeDum Ian 07 2018, 07:10

Placerea mea vinovata sunt tigarile
Sus In jos
Continut sponsorizat

Plăceri vinovate Empty
MesajSubiect: Re: Plăceri vinovate   Plăceri vinovate Icon_minitime

Sus In jos

Plăceri vinovate
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Entertainment :: Discuţii Libere-
Mergi direct la: