Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 154 îl puteți găsi AICI

Academia ninja +16 si uneori +18

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator

Academia ninja +16 si uneori +18 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 - Pagina 3 Icon_minitimeMier Dec 26 2012, 15:27

Aww ce misto e <3
Ce lume perversa o.o Cred ca daca in baia scolii as gasi doi profesori facand asta ziua urmatoare ar aparea in ziar rolling on the floor)
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 - Pagina 3 Icon_minitimeLun Dec 31 2012, 03:17

Capitolul XI :

- Flavi ! Am strigat dupa el vrand sa-i zic ceva .
- Da , raza mea de soare !
- Ahh.. mai taci ! Deci , vrei sa vi cu mine sa ne cumparam niste haine perfecte , pentru petrecere , ca sa aratam ca cel mai scump cuplu din toata sala ?
- Suntem oricum cel mai scump cuplu si da , vin .
- S-a facut atunci ! Apoi il sarut dulce , iar dupa cateva secunde il vad pe Sasuke intrand in sala de sport . Off.. De ce vine mereu in momentele cele mai nepotrivite ca sa-mi strice cheful de tot . Avea o fata destul de suparata , pentru ca il refuzesem cred,dar oricum doar nu credea ca daca imi zice ca ma iubeste , am sa-i cad in brate si am sa fac cu el o sumedenie de copii . Si-a pierdut sansa , acum , eu iubesc pe altcineva , asa ca , nu te mai baga ! Vezi-ti de curva ta si lasa-ma in pace , fraiere ! Toate aceste lucruri as fi vrut sa-i zic , dar nu pot , de cand eram mica si ne jucam in fata caselor noastre , pentru ca eram vecini , aveam o atractie speciala fata de el si nu puteam sa-l ranesc , pe atunci amandoi ne iubeam , desi eram doar niste copii ,care nu stiau ce inseamna dragostea si care incercau mereu sa fie niste adulti , insa acum , incerc sa incui aceste sentimente , undeva adanc in inima mea , unde nimeni sa nu le mai poata descuia si sa arunc cheia sentimentelor mele departe , insa oare pot ?
- Pai si cand mergem ? Ma intreaba el si ma trezeste din gandurile mele enervante , care nu-mi dadeau pace .
- Acum ! Il iau pe Flavi de mana si trec pe langa Sasuke ca si cum nu l-as fi observat , dar se pare ca cineva l-a vazut si nu putea sa treaca pe langa el fara sa-l salute .
- Ce faci , frate ? Il intreaba Flavi pe Sasuke , apoi il salut si eu ca sa nu zica ca sunt nepoliticoasa .
- Bine . Cred ca ma duc sa vad ce face Sakura , am chef de joaca . Mdaa.. Deci asa vrea el sa ma cucereasca , facundu-ma geloasa , daca continua asa , nu cred ca va mai avea vreo sansa cu mine niciodata .
- Bravo ! Distractie placuta si apropo , sti cand ne intalniram azi pe coridoare voiam sa-ti zic ceva , Sakura te insala si nu cu oricine , cu un baiat super sexy , care stie sa linga foarte bine , Lee . Sa mergem Flavi , avem multe lucruri de facut .
- Pa , frate ! Trebuie sa plec , ca ma bate si nu e bine .

Elly pov :
- Deci , acum imi dai sticla aia ? Intreab eu cu o fata super cute , in timp ce stateam in patul necunoscutului , tinandu-l in brate .
- Poate daca imi mai dai un sarut . Iar eu ii dau un pupic mic ca de copil .
- Hmm.. Imi mai dai unul , pe asta nu l-am simtit .
- E hai ! Nu crezi ca te cam intinzi ?
- Te-ai culca cu mine , inca un sarut nu cred ca mai conteaza . Spune el ironic , schitand un mic zambet in coltul guri , iar eu fara sa vreau , parca din instinct , l-am mai sarutat inca odata , insa acest mic sarut s-a transformat in unul mai mare si mai pasional , in unul frantuzesc si elegant , in unul perfect pentru doi indragostiti , insa eu am fost nevoita sa opresc sarutul .
- Nu pot sa mai fac asta ,adica nici macar nu stiu cum te cheama , si sa fac toate astea doar pentru o sticla , mi se pare ceva injositor si nu ma caracterieaza . Apoi ma dau jos din pat si incep sa ma imbrac , insa o lacrima incepe sa-mi curga pe fata mea alba ca praful de creta , imprastiindu-mi rimelul , apoi simt cum cineva ma ia in brate , apoi imi sterge lacrima si spune cu o voce linistitoare , care imi umplea sufletul de caldura si care ma facea toata sa tremur .
- Ma cheama Tonix , daca asta te ajuta . Apoi mai sta cateva secunde si ma intreaba cu acelasi glas de ce plang .
- Nu plang . Ti se pare .
- Rimelul tau e dovada . A spus si apoi s-a uitat in ochii mei si a continuat :
- De ce ai plans ? Nu stiam ce sa-i raspund , nici macar eu nu stiam de ce am plans , poate pentru ca asta am simtit , sau poate pentru ca am crezut ca simteam ceva pentru el , sau pentru ca m-am culcat cu un strain , pentru toate greselile facute , apoi i-am raspuns :
- Pentru ca nu trebuia sa vin aici , am facut o mare gresala . Scuze ! Nu-mi mai trebuie nici o sticla , nu-mi mai trebuie nimic . Trebuie doar sa plec si te rog sa uiti totul , deoarece nu cred ca ne vom mai vedea vreodata .
- Cum as putea sa te uit ? Intreaba el , iar eu am impietrit , acum ce-as putea sa-i raspund , n-avem nici un raspuns pentru el si nici el nu avea cum sa continue discutia , ne uitam unul la altul ca doi prosti , care asteptau unul de la celalalt ceva , insa peste trei minute de privit , amandoi ne apropiam unul de altul foarte rapid si incepem sa ne sarutam ca doi insetati , ca si cum ne italnisem unul cu celalalt dupa cativa ani si ne era dor sa simtim atingerea buzelor noastre . Amandoi ne aruncam in pat , iar el incepe sa ma sarute la fel de insetat ca inainte , apoi incepe sa ma muste de gat , cat sa ma faca sa gem de placere , iar eu il trag umpic de par cat sa-l fac sa patrunda mai bine . Dupa o ora deja obosisem , asa ca amandoi ne trantim in pat epuizati .
- Eu ti-am spus numele meu , acum zimi-l si tu pe-al tau .
- Ma cheama , Elly incantata . Apoi ii intind mana in semn de prietenie .
- Tonix , incantat !

Sara pov :
- Deci , ne plimbam prin mall-ul asta de o ora si nu gasi nimic care sa-mi placa .
- Esti tu prea prea perfectionista , mie imi placea in toate cum iti statea , in fiecare rochie erai foarte sexy si nu inteleg cum nu-ti cumparasi una inca .
- Pentru ca nu-mi placura .
- Femeile astea .
- Sunt domnisoara in primul rand si in al doilea rand , asta e draguta , ma duc s-o probez . Ta daa ! Cum arat ?
- Genial ! Chiar aratam bine , adica eram imbracata intr-o rochie stramta mov , care imi scotea perfect formele in evidenta . Vazandu-ma asa sexy , Flavi , ma ridica in brate , iar eu ma prind cu picioarele de jurul lui si incepem sa ne sarutam in cabina , dorindu-ne mai mult , insa l-am oprit , pentru ca totusi eram intr-un mall , spunandu-i :
- Ne putem duce dupaia la tine , asa ca nu te grabi . Apoi il sarut dulce si inocent .
- Atunci , hai sa ne grabim . Spune el apoi ranjeste pervers .

Stiu ca n-a fost prea pervers , insa a trebuit sa bag si putin romance , insa data viitoare chiar va fi , pentru ca va veni petrecerea :>
Kiss :*

Ultima editare efectuata de catre Tweet:) in Lun Dec 31 2012, 12:53, editata de 1 ori
Sus In jos
XxNarutoxX
Kaigai
Kaigai
XxNarutoxX

MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 - Pagina 3 Icon_minitimeLun Dec 31 2012, 12:01

wooow deci n-am cuvinte chiar te pricepi si nu am ce sa-ti reprosez....ast nextulllll
Sus In jos
ramonatopala
Kaigai
Kaigai
ramonatopala

MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Ian 03 2013, 22:04

a fost tare taree:)) fericit
Sus In jos
Klodd
Kaigai
Kaigai
Klodd

MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 04 2013, 01:18

Hai cu perversiunea =p~. Hai cu petrecerea. \m/
Sus In jos
Paradox
Kaigai
Kaigai
Paradox

MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 04 2013, 10:53

Cât de genială poţi fi ^^.Descrii sentimentele atât d bine...uf...ai talent ce să mai.Deci Elly are un nou iubit hă? :> hai k știu eu rolling on the floor "să vă fut Ravi și Neji"...prea epic rolling on the floor.Aștept next sys Indragostit
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith

MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 06 2013, 17:00

Capitolul XII :

Sara pov:
Dupa cateva ore bune de cumparaturi , m-am dus la Flavi acasa . Acolo imi dau geaca jos o arunc brutal pe cuier ma pun in pat si ii spun lu' Flavi cu o voce senzuala si in acelasi timp sarcastica urmatoarele:
-Hai frumoaso !
Dupa care el isi da bluza jos se arunca peste mine , iar apoi , incet , incet imi da maieul jos si ne apucam sa ne sarutam , iar cineva in acelasi timp, tiptil, tiptil intra la noi in camera fara sa observam:
- FUTE-O , FUTE-O , N-O LASA ! Striga Elly , iar Tonix incepe sa rada .
- Ce cautati voi aici ? Spune Flavi ,putin enervat ca l-au deranjat .
- Voiam sa vad daca ii faci ceva nevestii mele . Atata tot . Puteti continua . Spune Elly asezandu-se pe un scaun langa noi iar eu si Flavi ne uitam cu o mutra de judecatori la moarte la ea , dupa care Flavi se ridica si spune:
- Toniiix, prietenul meu ! Ce mai faci frate ?
- STAAI , STAI , STAAAAAAAAI ! Va cunoasteti ? Strig eu cu Ely putin confuze .
- Ne cunoastem de muuult timp . Mai stii frate cand am venit la aia doi si le-am facut aia ? Spune Tonix .
- Daaa frate , dar cand m-am dus la aia si am facut chestia aia , mai stii ?
- Daa frate . Hahahahaha !
Amandoua ne uitam la ei cu o mutra gen: WHAT THE FUCK ?! . Iar eu incercam usor sa imi ascund bustul pentru ca inca eram in sutien , la care Flavi spune:
- Hai iesiti sa ne terminam ce-am inceput .
Eu gandindu-ma ca mai este doar o ora pana incepea petrecerea spun:
- Nu . Hai sa terminam aranjamentele pentru petrecere .
- Hai maaaaaaaaa ! Bine . Spune Flavi ofticat .

Elly pov:
Am plecat cu Tonix la biblioteca pentru a-si loa o carte . (Stiu, carte ! Ewww)
- Tonix, stii ca eu nu am calcat vreodata intr-o biblioteca nu ?
- Elly, Elly, draga mea Elly, daca ai stii ce e acolo ai veni in fiecare zi .
Ma rog, am intrat acolo , bibliotecarele erau imbracate playboy, streapteose peste tot, bari pentru a dansa, si spre fericirea mea, dulapuri pline de bautura . Apoi , Tonix a zis sa ne asezam langa fratele meu Gaara, care era din nou intr-un harem apucand una dintre fete de cur, si pe cealalalta de sani , habarnaveam ce cauta el intr-o asazisa "bibloteca" , asa ca l-am intrebat :
- GAARA ?! Ce cauti aici ?
- Cineeeeiiii el ? Gagiicaaaaa-tu ? Itreaba Gaara fara sa-mi ia in calcul intrebarea.
- N… (Si nu apuc sa spun ce aveam de spus ca Tonix imi pune mana la gura)
- Da ! Spune el . Da sunt !
- CE ?! Adica ce ? LOOOL . Spun eu putin uimita de raspunsul lui Tonix .
- Taci si ia sticla asta . Imi spunde el ca sa tac , apoi mi-a dat o sticla absolute fascinanta de whiskey si am inceput sa beaaauuu… Sa beaaaaauuuu… Sa beaaaaaaaaauuuuuuu…. Si el la fel ,iar dupa o jumate de ora de baut , Flavi il suna pe Tonix :
- Tonix , fratello ! Ce faci coaie ?
- Sunt intr-un local in pula mea si sunt cu Elly in pula mea si baui in pula mea si sunt manga in pula mea . M.A.N.G.A. 5 litere si 5 sunete in pula mea .
- Ce maa ? Zice Flavi
- Nimic frate . Vorbeam despre fotbal in pula mea .
- Ma rog hai vino repede sa ma ajuti cu ceva . Spune-i lu’ Elly sa o astepte pe Sara in statie si tu vino la mine .
- Vin imediat in pula mea .

Sara pov:
Si asa m-am intalnit cu Elly, mergand in zig-zag . Se opreste langa un stalp si zice:
- Saraaa . Nevasta mea . Muah (Pupand stalpul)
- Elly, sunt aici ! Spun eu razand .
- Aaaa, da, drrrrrrrrrrrrrragostea mea .
Intre timp, Sakura trece cu Sasuke pe langa noi iar Elly incepe sa cante :
- Heei , Sakura ! Esti o venerabila caterinca genetica , imi place mersul tau de scroafa epileptica !
- CE-AI SPUUUUSSS ? Spune Sakura nervoasa .
- Ce ai pisi ? Ahh, yaa! Hai sa te scot prin parc, dar intai sa iti pun o punga-n cap. Ce fata ai, iti sparg dintii.
Sakura se retrage incet iar eu cu Sasuke incepem sa radem , in timp ce ne uitam insistent unu' la altul , insa am fost oprita de Elly , care ma tragea dupa ea ,ca sa ne intalnim cu noul ei iubit , Tonix , ca sa mergem la petrecere . Dupa ce ne-am intalnit cu el , eu am luat-o inainte , pentru ca se opreau din minut in minut sa se linga , iar Flavi ma sunase ,ca cica ajunsese .

Tonix pov:
- Baa! Stai , noi nu suntem imbracati de petrecere . Am strigat eu amintindu-mi ca eram in haine obisnuite .Am fugit cu Elly pana la mine acasa , apoi ne-am imbracat , reciproc si am mers la petrecere . Cand am intrat pe usa de cot cu Elly toata lumea striga:
- CINE E ASTAAAA ?! Iar dintr-un colt al camerei s-a auzit :
- GAGICU’ LU’ ELLY ! Spuse Gaara care era in mijlocul a 6 fete sexoase . Dupa ce am baut un pahar de Whiskey , au bagat o muzica lenta, asa ca am loat-o pe Elly si am inceput sa dansam un vals . Toata lumea se holba la noi de parca nu ar mai fi vazut staruri . Dupa 15 minute il vad pe Flavi pe masa in jurul a vreo 15 baieti strigand:
- CE SUNTEM NOI ?
- BAIETI !
- SI CE VREM ?
- TÂTE !
- CAND LE VREM ?
- TÂTE ! Iar Sara pe langa ei :
- Cand baietii aud tâte numai la asta se gandesc .

Flavi pov:
Si cand m-am dat jos de pe banca, il vad pe Neji spunand:
- Hai pisii, Flavi, muah muah, pupa-ma stiu ca vrei .
- MARS MA IN PULA MEA . Cata teqilla bausi ?
- Multa si putina iubire Dupa care se apropie de mine si ma ia in brate iar eu ii dau o matura si intra cu ea in cabina . Dupa care o iau pe Sara sa terminam ce-am inceput . O dezbrac usor ii ating sanii balonati si spun:
- Bufii , bufii ! Iar Sara se prapadeste de ras la care dupa il observa pe Choji langa ei , la calcularor mancand o punga de cipsuri . Frate , nu putem fi niciodata lasati in pace ? Imi spun eu in gand si il scot pe Choji din clasa dandu-i un sut in fund la nervi , dupa care ma intorc la Sara si incep s-o sarut si sa continui treaba, IMI BAG PULA , iar ne intrerupe cineva , ma jur ca-l omor , apoi ii vad pe Tonix si pe Elly care se lingeau de mama focului si care aproape se dezbracasera , ei inca nu ne observasera pentru ca erau manga amandoi . Imi venea sa-i omor pe amandoi , dar imi parea rau de ei , asa ca i-am lasat sa-si faca de cap.

Asta e prima partea a petrecerii :>
Sus In jos
Paradox
Kaigai
Kaigai
Paradox

MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 13 2013, 11:11

rolling on the floor rolling on the floor Mooor...adik...mooor...e prea epic rolling on the floor,faza cu Sakura a fost mortală,dar aia cu Tonix la "bibliotecă" rolling on the floor mi-au dat lacrimile femeie =))Eşti genial de perversă.I like it...Ce pot spune în afar de faptul k am niște surori dalea talentate ... la toate :>
Adu nextu ăla k mor
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 13 2013, 13:47

Bufii Bufii :> rolling on the floor)
Nu stiu de unde atata perversitate in tine fericit)
Dar, lasa, ca nu deranjeaza pe nimeni :"3
Sa fi sigura ca si in ficu nostru o sa bagi niste faze "ala tweet" k?
Hai pune next ca ne mananca nerabdarea rolling on the floor
Sus In jos
sakura99
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 18 2013, 19:49

Super extra genial ficul abia astdpt nextu
Sus In jos
Scumpika
Kaigai
Kaigai
Scumpika

MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 - Pagina 3 Icon_minitimeMar Feb 05 2013, 01:23

Pui nextul?? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Nu mai am rabdare!!!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ficu ii frumos si abia astept nextul!!!!Cat ma repede!!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] HAI CU NEXTU!!!!!!
Sus In jos
sasusaku love
Kaigai
Kaigai
sasusaku love

MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 - Pagina 3 Icon_minitimeVin Feb 08 2013, 15:03

trei lucruri

1 te pricepi next
2 tu esti acea 'Hiuga' nu?
3 si lai facut pe sasuke un nesimtit mai mare decat este in anime da nu chiar atat de nesimtit poate rau malefic ceva de genu intelegi?
Sus In jos
Seith
Kaigai
Kaigai
Seith

MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 22 2013, 23:46

Topic inchis , nu mai am ispiratie xD
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Academia ninja +16 si uneori +18   Academia ninja +16 si uneori +18 - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos

Academia ninja +16 si uneori +18
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Fan Fiction :: Fic-uri Blocate-
Mergi direct la: