Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
xStr3etBoyx
Kaigai
Kaigai

Ryo : 0

Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 10 2013, 13:28

un link pentru download pls!
Sus In jos
Alecks97
Kaigai
Kaigai
Alecks97

MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 10 2013, 13:56

Uitate ma la prima pagina si vezi ca iti explica el cum sa-l descarci si ai si link acolo .
Sus In jos
Hades
Kaigai
Kaigai
Hades

MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 10 2013, 14:36

Frumos fericit dar generatia din zilele noastre prefera battlefield 3 , gta 4 and much more. Gj:P
Sus In jos
Tsuri
Kaigai
Kaigai
Tsuri

MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 10 2013, 15:02

off:am si eu o intrebare la joc acest joc se poate juca pe xbox sau nu ?? Nedumerit?_??:  as vrea sa stiu !

on: Nush de ce nu mi se deruleaza , am incercat de cateva ori si ori nu lucreaza de loc nu se aprinde ori se aprinde da merge foarte greu ohhh doamne   ce sa fac sa-l sterg sau nu ?
Sus In jos
metropolice2
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 14 2013, 13:33

Va rog ajutatima de fie care data cand rulez jocu ajung undevai mi zice Wii Menu Si Reset
Dau Wii Menu si apoi dau Yes si apoi se face ecranu negru stau un pic si da eroarea asta la toate jucorile naruto rulate prin dolphin emulator !!! : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC   Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos

Naruto: Clash of Ninja Revolution III PC
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Arhivă Importantă :: Anime Games-
Mergi direct la: