Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Cumparare forum sau imbunatatire

In jos 
AutorMesaj
TheCrimsonFucker
Kaigai
Kaigai
TheCrimsonFucker

Ryo : 9

Cumparare forum sau imbunatatire Empty
MesajSubiect: Cumparare forum sau imbunatatire   Cumparare forum sau imbunatatire Icon_minitimeJoi Feb 13 2020, 19:22

Avand in vedere faptul ca forumul este mort iar o mare parte din comunitate sa adunat pe un chat de facebook , iti propun urmatorul lucru . Un transfer pe Paypal de 20 de euro in schimbul acestui forum. Astfel mai putem intra si noi cei mai vechi pe el ( Eu , Nicu , Senpai) fara sa il modificam si tu te alegi cu 100 (95.31 lei ca sa fim mai precisi) pe un forum gratuit . Daca ai platit mai mult , imi arati dovada si iti platesc

Sau daca nu si nu macar fa un  grup ascuns pentru cei mai vechi in care sa se vada si subforumul de la Staff . Mai vedem niste amintiri , mai postam acolo chestii etc .

Pentru ca forumul asta il tii fara sa incurajezi oameni sa intre / sa permiti vechilor useri sa aiba access la topice vechi si pline de amintiri ( chit ca rpg-ul a fost sters...)

Astept un raspuns aici sau pe facebook ( Ma poti contacta prin Katoka)

~Drago
Sus In jos
Kaguya
Hokage
Hokage
Kaguya

Ryo : 740

Cumparare forum sau imbunatatire Empty
MesajSubiect: Re: Cumparare forum sau imbunatatire   Cumparare forum sau imbunatatire Icon_minitimeVin Feb 14 2020, 14:38

Mă întreb când o să începeți să vă maturizați și să încetați cu jocurile astea copilărești. Dacă vă era așa dor de forum puteați să faceți activitate ca simpli membri.Accesul la arhiva staff-ul o are decât fondatorul forumului și nici un alt admin. Nu văd ce plăcere ar face cuiva să vadă conflictele de acolo.
P.S. Încetați să îmi oferiți bani pentru forum. Nu eu v-am pus să vă vindeți amintirea voastră prețioasă. Dacă ajungea la alticeva era șters până acum.

Cumparare forum sau imbunatatire E577f72bfeb8757d209ac716377dac2b
Sus In jos

Cumparare forum sau imbunatatire
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Bun Venit! :: Propuneri, Reclamaţii, Cereri-
Mergi direct la: