Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Concurs -Graphics-

In jos 
AutorMesaj
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta

Ryo : 0

Concurs -Graphics- Empty
MesajSubiect: Concurs -Graphics-   Concurs -Graphics- Icon_minitimeMar Feb 28 2017, 16:23

Concurs -Graphics- Ps4dQZ2
Cerințe : Să se aleagă un stock sau render cu Sakura, fiind un forum cu tematica Naruto, și să fie editat sub formă de semnătură și avatar care să se asorteze. Voi cere să fie și text, semnătură ce va dovedi că e făcută e cel ce-o postează și un ss la bara cu layere pentru dovedi că e lucrarea loc. 
P.S : Voi judeca după încadrare, accent pe render și text și cât de bune sunt folosite efectele.
Dimensiuni : Avatar - 150x250 ; Semnătura - nu e o limită, nici prea mici dimensiunle, nici prea mari.

Premii : 
Locul I : 1.500 ryo
Locul II: 700 ryo
Locul III: 300 ryo

Perioada de înscriere : 28.02.2017 - 02.03.2017.
Concursul ia sfârșit : 05.03.2017.

*Notă : Creațiile vor fi trimise prin PM organizatorului concursului/adică mie/.
Modificările creațiilor după expedierea acestora nu sunt permise.
 Good luck.
Sus In jos
Cristi
Kaigai
Kaigai
Cristi

Ryo : 2

Concurs -Graphics- Empty
MesajSubiect: Re: Concurs -Graphics-   Concurs -Graphics- Icon_minitimeMar Feb 28 2017, 17:26

Nu îmi mai permite timpul să mă ocup de aşa ceva zilele astea, aşa că o să mă retrag de la acest concurs.

Ultima editare efectuata de catre Cristi in Mier Mar 01 2017, 21:38, editata de 2 ori
Sus In jos
ionutzu97
A-K Suna
A-K Suna
ionutzu97

Ryo : 62

Concurs -Graphics- Empty
MesajSubiect: Re: Concurs -Graphics-   Concurs -Graphics- Icon_minitimeMar Feb 28 2017, 19:26

Ma inscriu
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai
Gekiro

Ryo : 1

Concurs -Graphics- Empty
MesajSubiect: Re: Concurs -Graphics-   Concurs -Graphics- Icon_minitimeMar Feb 28 2017, 20:43

și aici am o întrebare: Semnătura poate să fie verticală ? 
și mă înscriu clar
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta

Concurs -Graphics- Empty
MesajSubiect: Re: Concurs -Graphics-   Concurs -Graphics- Icon_minitimeMar Feb 28 2017, 20:51

@Gekiro a scris:
și aici am o întrebare: Semnătura poate să fie verticală ? 
și mă înscriu clar
Da, atâta timp cât nu e oversized.
Sus In jos
Naruto™
Kaigai
Kaigai
Naruto™

Ryo : -2

Concurs -Graphics- Empty
MesajSubiect: Re: Concurs -Graphics-   Concurs -Graphics- Icon_minitimeJoi Mar 02 2017, 12:15

Ma inscriu si eu.
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai
Nicoleta

Concurs -Graphics- Empty
MesajSubiect: Re: Concurs -Graphics-   Concurs -Graphics- Icon_minitimeLun Mar 06 2017, 19:44

Din moment ce doar Gekiro a prezentat lucrările, el ia locul I. Celelalte locuri nu există.
Sus In jos
Continut sponsorizat

Concurs -Graphics- Empty
MesajSubiect: Re: Concurs -Graphics-   Concurs -Graphics- Icon_minitime

Sus In jos

Concurs -Graphics-
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Concursuri :: Arhivă Concursuri & Event-uri :: Spring competition 2017-
Mergi direct la: