Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬

Ryo : 1

Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC Empty
MesajSubiect: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC Icon_minitimeJoi Noi 08 2012, 11:43

Naruto Shippuden: Clash of Ninja Revolution III
Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC 1932598077
Caractere si gameplay:

Pentru cine vrea salvare cu caraterele deblocate:
Link spre salvare
Pentru a importa salvari intrati in "Dolphin > Tools > Wii save import" si alegeti salvarea ^_^

Game Information:

[*]Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC X4kp[/spoiler]
Download dolphin

Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC X4kp

Ultima editare efectuata de catre fireskull98 in Joi Noi 08 2012, 19:57, editata de 1 ori
Sus In jos
Nagato-san
Kaigai
Kaigai
Nagato-san

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC Icon_minitimeJoi Noi 08 2012, 13:50

Bai asta...NU MERGE zice asa
Windows nu citeste de pe acest disc.Discul este deteriorat
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬

MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC Icon_minitimeJoi Noi 08 2012, 19:54

Extensor a scris:
Bai asta...NU MERGE zice asa
Windows nu citeste de pe acest disc.Discul este deteriorat
trebuie sa intri in Dolphin, si dai "Open file" si selectezi ISO, eu miam facut un folder la Dolphin numit "Games" si acolo am toate jocurile Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC 364988687
deci sa iti arat cu imagini:
Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC Screenshot1e
Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC Screenshot2yc
Tadaaa....
Sus In jos
Roxy Hina x3
Kaigai
Kaigai
Roxy Hina x3

MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC Icon_minitimeJoi Noi 08 2012, 22:15

Mie nu-mi merge :( ...imi da eroare cv cu pixel nush ce cand aleg story mode ,dupaia in loc sa-mi apara lupta sau ce o fi... imi da ecranul jocului negru si imi da eroarea aia cu pixel... probabil din cauza ca eu am windows pe 32 biti...:-?
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬

MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC Icon_minitimeJoi Noi 08 2012, 22:25

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
Mie nu-mi merge :( ...imi da eroare cv cu pixel nush ce cand aleg story mode ,dupaia in loc sa-mi apara lupta sau ce o fi... imi da ecranul jocului negru si imi da eroarea aia cu pixel... probabil din cauza ca eu am windows pe 32 biti...:-?
si eu am tot pe 32 bit, ai mai jucat pe dolphin? Posibil sa nu il suporte placa video.
Sus In jos
Roxy Hina x3
Kaigai
Kaigai
Roxy Hina x3

MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC Icon_minitimeVin Noi 09 2012, 13:48

da.fericit am mai jucat Naruto GNT 4... :-? posibil si asta.LoL
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai
¬Crowley¬

MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC Icon_minitimeVin Noi 09 2012, 16:24

da.Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC 650269930 am mai jucat Naruto GNT 4... :-? posibil si asta.Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC 364988687
atunci nu stiu ce sa zic :/ mie imi merge perfect!
Sus In jos
klaudyu99
Kaigai
Kaigai
klaudyu99

MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC Icon_minitimeSam Ian 05 2013, 17:56

mie pe dolphin nu-mi merge nici un joc e negru si decat se aud voci
Sus In jos
Andreichivu47
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC Icon_minitimeDum Feb 03 2013, 16:39

nu imi merge salvarea cu toate caracterele. cum as putea rezolva problema?
Sus In jos
Christian Carter
Kaigai
Kaigai
Christian Carter

Ryo : -5

MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC Icon_minitimeSam Feb 16 2013, 00:33

Frumos jok...l-am avut si m-am jucat, este frumos, dar daca este pus cu naruto de akm...are personajele cam vechi, nu are nici un kage, nici A si nici killer Bee.
Sus In jos
hellgate990
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC Icon_minitimeDum Feb 17 2013, 11:21

datimi pls un link ca sa descarc dolphin
Sus In jos
hellgate990
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC Icon_minitimeDum Feb 17 2013, 11:41

cum sal fac sa ma joc in wii remote ca nush
Sus In jos
Impuredeath
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC Icon_minitimeLun Feb 25 2013, 21:24

Hmm , am o intrebare. I-am dat de mai multe ori "wii data import" dar tot nu imi deblocheaza toate caracterele si nu este schimbat nimic. Ce pot sa fac ?

Thanks.
Sus In jos
ciprian.petrisor.165
Kaigai
Kaigai
ciprian.petrisor.165

MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC Icon_minitimeJoi Feb 28 2013, 14:46

am o intrebare cum fac miscarile si aia speciala si cum ma trasform in kyuuby
Sus In jos
stefanel200
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC Icon_minitimeSam Mar 16 2013, 18:37

Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC 43985249 imi ramane asa , va rog ajutatima
Sus In jos
stefanel200
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC Icon_minitimeSam Mar 16 2013, 18:40

deci daca nu pot arata va zic imi apare asa imaginea neagra apoi sunt si jos 2 bucati negre si in mijloc alb si sus imi arata viteza etc si dupa ramane asa va rog ce trb sa fac :(
Sus In jos
claudiotonio
Kaigai
Kaigai
claudiotonio

MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC Icon_minitimeJoi Apr 11 2013, 20:15

super joc
Sus In jos
sasukesalam
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC Icon_minitimeSam Mai 25 2013, 15:46

AUZIT PUTE FACE O FILMARE VIDEO PRECUM SE DOWNLADEAZA NARUTO SI CUM SE INSTALEAZA CA SA NU MAI FIE NE INTELEGERI MULTUMESC.....
Sus In jos
sasukesalam
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: PUNETI O PLACA VIDEO NOUA DE 2GB SI 3D SAVEZI ATUNCI CA OSA ITI MEARGA   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC Icon_minitimeSam Mai 25 2013, 15:48

deci daca nu pot arata va zic imi apare asa imaginea neagra apoi sunt si jos 2 bucati negre si in mijloc alb si sus imi arata viteza etc si dupa ramane asa va rog ce trb sa fac :(
Sus In jos
Alcolik
Kaigai
Kaigai
Alcolik

MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC Icon_minitimeVin Iun 07 2013, 15:05

Frumos in clip...Dar pana unde este in StoryMode?
Sus In jos
Naruto21
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC Icon_minitimeMar Iul 09 2013, 21:43

ba va rog eu stati si voi la seed:(la_crimi):
Sus In jos
sasusaku love
Kaigai
Kaigai
sasusaku love

MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC Icon_minitimeSam Iul 13 2013, 01:16

ce program imi trebuie ca sa pot descarca dolphin lam descarcat de o mie de ori si nu am program in pc cu care sa deschid programul.....suna stupid dar help meeeee
Sus In jos
muiedinamo12
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC Icon_minitimeLun Iul 15 2013, 11:28

Unde trebuie sa pun salvarea ca sa am toate caracterele ???
Sus In jos
.NarutoOo.
Kaigai
Kaigai
.NarutoOo.

MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC Icon_minitimeLun Iul 22 2013, 21:00

La mine merge perfect!!! Rare-ori sa imi scada fps la 20 in rest merge la 60+
Sus In jos
Diditza
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC Icon_minitimeMier Aug 07 2013, 15:12

Am si eu o problema cu jocul.il deschid cu dolphin  apare o imagine neagra sta cateva secunde si imi apare o eroare Dolphin Direct3D Backend  Failed to initialize Direct3D dau ok si se inchide ce sa fac?
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC Icon_minitime

Sus In jos

Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Arhivă Importantă :: Anime Games-
Mergi direct la: