Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

Ryo : 1

O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) ) Empty
MesajSubiect: O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )   O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) ) Icon_minitimeMier Noi 07 2012, 14:40

Acest fic, mai este pe un forum, de care am uitat, si abia mi-am adus aminte k am 2 capitole pe el, deci, azi s-ar putea sa mai pun un capitol, dar la 5 commenturi!
Lectura placuta ^_^

Cap 1. Inceptul

Era o zi calduroasa de sptembrie cand incepea anul scolar.
O fata cu parul roz si lung de culoarea florilor de cires si cu ochii verzi ca smaraldul pe nume Sakura Haruno, se trezi pentru a-si incpe noua viata in Konoha unde ea si familia ei se mutase acolo tocmai din Romania.
Rozalia se imbraca cu o rochita cu 3 degete deasupra genunchiului de culoarea parului ei, o posetuta alba si niste
sandale cu toc, tot albe.
-Sakura! Vino la masa!
-Imdiat mama!
Si cobora la masa, apoi s-a dus repede sa prinda autobuzul.
In autobuz, nedumerita langa cine sa stea, s-a asezat aleator.
-Buna! Tu trebuie sa fii noua! ii spuse o voce zapacita si amuzanta.
Cand ridica capul, vazu ca acea voce amuzanta o avea un baiat blond de cularea soarelui cu ochii albastrii ca marea, imbracat cu o jacheta portocalie ca apusul soarelui cu umerii negrii ca abanosul.
-Buna! Da, eu sunt noua. Ma cheama Sakura Haruno.
-Pe mine ma cheama Naruto Uzumachi.
La scoala, Naruto ii prezenta colegii:
-Baiatul cu parul lung este Neji iar fata care sta tooot timpul langa el este sora lui Hinata, fata cu parul blond si lung si cu aere de regina este Ino, baiatul care tine cainele pe cap este Kiba iar celalalt este Shikamaru. Fata cu doua cocuri este Tenten,
fata blonda cu evantai este Temari.Baiatul cu frizura "castron" este Rock Lee sau Lee.
-Dar brunetul de acolo?
-Ah da! El este Sasuke cel mai linistit din clasa.
La ore
-Buna copii! Eu sunt Kakashi dirigintele vostru si profesor la toate materiile.Bun. Acum sa va asez in banci. Shikamaru cu Temari, Sai cu Ino, Rock Lee cu Kiba, Neji cu Tenten, Hinata cu Naruto si cu Sakura cu Sasuke. A da! Ea este Sakura Haruno si este
noua voastra colega iar el este Sai, noul vostru coleg.
La sfarsitul orei.
-Buna eu sunt Sakura Haruno. Pe tine te cheama ...
-Sasuke Uchiha. si picta un zambet mic si dragut pe fata mai rozalie dar mult mai deschisa la culoare decat parul fetei.
Naruto se apropie de cei doi si o intreba pe rozalie:
-Sakura! Vrei sa te conduc acasa?
Sasuke iterveni rapid:
-Vrei sa te condu acasa?
-Da! spuse ea nedumerita.
Pe drum spre casa nimeni nu vorbea, pana cand Sakura s-a impiedicat iar Sasuke a prins-o:
-Sakura!Esti bine?
-Uh, d-da, sunt bin-ne!
Intr-un sfarsit au ajuns:
-Multumesc ca m-ai adus Sasuke! il saruta pe obraz.
Baiatul se inrosi.
-Cu placere S-Sakura... Aam... Imi poti da numarul de telefon si adresa de skype?
Rozalia scrise pe o foaie ce ii ceru baiatul si i-o inmana.
Ziua urmatoare se trezi somnoroasa, trezita de ceasul zgomotos. Isi alese din dulapul ei mare si plin de haine la moda, niste pantaloni bleo ca, cerul senin, un maieu alb ca norii, o jacheta cenusie, o poseta tot bleo, nist sandale cu toc, cenusii si o bentita alba cu doua panglici lasate intr-o parte.
isi lua un prosop de un roz bonbon frumos, si isi facu un dus de revigorare cu sarurile pregatite.Se imbraca si dupa intra pe skype
si vazu ca are o cerere de contacte:
Sasuke_loves_him vrea sa te adauge la prieteni.
Adauga la prieteni.
-"Buna Sakura, ce faci? Abia astept sa ne vedem la scoala. Ok. Bye. "
"Sasuke_loves_him is now offline."
-Sakura! Hai la masa!
-Imdiat mama!Dar nu pot manca deoarece ma grabesc!
-Ok!
In autobuz s-a asezat din nou aleatoriu:
-Ha ha! Din nou tu, Sakura! spus vocea amuzanta a lui Naruto. Cum sa nu, doar esti colega noastra!He-he!
Rozalia se uita spre Sasuke cu niste ochi adorabili de catlus in timp ce "colegul de autobuz" vorbeste "singur".
In sfarsit autobuzul a ajuns in fata scolii, iar rozalia si brunetul au coborat impreuna, tinanduse de mana.Prin curtea scolii tot se tineau de mana dar se uitau unul in ochii celuilalt si erau extrem de fericiti.
Ino, inca obsedata fiind de Sasuke, in pauza ii spuse Sakurei:
-Tu! Fata noua! Cine te crezi sa te tii de mana cu iubitelul meu?
-1. Nu te place; 2. Nu e “iubitelul” tau; 3. Ma plac pe mine! ; 4. Este “iubitelul” meu blondino!
Ino sarila Sakura dar atunci ajunse Sasuke si o apara pe Sakura:
-Ino! Ce te-a apucat sa sari la…
Nu a apucat sa termine ca “blondina” l-a sarutat.
-Ce te apuca Ino!? Esti nebuna?! Nu te plac in nici un caz! Mai mult mie greata sa ma uit la tine! Nu ma interesezi si nici nu mai interest vreodata! De cate ori sa-ti mai spun?! NU SUNT “IUBITELUL” TAU! Si sa nu te mai prind ca te iei de Sakura a mea ca te omor!
Ino, facuta de tot rasul, a fugit plangand din clasa.
Sakura, vazand ca blondina i-a sarutat iubitul a fugit din clasa plangand:
-Pe cine pacalesc eu, normal ca un baiat asa de cool si de popular nu o sa ma placa pe mine, “fata cea noua”.
-Cum sa nu te plac?? Normal ca da! Doar esti iubita mea nu? Ino doar este obsedata de mine! De cand te-am vazut, am zambit pentru prima oara de acum 11 ani! Tu mi-ai readus sentimentul ala de fericire!
-Dar de ce nu ai mai zambit in toti acesti ani?
-Pai e o poveste luuunga… Cand aveam 6 ani, fratele meu, Itachi, mi-a omorat parintii si de atunci nu am mai putut zambi si mi-am jurat ca nu am sa mai zambesc pana nu ma razbun pe el! Dar, chiar si dupa ce am facut-o, tot nu am putut dar, cand ai aparut tu in viata mea, am inceput sa am iar acel sentiment!
Spunandui asta, baiatul facu din noi acel zambet mic si dragut si o imbratisa pe fata cu lacrimi in ochi.
-Totul va fi bine Sasuke! Iti promit!
La ore.
-Copii, astazi cred ca nu pot face ora de limba engleza cu voi, nu stiu exact cine va va preda am sa vad …
La ora de engleza veni o doamna elegant cu rochia cenusie ca norii de ploaie si stralucitoare, pantofii negri, corpul perfect, parul lung si brunet, da, ati ghicit, era profa Kunerai.
Se apropia sfarsitul orelor. Toti erau plictisiti si faceau orice altceva in afara de exercitiile cerute de profa, fara sa stie ea, logic!
Orele s-au terminat si toti elevii din academia Konoha au plecat acasa mai putin Sasuke si Sakura. Cei doi s-au plimbat prin toata Konoha. Sasuke i-a aratat Sakurei toot satul, chiar si ascunzatorile in caz de dezastre naturale si/sau invazii de ninja din alt sate.

Ultima editare efectuata de catre Sakura-Chan in Sam Dec 01 2012, 15:08, editata de 1 ori
Sus In jos
Aimejes
Kaigai
Kaigai
Aimejes

Ryo : -1

MesajSubiect: Re: O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )   O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) ) Icon_minitimeMier Noi 07 2012, 14:47

Foarte frumos next si sa mai corectezii din greselile de scriere fericit
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )   O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) ) Icon_minitimeMier Noi 07 2012, 14:48

lung dar frumos wink
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

Ryo : 3

MesajSubiect: Re: O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )   O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) ) Icon_minitimeMier Noi 07 2012, 14:52

foarte fain! next Aplauze
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai
Katoka-chan

MesajSubiect: Re: O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )   O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) ) Icon_minitimeMier Noi 07 2012, 15:28

super LoL astept next [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

It’s been a long day without you my friend
And I’ll tell you all about it when I see you again
We’ve come a long way from where we began
Oh, I’ll tell you all about it when I see you again
 When I see you again.               
Sus In jos
Uchiha_GaBy
Kaigai
Kaigai
Uchiha_GaBy

MesajSubiect: Re: O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )   O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) ) Icon_minitimeMier Noi 07 2012, 15:46

foarte frumos next
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

MesajSubiect: Re: O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )   O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) ) Icon_minitimeMier Noi 07 2012, 16:05

ok, deci v-am promis next la 5 commuri:

P.S. E putin kam praf k e din Iulie, si pe atuncea nu prea stiam multe chestii, deci...
Cap. 2 Ino

Sakura:Si, dup ace, acest baiat minunat, Sasuke, mi-a aratat tot satul, m-a adus acasa.
Ziua urmatoare mi-am luat din dulapul meu, o rochita trandafirie cu sandale albe, o poseta tot alba si diferite accesorii.
-Sakura! Vino la masa!ma striga mama, ca in fiecare dimineata.
-Imediat mama!
Ma duc la masa, iar dupa ce am mancat m-am repezit spre usa sa ma duc la autobus, iar mama ma opreste si spune:
-Azi nu mergi la scoala cu autobuzul.si facu un zambet mare, ca si cum ar fi o surpriza probabil placuta mie.
-De ce?
-Pentru ca vine colegul tau,…. Un baiat,… nu stiu… misterios?Si brunet?
La spusele astea am sarit de bucuriei si i-am spus mamei ca alcela este Sasuke si este iubitul meu.Mama, la auzul acestor spuse ale mele a sarit si ea de bucurie cu mine.
In sfarsit a ajuns si “printul” meu. Avea un porche negru ca parul lui matasos, cu geamurile fumurii.
-Buna Sakura, scuze pentru intrziere.Am spus ca ar fi mai bine sa te duc eu la scoala cu masina mea facuta cadou la 16 ani de la Hokage pentru ca l-am eliminat pe Itachi, cel mai rau dusman al Konohei.Stiu ca nu e chiar asa de super dar…
-Cum sa nu??? Glumesti???
-Ei bine haide ca intarziem!
-Ok.in gand imi spuneam:”Mi-am gasit un iubit si chipes, si dulce, si bogat!Yesss!!!”
La scoala, cand am ajuns, el mi-a deschis portiere, ca un gentleman ce era.
In ora de Romana, Kakashi, ne-a dat cateva exercitii de licrat in grupa cu colegul de banca, cat era el la cancelarie pentru o “urgenta” profesorala.Intrase un tip, cu parul lung, ochii ca de sarpe si o limba lunga ca de sarpe, si un tip cu par blond si lung de ziceai ca-i fata, si cu guri in palmi.Atunci Sasuke s-a ridicat:
-Ce vreti? Ma cautati pe mine? Vreti sa va razbunati pentru ce i-am facut lui Itachi?
I-am soptit:
-Cine sunt ei?
-Ei sunt Orochimaro si Deidera! Coechipierii tampiti ai lui Itachi!Haideti! Luatima!Doar daca aveti curaj!
Atunci Orochimaro scoase un fel de “limba sabie” foarte lunga si a indreptat-o spre Sasuke.Atunci, Ino a sarit, si s-a lasat lovita de Orochimaro, nimerind-o direct in stomac si toate fetele,chiar si eu am dus-o la cabinet, pansand-o si salvand-o de la moarte sigura.Atunci Sai s-a dus la Orochimaro, l-a luat de par si l-a legat de Deidera, iar Sasuke i-a tras “limba sabie” si i-a omorat pe amandoi.Afectat, Sai a ajuns intr-un sfarsit la cabinet sa o vada pe Ino care era inconstienta.
Cand Ino s-a trezit ne-a vazut pe mine, Sasuke si pe Sai.
-De ce m-ai salvat Sakura?Eu m-am purtat foarte urat cu tine, si ata din gelozie!
-Pai suntem colge de clasa!Nu te puteam lasa sa mori!
-Ino! Eu te iubesc! M-am indragostit de tin in clipa in care te-am vazut!ii spti Sai.Te rog!Spunemi ce simti despre mine!
-Sai, dragule, si eu m-am indragostit de tine! Pentru tine am simtit mult mai multa iubire decat pentru Sasuke atunci cand l-am vazut!
S-au sarutat si mi-am spus in gand:”Awwww ce dulce!”
Cred ca Sasuke se gandea:”Ce bine!In sfarsit si-a gasit pe cineva cu care sa-si ocupe timpul!Si in sfarsit m-a uitat!!!Yess!!!”
Apoi a venit Kakashi si a spus:
-Scuzatima copii!Am aflat ca au ajuns doi intrusi in acadeemie!Ce…ce aveti acolo in spate?....Of doamne… D-dar cum ati reusit?Si…. unde sunt Ino si Sai?
-Pai domnule, este o poveste lunga.se ridica Sasuke.Au venit Orochimaro si Deidera si vroiau sa ma omoare, iar Ino m-a aparat si a primit o sabie in stomac, iar acum Ino si Sai sunt la cabinet.
-Dar Sai?
-Doar sta cu Ino! El m-a ajutat sa scapam de cei doi nenorociti!
-Bine deci, cum a ajuns Ino la cabinet?
-Pai fetele au dus-o domnule!
-Bine! Deci, toate fetele,chiar si Ino, Sasuke si Sai, va va astepta doamna Hokage-sama la ea in birou.Nu in scopuri rele!
Orele de scoala au trecut rapid,iar Sasuke s-a oferit sa ne duca pe toti cu masina pana la Hokage.
Acolo, doamna Tsunade, ne astepta.
-Buna- ziua copii! Am auzit ca tu Sasuke si tu,Sai, i-ati omorat pe Orochimaro si Deidera, iar voi fetelor ati ajutat-o pe fata ranita de ei nu?
-Da doamna!am raspuns toti in cor mai putin Ino care era slabita.
-Doamna, am auzit ca sunteti cea mai buna ninja de vindecare din sat!O puteti ajuta pe colega noastra, pentru ca ar putea muri din moment in moment!am spus eu.
-Bine!Deci tu esti Sakura-Chan Haruno nu?
-Da doamna!
-Am auzit ca vrei sa fii ninja de vindecare nu?
-Asa este!
-Ce ar fi sa te antrenezi cu mine de maine dupa-amiaza la ora 14:00 in padurea din afara satului?
-Accepta!Ai ocazia asta o data in viata!imi sopti Sasuke.
-Accept!
-Bine!Voua, baieti va daruiesc cate o bandana de ninja pe care, sper sa aveti grija de ele!Iar vaua fetelor, Chiar si voua Ino si Sakura-Chan, va daruiesc tot o bandana de ninja pe care ma astept sa o folositi cand atacati!Nu le folositi cu alta ocazie!Va avertizez!Aceste bandane au o putere diferita in fiecare!Nu toate sunt la fel!Fiecare putere va defineste asa ca daca ati purtat-o odata,nu aveti voie sa o dati la altcineva sa o poarte pentru ca veti declansa un fel de bomba nuclear asa ca, daca vreti, le puneti o eticheta cu numele vostru sau un semn care sa nu fie asemanator cu cel al altuia!Sper sa ma ascultati!O zi buna! Si nu uita Sakura-Chan! Azi la ora 14:00 da?
-Da doamna!
Ora 14:00 se apropie iar eu asteptam pe o banca de la intrarea in padure.
-Buna Sakura-Chan!Incepem?
-Da!Cum sa nu?
Si ne-am antrenat pana la ora 19:00.
-Sakura-Chan! Am sa vorbesc cu Kakashi ca nu ti-ai putut face temele din cauza ca te-ai antrenat cu mine sis a nu iti puna nota mica!Am auzit ca esti foarte buna la toate materiile!Chiar si la antrenament ai fost elev model!Pana la 18 ani ai sa fi… cu putin mai mult antrenament, chiar mai buna ca mine!Tu ai 16 ani nu?
-Da doamna!
-Te rog! Spunemi de acum incolo Tsunade sau Tsunade-sama!
-Da Tsunade-sama!
-Iti convine ca maine sa te iau de la ore sis a ne antrenam?
-Da!
-Bun!Acum dute acasa, fa-ti un dus si culca-te!Maine ai sa ai o zi incarcata!
-Da!La revere!
-La revedere!
Acasa am ajuns franta!Mi-am luat un halat pufos si m-am du sa fac un dus.M-am culcat.
A doua zi, m-am imbracat cu niste pantaloni scurti, negri, cu maieu alb, cu o curea maro, groasa, in talie, cu o gentuta tot maro in care mi-am pus bentita si cu sandale fara toc, de piele si foarte confortabile!M-am dus la masa si am mancat mai mult ca de obicei!A venit din nou Sasuke sa ma ia de acasa si, la scoala, cine sa fie fe coridoare?Ino cu Sai, tinandu-se de mana!In gand –am intrebat: “Ino nu trebuia sa mai stea in pat pana isi revine complet?”
-Buna Ino!Tu nu trebuia sa stai acasa?
-Ba da, dar am vorbit cu doamna Hokage si a spus ca pot merge la scoala, dar sa merg imediat acasa dupa scoala, iar apoi sa imi fac un dus sis a ma culc vreo ora–doua...
-Aha… Ok!
-Ah da si… felicitari pentru obtinerea ntrenamentelor la doamna Hokage!Si… vreau sa te intreb, vrei, de acum… sa fim prietene?
-Da sigur!
-Sakura ce faci?!?!ma intreba Sasuke.
-Ma imprietenesc cu ea!Stiu ca s-a schimbat!Simt asta!Tot timpul am simtit-o despre oameni si am stiut daca oamenii s-au schimbat sau nu!
-Bine daca spui tu…
La ore, asteptam foarte mult veirea doamnei Tsunade!
In sfarsit! M-a luat si am mers din nou in locul stabilit!
Era ora…. 11:30 cred.
Sus In jos
Allesz
Kaigai
Kaigai
Allesz

MesajSubiect: Re: O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )   O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) ) Icon_minitimeMier Noi 07 2012, 16:51

a fost foarte reusit...imi place LoL
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )   O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) ) Icon_minitimeMier Noi 07 2012, 19:22

faine ambele capitole Limba scoasa
Sus In jos
lucianoro03
Kaigai
Kaigai
lucianoro03

MesajSubiect: Re: O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )   O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) ) Icon_minitimeSam Noi 17 2012, 14:56

TE ROOOOGGG MAI PUNE Aplauze ESTE ATAT DE INTERESANT invingator
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

MesajSubiect: Re: O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )   O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) ) Icon_minitimeSam Noi 24 2012, 14:10

STOP! Inainte sa citesti da drumul la melodie:

Gata, acum poti citi ^_^

Cap 3 - C-cum?!

Sasuke pov:

Era ora 11:30 cred...Tsunade o lua pe rozalie si plecara...Sfarsitul orelor au ajuns...Am mers de la scoala, direct in padure, pentru a o vedea pe Sakura...Stateam intr-un copac...Ca sa nu ma vada Doamna Tsunade...M-ar fi omorat si mi-ar fi luat si Porche-ul!
Ora 18:00 :
Tsunade:Sakura...Vreau sa te intreb ceva...
Sakura:Ce s-a intamplat???
Tsunade:Esti cu Sasuke nu???
Sakura: Da! De ce intrebati?
Tsunade:Asi vrea sa nu te vezi cu nici un baiat pana la...18 ani...Ca sa mearga antrenamentul mai bine, ca sa ai mintea doar la antrenament!
Sakura:C-cum?!N-nu se poate...N-nu pot...
Stiam eu!Tsunade intodeauna cam avea ceva cu mine!De ex, cand eram mic, am prins un hot de temut, si nu mi-a dat decat...cam nimik si cand Naruto a prins un hot de ramen, care...nu era decat un impiedicat, lui i-a dat 100 ryo!Nu-i corect!Sunt sigur ca daca Sakura ar fi fost cu Naruto ar fi lasat-o!Nervos, am coborat din copac...
Sasuke:Cum adica?!Tot timpul ati avut ceva cu mine!De exemplu, cand eram mic, am prins un hot de temut, si nu mi-ati dat decat...cam nimik si cand Naruto a prins un hot de ramen, care...nu era decat un impiedicat, lui i-ati dat 100 ryo!Cum adica?!Sunt sigur ca daca Sakura era cu Naruto i-ati fi lasat!
Tsunade:Da!Am ceva cu tine!Esti un Uchiha!Nu vreau ca Sakura sa sufere cum am suferit eu din cauza lui Uchiha Obito!
Eu:O-Obito?!Dar el e...mort!
Tsunade:Acum e mort!L-au omorat autoritatile!Vroia sa distruga Konoha!El m-a inselat cu...Rin!
Eu:Stai...Stai...Sunt confuz...
Tsunade:Sa fii!Chiar daca esti un ninja bun, Itachi era la fel ca tine!Pana cand a parasit Konoha!
Eu:Stai stai stai...Eu nu vreau sa parasesc Konoha, mai ales ca sunt cu Sakura!Si o iubesc mai mult ca orice de pe lume!
Sakura:Si eu il iubesc!Nu ma afecteaza cu nimic!
Eu:Ea mi-a dat un motiv pentru care sa traiesc!Trebuie sa intelegeti!
Tsunade:Nu stiu ce sa spun...Doar ca...Daca o parasesti pe Sakura pentru o alta fata, am sa te omor!Inteles?!
Eu:Da...Am inteles!
Tsunade:Sakura...Antrenamentul de azi s-a sfarsit!Te astept maine, aici, la ora 14:00!
Sakura:Bine Tsunade-sama!
Eu:Te simti bine???
Sakura:Mai bine...
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )   O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) ) Icon_minitimeDum Noi 25 2012, 14:09

e dragutz xD fericit)
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

MesajSubiect: Re: O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )   O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) ) Icon_minitimeVin Noi 30 2012, 16:09

Cap IV

Dupa ce Sasuke ma conduse acasa, l-am sarutat si am intrat.M-am aruncat franta, pe canapea, unde am adormit pe loc!
Mama:Neatza somnoroaso!
Eu:Inca 5 minute mama!
Mama:Dar e 7:45!
Eu am tasnit de pe canapea drept pe scari, unde mama ma opreste:
Mama:Vreau sa-ti spun ceva!
Eu:Ce?
Mama:Ma MARIT!
OK eci la auzul acestor 2 cuvintele am ramas Poker Face...
Eu:Cu cine?
Mama:Cu Hatake Kakashi!
La auzul acestor 3 cuvintele am ramas mai mult decat socata!Adik...mdea...
Urc apoi pe scari catre camera mea.Ma imbrac cu [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] iar apoi ies din casa, grabindu-ma spre scoala...
Eu:Fuck!Geanta!
Si fug innapoi acasa si-mi iau ghiozdanul si plec iar...
Intr-un sfarsit ajung!Intru in scoala si-l vad pe Sasuke...Era cu Karin...Argh!Dintr-o data ma vede, apoi vad ca cei doi se saruta lacrimi( Fug in clasa, ma asez in banca si incep sa plang...
Naruto:Sakura?!Plan...
Dar nu apuca sa termine ca eu il sarut pasional...[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sasuke intra in clasa...
Sasuke nervos:Ce se-ntampla aici?!
Naruto:Aaaaam...Eu...
Sasuke vroia sa-i lipeasca un pumn in fata, dar il opresc:
Eu:De ce te sarutai cu Karin?!
Sasuke:Aaaaam....Pot sa-ti explic...
Eu:Ba nu!Nu poti!
Se suna...Kakashi intra in clasa...
Toata ora, eu ma uitam pe fereastra...Nu intorceam privirea spre Sasuke, si am impresia ca nici el nu o facea!Ora de matematica trecuse atat de greu!Dupa ce s-a sunat de pauza, am iesit din banca...Vreau sa ies din clasa dar Naruto ma opri...
Naruto:Um...Sakura...Balul se apropie si...Vroiam sa te intreb...Chiar daca stiu ca o sa ma refuzi...Vrei sa vi cu mine la bal???
Eu:...Um...Da vreau!Ma iei de la mine, la...
Naruto:La 7?Inainte de bal?
Eu:Da...
Naruto:Si...Um...Mai vreau sa te intreb...Vrei...Nu stiu...Sa mergem in seara asta la Ichiraku Ramen?
Eu:Pot doar de la ora 6...
Naruto:Perfect!Te iau de la 7?
Eu:Ok...
Apoi ies din clasa...Naruto crek zbura de fericire(in el)...
O vad pe Doamna Tsunade...
Tsunade:Sakura!Am vorbit cu Kakashi!Pot sa te iau la antrenament!
Eu:Pana la 6 nu?
Tsunade:Eu vroiam pana la 4...
Eu:De accord!
Am mers cu doamna Tsunade...Era ora 9...Mdea...
Ne-am antrenat din greu...Eu loveam copacii din ce in ce mai tare...Tsunade se ingrijora...
Tsunade:Ti s-a intamplat ceva la scoala azi?Sau de ce esti asa nervoasa?!
Eu lovind copacii:Ati avut dreotate Tsunade-sama!Uchiha sunt niste...Argh!
Si am doborat 5 copaci dintr-o lovitura, iar din unul cade in cap, Sasuke rolling on the floor
Eu:Ce vrei Uchiha?!
Sasuke:Pe tine...
Tsunade lipindu-i una-n mecla:Niciodata!
Eu:Lasa-ma!O ai pe Karin a ta!
Sasuke confuz:Karin?!Nu intelegi!M-a sarutat cu forta!
Eu:Da sigur!Oricum!Acum sunt cu Naruto!
Sasuke:Am vreo sansa sa mergi la bal cu mine?
Eu: 0% ! Merg cu Naruto!
Sasuke:Macar in seara asta...
Eu: Sunt rezervata!Acum pleaca!
Tsunade:E 2...Mai ai chef sa te antrenezi Sakura?
Eu:Da!
Tsunade:Cum vrei...
Si ne-am mai antrenat inca 2 ore, dupa care am plecat acasa sa ma pregatesc...
Imi fac un dus, si apoi ma imbrac asa:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine].
Mama:E un tanar care te cauta Sakura!
Am coborat...
Eu:Naruto![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Eu:Eu plec mama!Pa!
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )   O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) ) Icon_minitimeVin Noi 30 2012, 16:18

xD e super tare, si imaginile fericit pune nextt fericit
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )   O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) ) Icon_minitimeVin Noi 30 2012, 16:23

oooo insfarsit ceva ce-mi place!!! apropo buna reactie a lui tsunade rolling on the floor Next!
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

MesajSubiect: Re: O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )   O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) ) Icon_minitimeSam Dec 01 2012, 14:02

Neeext cu de toateeee!!!

Cap V

Am pornit catre Ichiraku...Seara aia a fost una prea prea dezlantuita!In primul rand, am baut ca spartii!Vreo 3 pahare dealea imense de sampanie!Ne-am imbatat, normal, si am inceput sa facem tot felul de prostii rolling on the floor printre care: [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Mdea...rolling on the floor Dar apoi am mers acasa la mn...
Eu:Hm...Yes!Mama nu-i acasa!Vrei sa intri Naruto?
Naruto:Ok...
Si am intrat in casa...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mdea...Am intrat pana la urma in camera mea...Hm...Nu mai am poze =))Dar a fost prea...Nu mai tin minte!Ce?Eram beata!In FINE!

Vine dimineatza...
Mama intand in camera:Buna dimi...Cine-i ala?!
Eu:Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!Ce cauti aici Naruto?!
Naruto:Um...Nu stiu...
Eu:Mama!!!Iesi din camera te rog!
Mama Naruto si Sasuke :Um...Ok...
Eu:Um...Naruto...Nu stiu cum ai ajuns aici, si nu stiu ce s-a intamplat aseara, dar sa nu spui nimanui altfel te sugrum!Clar?!
Naruto:Um...Ok...Naruto si Sasuke
Eu:Acum imbraca-te!Dute in baie!Eu ma schimb aici!
Naruto:Um... Naruto si Sasuke Ok... Naruto si Sasuke
Imi iau din dulap ceva like:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine](a doua adik nu cea cu pantalonii galbeni LoL )
L-am asteptat pe Naruto, dar cand a iesit...
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )   O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) ) Icon_minitimeSam Dec 01 2012, 14:05

hai ma chiar asa mare suspansu NEXT ca sa nu sugrum si eu pe cineva! fericit)
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki

MesajSubiect: Re: O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )   O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) ) Icon_minitimeSam Dec 01 2012, 14:55

hai cu next da nu cred ca mai citesc ficu daca e narutsaku Naruto si Sasuke
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )   O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) ) Icon_minitimeSam Dec 01 2012, 17:05

tare sys, baga nextt Limba scoasa
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki

MesajSubiect: Re: O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )   O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) ) Icon_minitimeMar Dec 04 2012, 16:48

alo cand vi cu next ca stau si astept de cateva zile Deranjat!
Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai
UzumakiNaruto

MesajSubiect: Re: O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )   O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) ) Icon_minitimeMar Dec 04 2012, 16:59

daca nu pui next repede ma apuca aburi! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Dizzy
Kaigai
Kaigai
Dizzy

MesajSubiect: Re: O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )   O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) ) Icon_minitimeMier Dec 05 2012, 20:29

NEXT! -,..,- sau te musc LoL
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

MesajSubiect: Re: O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )   O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) ) Icon_minitimeJoi Dec 06 2012, 14:45

Mdea...NEXT!

Cap VI - Perversitate mexima!Nu mai pot suporta!!!

L-am asteptat pe Naruto, dar cand a iesit si-a scapat si tellu si si-a rupt si pantalonii cand s-a aplecat sa-l ia rolling on the floor
In fine!I-am dat o pereche de pantaloni de-ai mei mai vechi, cam de baieti dar nu conteaza, si am pornit catre scoala...
Cand am intrat in clasa, acesta se uita la Karin, iar aceasta la el, trimitandu-i pupici la greu, da el nu o baga in seama...Hm...CIUDAT!
M-am asezat in banca...Se suna...Dl. Kakasi intra in clasa...
Dupa ora, cand sa ies din banca, Sasuke ma prinde de mana, ma trage in baia baietilor, intr-o cabina d'aia si incepu sa isi dea hainele jos...Eu am ramas doar in sutien si chiloti iar el in boxeri...A inceput sa ma sarute pe gat si tot mai in jos pana la sani...Nu puteam sa ma impotrivesc...Ma simteam atat de bine...Nu puteam...Dar afurisitul de clopotel suna...
Eu:Tre' sa mergem la ora!Daca intarziem...
Sasuke:Daca intarziem...Ce?
Si incepu sa imi dea sutienul jos...Hainele zburau prin minuscula cabian, pana am ramas in costumul de piele rolling on the floor .Totul ra perfect!Pacat ca...
Shikamaru:Hei!Ce se intampla acolo?!
Sasuke:Aaaaam...Sunt sricat la burta... ohhh doamne
Shikamaru:Hai mai repede frate!Dl Kakashi incepe sa-si piarda rabdarea!
Sasuke:Dar nu poooooooot! Rasete
Sikamaru pleca...Ce usurare!Ne-am imbracat si cand sa deschidem usa...
Eu:Ce s-a intamplat?!
Sasuke:Aaaaaaam...S-a blocat Naruto si Sasuke
Eu:Cuuuuuuuuuuum?! :Su_rpins:
Sasuke:Glumeam Rasete Hai sa mergem!
Am iesit k sa nu ne vada nimeni si apoi am intrat in clasa...Mai intai eu, iar dupa vreo 5 min si Sasuke...
Sus In jos
darkyuzumaki
Kaigai
Kaigai
darkyuzumaki

MesajSubiect: Re: O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )   O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) ) Icon_minitimeJoi Dec 06 2012, 14:49

next next next next hai ca ma ti in suspans
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai
Makise

MesajSubiect: Re: O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )   O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) ) Icon_minitimeJoi Dec 06 2012, 15:41

ok da mai vreau macar 3 pareri!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )   O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) ) Icon_minitime

Sus In jos

O iubire, O fata, Un baiat (+18 =)) )
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: